Žymės

Paskutinis bastionas

Alternatyvūs pavadinimai: Paskutinis bastionas

Naršyklė internetinis žaidimas paskutinis bastionas slepia didžiulį pasaulį pilną fantazijos nuotykis. Tai puikus žaislas nereikia įdiegti bet kokį savo ypatumų iš savo kompiuterio ar mobiliojo telefono, nes ji veikia ant platformos wml. Kitaip tariant, žaisti internete paskutinis bastionas, jums tiesiog reikia interneto ryšį ir šiuolaikinės naršyklės tipą Opera.

Prisijungti žaidime paskutinis bastionas reikalauja užpildyti šiuos laukus:

1) Jūsų vardas (žaidimo pavadinimas).

2) Tikras vardas.

3) Miestas jūsų buvimo.

4) Jūsų grindys.

5) lenktynės, kuriame jūs žaisti.

6) Efektyvus El.

Tame pačiame puslapyje - Registracija paskutinis bastionas - jums trumpai pristatyti penkias lenktynes ​​su lizdo

1. Žmonės - turi vidutines charakteristikas, bet kariai iš prigimties.

2. Elfai - labai greitai ir tiksliai į beats.

3. Gnomai - visada šarvo (šarvai savo gamyba), o ne silpnos būtybės.

4. Orkai - galingi kariai savo beats. Švinas šioje srityje.

5. Hobitai - mažiausias augimas narodec bet labai uvorotlivy.

Daugiau spausdami mygtukus "į žaidimą" etapas paskutinis bastionas registracija internetu gali būti laikomas sėkmingai užbaigtas.

Jo pirmasis žaidimas Quest jums pačioje pradžioje - senas žvejys gyvenvietėje. Tiesiog neužmirškite, kad prieš paleisdami darbą įsigyti ginklų. Norėdami tai padaryti, atlikite griežtai į šiaurę - į miesto Stoungard į tamoshnem parduotuvė.

Nepriklausomai nuo jūsų pasirinkimo rasės, herojus bus pristatyti ir plėtoti šias penkias charakteristikas:

• Sėkmė - veikia gebėjimą įvarčiui kritinį smūgį ("Crit" padarydamas didžiausią įmanomą žalą) ir retą galimybę teikiančiąją temą (galite rasti ar besisiejančiais su monstrų).

• Galia - paveikia jūsų puolimas ir gynyba efektyvumą.

• Judrumas - leidžia žaisti internete paskutinis bastionas, dodging priešų atakų.

• Ištvermė - veikia pasipriešinimo didvyrį sveikatos bei sugebėjimo sau nepatirdama jokių išlaidų (inventorizacija).

• Intuicija - pasireiškia tikslumo streikus.

Be to, paskutinis bastionas internetinis žaidimas turi savo moralę! Tačiau čia ji veikia kaip materialios vertės. Kaip ir realiame gyvenime, moralė yra skirstomi į:

) Teigiamų → leidžia jums ką nors nusipirkti parduotuvėse žemesnėmis kainomis;

B) → neigiamas poveikis elektros insultą, kurį sukelia ginklu rankose.

Ačiū paskutinio bastionas Quest žaisti, tikrai, bus daug įdomiau, nes jų sėkmingą įgyvendinimą gali įgyti patirties, pinigų, ar tuos pačius moralės. Tiek pinigų: žaidimas valiuta vadinama "dinarų. Nors jūsų sąskaita kuo greičiau pradėti žaisti Paskutinis bastionas, ir reikės mokėti 50 dinaras ateityje ", gyventi patogiai," reikės dirbti arba dalyvauti mokamų kovoja.

Jei esate susirūpinę, kad dėl eismo nereiklus, turėsite niekur pasukti, nesijaudinkite: žaisti plotas yra pakankamai platus, kad būtų galima žaidėjai keliauti ir rasti daug šioje nuotykius krūva. Tas pats pasakytina ir ginklų: paskutinis bastionas internete suteikia gana platų ginklų ir šaudmenų, ir jūs vargu ar manote, slighted šioje srityje.

Jeigu bet kuriuo metu būna didžiulis žaidimas pasaulyje vadinamas "Arden (tik siųsti jums čia paskutinis bastionas online žaidimas), jūs norite patikrinti savo istoriją, galite apsilankyti savo vietos biblioteką studijos yra kronikos. Ir be to, kad jūs čia tikėtis daug daugiau visi įdomus rūšių. Ateikite ir pamatysite patys!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more