Žymės

Paskutinis Mūšis

Alternatyvūs pavadinimai: Paskutinis kovos

Paskutinis mūšis internete - multiplayer vaidmenų logika žaidimas fantazijos stiliaus.

Online žaidimai Paskutinis Mūšis nenustato konkrečios sistemos reikalavimus, taip ilgai, kaip jūs turite interneto ryšį ir naršyklę.

Prisijungti žaidime paskutinis mūšis prašo slapyvardį - jūsų charakterio vardas, būkite atsargūs, nes jūs negalite pakeisti savo slapyvardį. Tada jums reikia įvesti ir pašto slaptažodį ir nurodykite seksas charakterio. Paskutinis mūšis Registracija internetu užsidaro Pasirinkę norimą lenktynes ​​ir įvesti kodą iš paveiksliuko į įsitikinkite, kad nesate robotas. Nepamirškite atsižvelgti vartotojo sutikimą.

Paskutinis mūšis internetinis žaidimas Jums siūlo dviejų rasių pasirinkti:

- Noble elfidy

- Drąsus nekrolandtsy.

Šiuo atstovų abiejų rasių maždaug vienodai žaidimą. Nesvarbu, ką rasės jums pasirinkti, priklausys nuo žaidimo sąsaja, kai tu žaidi žaidimą internete Paskutinis mūšis. Elfidy ieškoti šviesą ir gėrį, ir nekrolandtsy - prie blogio naikinimo. Lenktynės labai skiriasi savo išvaizda, taip pat jų šarvai ir amunicija. Be to, skirtingos drabužių supažindinami su skirtingų lyčių simbolių.

Paskutinis mūšis internetinis žaidimas yra labai originalus mūšio sistemą. Atskleisti tris iš eilės traškučiai (akmenys ar kaukolės) tos pačios spalvos, kovojant su prekyba smūgių. Todėl mūšio baigtis priklauso ne tik nuo kovotojo, kuris yra arba magas ar karys, o ne tik jo šarvus ir ginklus, bet ir loginio mąstymo grotuvas ir įgūdžių, kurių jis atsikrato skirtų išteklių lygį. Todėl rekomenduojama, kad žaidėjai pažvelgti forume, kuris yra gyva diskusija apie galimas taktikas ir strategijas, kurios gali nulemti mūšio laimėti.

Kovų Yra du variantai:

- Dvikova. Jums kovoti vienas prieš vieną su savo lygio charakterį.

- Chaotic mūšis. Ši kova tarnavo specialų prašymą, ir visiems, kurie turėjo vieną minutę nori dalyvauti mūšyje, atsitiktinai suskirstyti į dvi komandas.

Jei praleidote per kovą daugiau nei tris posūkius, jums bus diskvalifikuotas. Už pergalę jums įgyti patirties ir pinigų.

Be to, dėl tam žaidėjo personažas nužudymo teisingą kovos, galite gauti medalį, didinti tam tikras charakteristikas. Na, jei ne laimingas, medalis gali pirkti deimantus.

Charakterio kai tu žaidi Paskutinis mūšio gauti savo turto, į kurį jis gali augti žolės gydymo potions ir potions, kad padidinti galią (tai bus jų pačių virėjas su skiedinio ir grūstuvas). Eliksyrai gali gerti tik prieš kovą. Turtas dar gali pateikti specialų statulą papėdėje, apie kurį jūs tada rasti retų eliksyrai. Jei toks sambrūzdis esate nepatenkinti, standartinis rinkinys eliksyrai ir potions galite įsigyti specialiose dirbtuvėse. Be to, mieste galima rasti įvairių įstaigų daug skirtingų funkcijų, reikalingų sėkmingai žaisti The Last mūšis. Ši

- Parduotuvė

- Pirkimas,

- Kalvė

- Smuklė

- Bankas.

Parduotuvėje galite įsigyti daug dalykų, ir šarvai, tačiau kai kurie iš šių daiktų, kuriuos galės suknelė tik pasiekęs tam tikrą lygį. Be to, reikia remontuoti šarvus arba surinkti save iš nuolaužų, kurios lieka mūšio lauke po nugalėjo varžovą.

Kai žaidi žaidimą internete Paskutinis mūšis, tuomet jūs turite galimybę patekti į Europos Sąjungą, nes sutartis su kitais žaidėjais, ir užduotys - užduotys su daugybe protingų dėlionių ir slepiančios pavojaus charakterio gyvenime.

Didžiausia leistina koncentracija charakterio vystymosi metu - vienuolikta. Žaidimas yra beta testavimo.

Paskutinis Mūšis Registracija atvers priešais jus mažas, bet įdomus pasaulyje, kuriame ne tik stiprumo lygis, bet logika gali padėti pasiekti pergalę!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more