Žymės

Ministras Pasaulio

Alternatyvūs pavadinimai: Prime Pasaulio

Ministras Pasaulio internetu - tai revoliucinė nauja cross-platform socialinės strategijos, kurios viena prieš kitas dvi tautas: daktaras ir Adorniyskoe karalystė. Konkurencija yra už premjero - svarbiausių išteklių, turinčių atsargos, kurias galite pakeisti galios balansą ...

Norėdami pradėti žaidimą poreikis Registracija Pirmininkas pasaulyje. Prime Pasaulio internetinis žaidimas reikalauja žaidimo kliento diegimą, kurią galima atsisiųsti tiesiai iš svetainės.

Installer "Dydis - 17 MB. Po parsisiuntimo, palaukti, kol žaidimas bus įdiegta, tada jums reikės prisijungti per "Facebook" ar Klasiokai (jei šių socialinių tinklų neturite savo paskyros, pageidautina, kad būtų sukurti). Lange, kuris atsidaro, tipo atitinkamus laukelius vartotojo vardą ir slaptažodį. Prisijunk šį žaidimą Ministras Pasaulio baigiasi. Galite žaisti Pirmininko pasaulyje. Kai prisijungsite, pasirinkti šalį, už kuriuos tu žaidi žaidimą ir įvesti norimą vardą atitinkamoje srityje.

Būtinas reikalavimai sistemai:

• Procesorius: 2GHz - 3GHz

• Atmintis: 1GB - 2GB

• Vieta kietajame diske: 4 GB

• Vaizdo: GeForce6600 GT (ATI Radeon X1300) 128 MB VRAM arba lygiavertis (25 fps) arba GeForce 8800 (Radeon HD 3850) 512 MB VRAM arba lygiavertis (40 fps)

• Operacinė sistema: Windows XP SP2, Windows Vista SP1 arba "Windows 7

Žaidimų pirmininkas World Online priglaudė bent Race 2

• daktaras

• Adorniytsy

Kiekviena rasė atstovavo 26 simbolių, kurie skirstomi į tokius vaidmenis

• žudikas

• Defender

• Užpuolimas

• Parama

• Įrenginio

Killer - pažeidžiami normaliai kovoti, nėra didelis tiekimas sveikatą, bet tinkamu metu gali pateikti triuškinantį smūgį;

Gynėjai - turi pakankamai didelį tiekimo sveikatai ir gali nusitrinti priešą gerokai;

Užpuolimas - daug energijos ir gali atlaikyti priešo atakų aikštelė;

Pagalba - šis atstovas gali gydyti sužeistą bičiulį, arba imtis kontroliuoti priešo susilpninti jo užpuolimą

Kovotojas - jis gali būti arti ir toli, nėra didelis tiekimas sveikatą, bet stiprus smūgis.

Kiekvienas personažas turi tam tikrą rinkinį talentų, kurie yra suskirstyti į bendras ir unikalus.

Bendra talentai - yra prieinami visiems simbolių

Unikalus - specialiai priklausyti kokiai nors vienai

Visi talentai spalvomis: geltona, žalia, mėlyna ir violetinė. Spalva talentas įtakos stiprumą ir naudingumą, taigi talentą su geltonos spalvos - lengviausias ir violetinė - stipriausia.

Online žaidimai Ministras Pasaulio turi tris grupes žaisti charakteristikas:

• Bendra

• Užpuolikai

• Apsauginis

Bendrosios funkcijos - Reitingas (apibrėžia čempionatą), GK (apibrėžia nuovargis), sveikatos, energetikos, greitis (kelionės metu) ir sveikatos bei energijos regeneravimas (gebėjimas greitai atsigauti).

Pulti funkcijos - jėga, intelektas, gudrus, Agility Attack klasės vagystė ir sveikatą.

Apsauginiams funkcijos apima - Resistance (sumažina fizinę žalą priešui), bus (sumažina magišką poveikį) ir apsauga (sumažina fizinę ir magišką žalą priešui).

Be parduotuvių, kurios yra šiame žaidime, galite pirkti Scrolls, potions, eliksyrai ir ženklų įvairovė.

Play žaidimą Pirmininkas Pasaulio internete nuolat kariauja su kitą pusę. Už priešo karių, monstrų, bokštai, ir ypač priešo simbolių sunaikinimo, herojai įgyti neįkainojamos išteklių - pirmininką, kuri gali būti išleista į vis naujų talentų.

Play Ministras Pasaulio kiekvienas žaidėjas bus jo pilis, kuri žaidimo, žinoma, reikia būti nusiminusi. Sukurti stiprią ekonomiką ir kuriant sudėtingą infrastruktūrą - sėkmingo žaidimo raktas ir įgyti pranašumą prieš kitus žaidėjus į ekonominį vystymąsi ir PVP-kovose.

Play online žaidimas Ministras Pasaulio nebus nuobodu, yra daug įdomių funkcijų, kurios neįmanoma aprašyti trumpą apžvalgą. Ministras Pasaulio internetinis žaidimas yra labai tūris, todėl pamatyti ir sužinoti viską, ką reikia perduoti premjero Pasaulio registracijos internetu ir tapo viena iš žaidimo herojų.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more