Žymės

Vidurdienis 21-ajame amžiuje

Alternatyvūs pavadinimai: Vidurdienis 21-ajame amžiuje

Erdvė internetinis žaidimas vidurdienio 21-ajame amžiuje "kviečia kurti ir plėtoti savo koloniją viena iš saulės sistemos planetų, taip pat išbandyti savo jėgas į naujų teritorijų užkariavimo dėl unikalių išteklių gavyba. Vidurdienį 21-ojo amžiaus internete jums sukurti pagrindus, plėtoti infrastruktūrą, paiešką svarbi jūsų išteklių plėtros, ir visa tai prieš kosminės ir miesto kraštovaizdžio fone.

Žaidimų vidurdienio 21-ajame amžiuje internete sukurtas ant variklio, Flash, todėl jūsų kompiuterio konfigūracija eksponuojami kai sistemos reikalavimus. Taigi, norint žaisti žaidimą internete vidurdienio 21-ajame amžiuje reikia kompiuterio

• Operacinė sistema Windows 98/2000/XP arba Vistax32/Seven

• Procesorius Pentium 3 800 MHz ir aukščiau

• 256 MB RAM,

• 64 MB vaizdo plokštė arba didesnis,

• stabilų interneto ryšį.

• "Adobe Flash Player.

Kaip naršyklėms, vidurdienio 21-ojo amžiaus internetinis žaidimas, kuris yra remiamas visose naršyklėse.

Prisijunkite žaidimo vidurdienį 21-ajame amžiuje prasideda fraze "patekti į Akademiją", spustelėkite jį ir prieš jį ateiti užpildyti savo lauko duomenis. Įveskite

• slapyvardis - slapyvardis

• spręsti dabartinę paštas

• Slaptažodis

• Kodas patikrinimui.

Patikrinti vidurdienį 21-ajame amžiuje buvo baigtas, vartotojo susitarimą ir priimti nuorodą, kad aktyvuoti savo sąskaitą, tai laiške, kuris ateina į nurodytą elektroninio pašto adresą.

Taigi, jūsų vidurdienį 21-ojo amžiaus registracija internetu patvirtino ir Intergalactic karų griaustinio jums į šį įdomų kosminės tikrovės. Jūs pradedate žaisti vidurdienį 21-ajame amžiuje planetą Orion, tai bus jūsų asmeninė vieta. Veikėjai čia yra standartinis, tačiau jūs galite pasirinkti vieną iš trijų frakcijų:

• kolonizatoriai

• prekybininkai

• piratai.

Erdvėlaiviai taip pat priskiriamas standarto tiesiog skaityti savo parametrus.

Taigi, artimiausiu metu arba jums bus laimėti ir tyrinėti naujas teritorijas, arba turėti ekonomikos arba keliauti į išorinės erdvės piratų su blogio ketinimus. Na, iki šiol, prioritetinis uždavinys bus aprūpinti savo kolonija, kad "pridengti gale."

Pagrindinis šaltinis galaktikos - tai energija. Jūs galite jį gauti iš elektrinės, kuri turės statyti. Kalėjime taip pat galite statyti gamyklas, kurios bus surinkti moduliai erdvėlaiviais. Jūsų pagrindinis uždavinys šiame etape - sukurti savo laivyno, vienintelis būdas galite saugiai judėti galaktika, bet jei išpuolio duoti tinkamą atsakymą.

Lygiai taip pat svarbus šaltinis - Vandenilis, kurie plaukioja erdvėlaivius. Išgauti ją tokia pat svarbi kaip energetika.

Išskyrus šių, yra nuo planetų išteklių, tokių kaip varis, silicis ir auksas. Bet kuris iš šių jums gaminti nano-robotus išteklių bus jūsų ištikimi padėjėjai visiems darbams.

Vidurdienį 21-ajame amžiuje žaisti ypač įdomus, nes jis gali papildyti savo lėktuvų parką ne tik statyti už erdvėlaivių gamybos įmonėje. Pavyzdžiui, jūs vis dar gali atakuoti laivus, plėšia juos, atsižvelgiant į laivą. Ir kad jūs nebūtinai turite erdvėlaivis ir krūva prašmatnus patirtį. Čia svarbu taktika gerai ir sąramos, žinoma. Taip pat savo laivyno galite pridėti dreifuojančius laivus, juos vilkti ir eiti į koloniją, ten nano-robotai turės saldainiai.

Didžiausia grėsmė, ypač dėl prekybininkų frakcija yra užsieniečiai, kurie vadinami Trinnitami. Ateivių piratai, jų tikslas - gyvenamųjų išteklius. Atkreipkite dėmesį, kad jie ateina beveik neįmanoma, todėl atsiliepime į ieškinį prieš juos dėmesio - tai atsakas greitis. Na ir masė - didesnis jūsų laivynas, lengviau žaisti žaidimą internetu vidurdienio 21-ajame amžiuje visiems vystymosi šakų.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more