Žymės

Būdas herojus

Alternatyvūs pavadinimai: herojus žaidimas

Kario kelias internetu - nemokama multiplayer online žaidimas, pagamintas RPG žanro atvyko pas mus tiesiai iš tolimos Kinijos. Online žaidimai Kario kelias yra įsidėmėtina yra tai, kad jo pagrindas yra istorinės praeities jos tėvynėje. Panašūs produktai beveik be jokių šiuolaikinių igroproma ir iš esmės dauguma jų remiasi įvairių išgalvotų visatose.

Prisijungti žaidime Kario kelias yra gana paprastas ir aiškus visiems, kurie nori pabandyti žaisti internete Kario Kelias. Jums tereikia įvesti savo vartotojo vardą, slaptažodį ir aktyvuoti savo sąskaitą elektroniniu paštu ir voila - Registracija Kario kelią per.

Kelias herojus internetinis žaidimas nėra paprasta. Kaip minėta anksčiau, istorinę praeitį, kuri aptarnauja aplinkoje žaidimo buvo deramai kruopščiai, nors kartais ir neatitikimų. Skaudžiai fantastinis atrodo įspūdingas šarvai ir didžiuliai kardai, bet tai ne dabar. Žaidimas yra nustatytas į Three Kingdoms metu - iš samurajų eros ir konfucianizmo klesti Kinijoje atgimimo. Beje, įdomus bruožas žaidimas yra tai, kad žaidimo metu turėsite žiūrinėti konfucianizmo ir Kinijos istorijos pagrindai tuo metu, ir net išlaikyti egzaminus šių dalykų. Sutikite, gana neeilinis žingsnį.

Trumpai tariant - tai yra į žaidimą atstovai trijų karalysčių galynėtis su kitu už galimybę turėti teritorijos ir pastatų, kurie teikia gyventojams jų būklę ir tinkamą malonius bonusus.

Įdomi funkcija gameplay yra visiškai nėra privalomojo pobūdžio ir klasės. Kurti savo avatarą tik jūsų rankose, ir iš kiekvienos klasės gebėjimas ir kiekvienas kovos stilius yra jums prieinamos bet kuriuo metu. Vieninteliai dalykai, kurie paraginti jus manote - todėl jūsų paklausa hibridinės klasės, kaip žinoma, be klasės likutis buvo įvestas ne atsitiktinis ir ne veltui, o tai reiškia, kad simboliai vyksta griežtai pagal vienos šakos pareikalaus daugiau kaip atstovai hibridinių plėtrai.

Įdomu tai, kad toli Kinija yra labai aštrūs neatitikimai susiję su žaidimų, o tai reiškia, kad jei nurodyta registruojant savo lyties mergina, tada žaisti internete Kario būdu jūs galite tik charakterio moteris. Štai tokios užgaidos Kinijos kūrėjai gali gerokai sugadinti žaidimo patirties visiems vyrams, kurie mėgsta kurti moterų personažus, ir atvirkščiai. Būdas Hero žaidimas internete yra ne pavargę įvairių triukų stebinti mus kūrėjams, skirtos nuvilioti jau patyrę žaidėjai į savo tinklus.

Įdomus aspektas šioje interneto žaidimas yra turėti Bot žaidimą teisę out of the box. Tai labai lengva dėl to, kad kai kurios užduotys, kurios, beje, daug proto, sukeliantys kelių tūkstančių monstrų žudymą ir tai padaryti patys, nors tai yra įmanoma, bet tai būtų imtis didžiulės laiko. Dauguma patirties taškų simbolį sėkmingai vykdyti užduotis. Be pagrindinės quest linijos yra šeima, klanas, ir, žinoma, kasdien Quest.

Gyvūnų mylėtojai myli, įdiegtą žaidimą "Cheers" augintiniai sistemą. Jūs galite įsigyti kalno ar padėjėją, kuris bus su jumis pasidalinti įgyta patirtimi ir laikas nuo laiko lopyti savo stuff. Žaisti Kario kelias daug geriau su draugais, ir štai kodėl.

Socialinis komponentas žaidimas yra padaryta lygio. Be įprastų klanai, žaidėjai gali prisijungti prie šeimos. Aukščiausio lygio vystymosi ir karjeros augimą - imperatoriaus, kuris, sprendžiant iš nustatymo, žaidimas tik trys pavadinimas. Į Kario kelias gali žaisti nežinant kinų.

Žaidimas puikiai lokalizuota į rusų kalbą ir yra atviro beta testavimo procesą. Negalima Tūļāties, įdiekite žaidimą ir tapo viena iš galingiausių imeratorov Three Kingdoms.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more