Žymės

Šunys karo

Alternatyvūs pavadinimai: Psi karai

Multiplayer online Vaidmenų žaidimas Šunys karo siūlo žaisti realybę, kad rytoj gali laukti mūsų planeta tikrai yra. Skyrius žemę nes turtai - deginimas temą visais laikais, ir čia, karo šunys internete bus susidoroti su šiuo perskirstymu ir chaosas su juo susijusios pasekmės.

Prieš Gamer - istorija apie bananų respublikos Corazon rudenį, į savo buvusios klestinčios ir nepriklausomos, o dabar - suplėšyti samdinių korporacijos "Enigma", vadovaujama žiauraus ir ambicingo Alfredo Pressnera. Prieštarauti jo režimą pradžių niekas negalėjo, bet galiausiai surengė du gana galingas grupes - Laisvės armijos (AS) ir Samdiniai lygos (LN). Kiekviena iš šių grupių, norinčių nustatyti kovos su totalitarinio režimo Corazon jų rankose. Kas pavyks? Paspauskite "play Šunys of War" ir mokytis.

Bet pirmiausia, žinoma, sistemos reikalavimai. Taigi, norint žaisti žaidimą internete karo Šunys, jūsų kompiuteris turi atitikti šiuos reikalavimus:

• "Pentium III" procesorius arba Athlon 800 MHz

• RAM - 256 MB

• grafikos plokštę - 3D-greitintuvo su 64 MB atminties

• Garso korta suderinama su DirectX

• paraiška "DirectX, pradedant versija 9. 0

• laisvos vietos kietajame diske 1. 2GB

Naršyklinis žaidimas Šunys karo Online remti bet.

Prisijunkite žaidimo Šunys karo, kaip pavyzdžiui reikalauja mažai, nes dauguma gali naudoti automatinį prisijungimą per sąskaitų Facebook, VKontakte, Klasiokai, paslaugų Mail. ru "ar" Google.

Jei vis dar priklauso tai retas grupės žaidėjų, kurie neturi tokių sąskaitų, tada naudoti bendrą formą "registracijos Šunys karo." Pirmiausia turite nurodyti savo elektroninio pašto adresą, sukurkite slaptažodį ir patvirtinkite jį, taip pat pirmasis etapas registracijos galite užsiprenumeruoti naujienas. Be to, naujame puslapyje nurodyti slapyvardį - žaidimo charakterio vardą, pasirinkti jo lytį, dėl kurių frakcija atliks charakterį - Lyga Samdiniai (herbas skorpionas) arba armijos Laisvės (ginklai su penkiakampė žvaigždė). Be to, jūsų bus paprašyta 12 moterų ir 13 vyrų avatarus už charakterį, priklausomai nuo grindų, imtis vartotojo susitarimą - apie tai į karo Registracija internetu Šunys baigtas.

Kelias naujokas samdinių prasideda karinio mokymo bazės, čia jūs galite dirbti vietoje ir atlikti kelis paprastus misijas. Po, kaip kapitonas, tada vykdykite nurodymus ir turi sukurti savo charakterį į norimą būdu.

Jums bus prieinama daugeliui ginklus revoliucijos - nuo peilių, pterodactyls ir Makarov pistoletų (su šio ginklo pradėdami žaisti Šunys of War), į bazookas ir cheminių ginklų. Šaudmenų žaidime yra neperšaunamas liemenes, dujokaukės, šalmai ir tt, taip pat lustai, energijos ir kitų dalykų, kad bus palengvinti jūsų charakterį likimas šiuo sunkiu metu.

Pasibaigus žaidimo pradžioje turi nužudyti normalius monstrus (dezertyrai, partizanai, indai, banditai) - tai geras būdas užsidirbti pinigų ir patirties pirmiausia.

Beje, išskyrus pinigus, žaidimas yra dar vienas svarbus šaltinis - deimantai. Jiems, galite samdyti kovotojai komanda, yra dviejų tipų iš jų:

• Persiųsti

• snaiperio

Antrasis yra brangesnis, bet jei jau žuvo daug dezertyrų pora, tada jie gali sau leisti.

Psi karas internetinis žaidimas su ruožtu pagrįstas mūšio sistemą. Jūs visada turite laiko pasirinkti ginklą, apskaičiuoti trajektoriją, o ne išleisti papildomų energijos sunaikinti priešą. Praleidus daug laiko rengiant, paruoštas kelionei į kitą vietą savo frakcijai pagrindu, ten laukia naujų užduočių ir, žinoma, akistata su pagrindinių priešų - samdinių korporacija "Enigma" ir priešingos frakcijos karių.

Taigi, jei pasiruošęs kovoti dėl laisvės ir dėl diktatoriško režimo nuvertimo, tada paspauskite žaisti žaidimą internete karo Šunys ir prisijungė prie samdinių viena iš išsivadavimo judėjimų gretas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more