Žymės

Primal pjautynės

Alternatyvūs pavadinimai: Primal pjautynės

Žaidimų Primal Carnage multiplayer online žaidimas, kad jūs turite žaisti kaip komanda. Žinoma, jūs galite žaisti olinochku bet paprastai ji verčia žaidėjai neturėjo. Šis žaidimas buvo sukurtas stiliaus šaudyklė ar trečiajai šaliai. Be Primal Carnage žaidime jums turi būti vienos iš pusių: žmonių ar dinozaurai pusėje.

Žaidimas Primal Carnage registraciją pagal bet kurios vartotojui dienos. Nes norint įregistruoti žaidime Primal Carnage Jums reikės:

1) Nurodykite savo elektroninio pašto adresą.

2) slaptažodis.

Play žaidimą Primal Carnage būsite pasirinkę savo klasėje. Žaidimas turi šiuos klasifikacijos klases:

- Žmonės. Jie turi šiuos ypatumus:

1. Samdiniai yra kvalifikuoti, bet tik jie bus įveikti.

2. Mokslininkas - jie naudoja snaiperio šautuvas, stun gun.

3. Commando yra samdinys, kuris naudoja ugnies galia. Naudoja Šautuvas, granatsvaidininko.

4. Ranger vadovas, kuris slepiasi džiunglėse. Ginklas Ranger - tai karabinai.

5. Medžioklės yra nekilnojamojo medžiotojas. Gaudytojas ginklas yra pistoletas, kad ūgliai tinklą.

6. Pyro - jo personažas yra sunku išlaikyti, tai yra labai irzlus. Pyro ginklai - granata.

- Dinozaurai. Ten buvo tik šeši, ir jie yra gana "grobuoniškos ir labai pavojingas

1. Tyrannosaurus Rex. Tai labai sunkus klasė. Jie gali sukelti didžiulę žalą ir padaryti didžiausią žalą. Tačiau jo dydis neleido jam kovoti, todėl lengvas taikinys. Jo ataka - tai sąkandis ir mindžioti.

2. Raptor. Tai yra A klasės, kuri gali nuolat pulti priešą. Raptor Attack - smūgis nagai ir sukandimas, ir mesti.

3. Dilofozavr. Ši klasė yra parama klasė. Jis gali atakuoti priešą iš arti taip pat toli. Jo pagrindinis smūgis - nuodingas įkandimas.

4. Pteranodon. Ši klasė yra realaus intelekto. Jie žiūri ir sako kiti dinozaurai, kur jų priešai. Pirminis ataka Pteranodon - jis kanda ir suimti ranka.

5. Karnotavr. Šis vidurkis stiprumo klasė. Mūšyje, jie naudoja savo unikalią greitį ir svorį nugalėti priešą. Ataka šioje klasėje - ir Užkandote galingas antraštė.

6. Spinosaurus - nauja dinozaurų, kad yra už garsaus T-Rex pakaitalas. Jis atrodo kaip Tyrannosaurus, tačiau jis yra daug galingesnis pučia.

Į Primal Carnage žaidimas internete žaisti kaip jums bus įprastu režimu ir naudojant robotus ir žaidimų singpleera galimybė.

Žaidimas Primal pjautynės internete turėtų būti iki penkių klasių. Galite naudoti juos kaip komanda. Dinozaurai gali būti valdoma tik iš trečiosios šalies, bet žmonės iš pirmosios.

Registracija internetinis žaidimas Primal pjautynės nemokamai ir mėgautis praleistą laiką. Tapo viena iš kariaujančių pusių ir laimėti visišką pergalę.

Būkite tikri, kad laimė yra visada su jumis, ir, svarbiausia internetinis žaidimas Primal pjautynės visada pakelti nuotaiką ir atitraukti nuo kasdienybės.

Sėkmės jums į žaidimų pasaulį kovas Primal Carnage internete!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more