Žymės

Planeta Zhelezyaka

Alternatyvūs pavadinimai: Planeta Zhelezyaka

"Planeta Zhelezyaka. Nėra mineralai, vanduo, jokia augmenija, gyvena robotai "- sugavimo frazė garsaus animacinio tiksliai apibūdina žaidimo Planeta Zhelezyaka pasaulį internete. Viena maža, bet labai svarbi detalė - vietos robotai yra įrengta galinga kvazitronnym smegenis, ir todėl jie neturi bijoti kosminių piratų. Robotai statybos, renovacijos darbai, karas, diversija ir sabotažas atliekami, ir tik pasijuokti iš vienas kito. Jie atstatė visą planetą, patogumo ir erdvumo pavertė ją šarvuotų ir sustiprinto tuščiavidurio kamuolio. Turite valdyti šių darbščių, protingas, kariniais, išminties ir didelės mechaninės būtybės, kad atneš jums daug džiaugsmo ir malonumo.

Online žaidimai Planeta Zhelezyaka dirbs gerai, net ant kompiuterio "Office" sąrankos: Pentium 4 2.33 GHz, 256 MB RAM, grafikos plokštę su 128 MB vaizdo atminties.

Prisijungti žaidime Planet Zhelezyaka šiek tiek keistai, bet labai paprasta. Pasirinkite mūsų rūšies robotas - vienas iš keturių. Nurodykite ASO (vadinamasis e-mail čia), sugalvoti pavadinimą žaidimai - Aydenik nurodyti poliškumą (jūsų lytis), įveskite PIC (slaptažodį). Prisijungti Planeta Zhelezyaka jums reikia dirbti elektroninio pašto adresą, jis bus išsiųstas aktyvavimo kodą. Pristatyti iš paveikslėlio apsaugos kodekso simbolių, skaityti ir patvirtinkite savo susitarimą su žaidimo taisyklėmis.

Po paskyros aktyvavimo Planeta Zhelezyaka registracija internetu yra baigtas.

Žaidimų planeta Zhelezyaka internetu - nuostabų pasaulį, neįprastas žmogus. Laikas vienetai yra ne žmogaus ir robotų: nejudantis, tikai, Apvalkalo, kuris vadinamas einamaisiais metais, o dieną - riebalai. Visa planeta yra padengtas didžiulis krūvos metalo laužo, iš kurio darbštus robotai išgauti pagrindinį išteklių - geležies gabalas. Iš jų į Armory rinkti įvairius įrenginius - gizmos, tiek gynybos ir puolimo veiksmus.

Informacijos centras valdymo duomenų bazė, naudojama atlikti visas pagrindines operacijas, kaip gerai jūs galite pamatyti informaciją apie žaidime įvykius ir savo žaidimų rezultatus. Pagrindinis puslapis - jūsų nuolydis, jis aukštesnis, tuo didesnis jūsų reitingas.

Dirbtuvių savo duomenų bazę kiekvieną naktį išleido naują partiją robotai. Taip pat galite išsinuomoti pašaliečių, jei jo nepakanka. Planeta Zhelezyaka internetinis žaidimas tęsiamas tol, kol, kaip jūs galite gaminti ir išlaikyti savo robotus. Priešai bus trukdoma jus, organizuoti diversijas, puola ir vagia jūsų gabalas geležies. Stiprūs gynybiniai robotai, aukštųjų technologijų Gizmos ir karinė išminties padės jums sunkią kovą už su super robotai lyderio titulą.

Norėdami žaisti žaidimą Planeta Zhelezyaka internete, jums reikia tinkamą tyrimą robotų savybių. Jų žaidimas į keturias grupes, išsiskiria skirtingų kvazitronov elektroninių smegenų skaičių. Spalva kvazitronov lemia ne tik roboto spalvą, bet jos kovinius charakteristikas ir techninius parametrus.

Kvazitrony Red Raiders turi - labai karinga robotus. Oranžinė - gerai apsaugotas sunkiųjų deferorov. Žalioji kvazitrony iš robotų Spicer universaliųjų skautams ir diversantai ir mėlyna aprūpinta indzherikov aukštą technologiją.

Kai jūs meistras vadybos pagrindus, pažaisti gynybos ir ataka, eikite į specialią vietą - Drome. Čia jūs pradėsite žaisti internete Planeta Zhelezyaka visa jėga - konkuruoti su kitais žaidėjais juda aukštyn laiptais įvertinimas. Čia jūs turite visą galimybę įrodyti sau sumanūs meistras išdaigininkas šmaikštus ir drąsus vadas savo robotus.

Play Planet Zhelezyaka padės jums žaidime pokalbiai - Pašnekovo, taip pat žaidimų forumas.

Kasimo komanda tikrieji robotų (kovos, gynybos, diversantai ar inžinieriams), pakviesti savo draugus ir pažįstamus į savo sąjungą ir pradėti žaisti Planet Zhelezyaka įrodyti visus savo vėsa!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more