Žymės

Piratai internete

Alternatyvūs pavadinimai: Piratu internete

Online žaidimai piratai - nuostabų pasaulį tolimų klajonių, kovose jūroje ir sausumoje, platybės vandenyną ir nuostabių atradimų.

Dėl žaidimo piratai internetinis tiks bet biuro kompiuterį: CPU Pentium IV 2 GHz, 128 MB vaizdo plokštė, 256 MB RAM ir 3.5 GB laisvos vietos standžiajame diske, taip pat prieigą prie interneto.

Norėdami žaisti žaidimą internete piratai, parsisiųsti specialią programą - žaidimas kliento, kuris bus derinamas su žaidimo serveriu internete. Klientas nereikalauja diegimo, tiesiog išskleisti ir paleisti failo piratai. exe.

Prisijunkite žaidimo piratai lankosi atrodo. Pirmajame puslapyje galite iš karto patekti į žaidimą, jei jau esate šalis žaidimų tinklas COD. Jei ne - jūs stumti mygtuką "Registruotis", tada įveskite savo elektroninio pašto adresą, manau, ir įveskite žaidimų profilio slapyvardį, įveskite tą patį skaičių iš paveikslėlio. Be to, sukurti žaidimą sąskaitą: sugalvoti ir įvesti žodį - prisijungti ir turėti slaptažodį patekti į žaidimą (prisijungimo vardą ir slaptažodį turi skirtis! ). Ir, žinoma, jūs turite perskaityti ir patvirtinti paslaugų teikimo sąlygas. Viskas šiame Piratai Online registracija baigta.

Štai kaip žaisti žaidimą internete piratai. Tačiau pirmiausia reikia atsisiųsti atnaujinimą, nes žaidimas yra nuolat vystosi, tampa vis labiau ir įdomus! Kai atnaujinimas bus baigtas, galite skaityti piratinės naujienas, ir patekti į žaidimą nukreipdami kursorių į užrašą ", kad pradėti žaidimą."

Lieka tik pasirinkti žaidimo serverį, kuriame bus piratai online žaidimą. Tai labai svarbi operacija. Lieberthal serveryje stiprių žaidėjų, geros rinkos prekių įtakingų aljansus daug. Galia yra jau padalintas. Jums labiau tinka serverio Treasure Island, jums bus lygiavertė su kitais naujokais ir greitai užkariauti didžiulis piratų šlovę. Ir tada mes bandysime savo jėgas ir Lieberthal.

Taigi visos gręžimo techniniai duomenys atsilieka, pasirinkti žaidimo serverį, įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį, ir pradėti žaisti saugiai piratai internetu!

Pasibaigus žaidimo pradžioje jūsų charakteris yra uoste. Taip, jūs taip pat turite pasirinkti kietas herojus! Yra ir kitų, pasirinkti dviejų simbolių vyrai, dvi moterys, jie visi skirtingi išvaizda ir asmeninės savybės, visi skirtinguose miestuose gyvena. Galite pasirinkti išvaizdą, drabužius, plaukų herojus, galvoti apie jį skambiomis ir baisus vardas, kaip ir pridera padorus piratų.

Piratai registracija internetu, kad jums drąsus kapitonas, gudrus prekybininkai, explorer ir atradėjas smalsių naujose šalyse ir, žinoma, didžiulis piratų! Žaidimas yra pilnai atskleisti savo gabumus ir polinkius, šviežios vėjas tolimų klajonių įkvėpti jums tinka ir geros nuotaikos.

Piratai internetinis žaidimas visiems laikams užkariauti savo širdies grandiozinių jūros kovų dalyvauja dešimtys laivų, naudojant įvairius metodus kovos. Jūrų prekyba nuo didžiojo Cortez patrauktų jums su savo margas, įvairių produktų ir šalių. Kaip tikras jūrininkas, jo širdis ir siela (ir pinigų) jūs įtraukėte į savo laivą, ir jis bus tavo geriausias draugas, nuneš į tolimus krantus, jį galėsite užkariauti priešų, ir, jei reikia, įrašyti draugo nuo mirties. Nepamirškite, pagal senovės jūrų tradiciją, suteikia laivo gražus pavadinimas, kad atneš jums laimę.

Piratai internetinis žaidimas - realus istorinis ir geografinis enciklopedija XVI amžiuje, ir visi nuotykiai, kelionės ir atradimai jame per daug realus. Turėtų atrasti naują žemyną, įsiskverbti į Egipto piramidės paslaptis - kas gali būti patraukliau?

Jūs praeis daug misijų, vykdant užduotis, palaipsniui mokantis visų žaidimų išminties ir tada bus išspręsti mįslingas užduotį rasti senovės lobių, kai kurie iš jų gali būti perduota tik su draugais, sąjungininkais.

Žaidimas yra patogus ir jaukus žaidimų pokalbių forumą, kur galite kalbėtis su savo draugais kartu spręsti sudėtinga, tačiau įdomi užduotis atsakymus į visus dėl žaidimo klausimus atsakymus, ir tiesiog praleisti laiką malonaus pokalbio.

Sėkmės žaidime, drąsus jūrininkas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more