Žymės

Pyktis of Titans

Alternatyvūs pavadinimai: ROT

Online žaidimai Pyktis of Titans arba tiesiog (ROT) - realaus laiko strategija su RPG mišinys. Įkurta garsaus Dota žanro (DotA stiliaus žaidimų), Pyktis of Titans internete labai greitai tapo sėkmingai savo srityje ir jau buvo pasirinkta Pasaulio Cyber ​​Games (tarptautinis čempionatas kiberigram). Unikalus žaidimas sistema, įvairūs simboliai, skirtingi būdai jų vystymosi ir opozicijos visoje žaidime - "Pyktis vandenys" žavi ir pavergia karto. Prieš jūs suteikiate sau įsisavinti šį fantazijų pasaulyje, žinoma, registruoti Rage of Titans. Nieko sudėtinga tai nėra ir trunka tik kelias minutes. Norėdami tai padaryti, sukurti apie GameNet sąskaitą, įvesdami savo elektroninio pašto adresą ir slaptažodį. Beje, vartotojai socialinio tinklo "VKontakte" registracijos žaidimo Rage of Titans nereikia, tiesiog leisti.

Taigi, pasirenkant kaip gausite Rage of Titans registracija internetu, ir sėkmingai baigtas, pradėti kurti savo charakterį. Jums bus suteikta platų simbolių (daugiau nei trisdešimt dešimčių + keliasdešimt parduotuvėje), kurių kiekviena yra maždaug 9-10 charakteristikų (greičio ataka, žvalgybos ir kt Counterspell kad ) Ir dieviškųjų įgūdžių, kurie gali būti keičiamos žaidimo metu, taip pat plėtoti per runas. Norėdami žaisti žaidimą Rage of Titans internete, nuspręsti, kuris iš priešininkų lenktynėse bus kartu su Jumis - Šventųjų arba Fallen (žmonėms ir demonai). Kiekvienas personažas turi savo pusiau magija ginklo - plaukioja durklas, skydas, dangaus žvakė, kūrenamų rodyklę, ir tt Išsamesni savybės herojai galite sužinoti išgyvena Pasirinktys: - ". Heroes" Žaidimas "

Su tuo, kas susiduria tie, kurie nusprendė žaisti Rage of Titans? Čia yra keletas žaidimo režimų, kurių kiekviena duoda savo "naudoti" savo charakterį:

- Be kapitono režimu, galite sukurti savo charakterį, o žemėlapyje tai bus tik (jokie kiti žaidėjai)

- Automatinis režimas komandų apibrėžtys (remiantis atsitiktine atranka simbolių) atneš jums į kitų rūšių patirtį, nėra uždirbti;

- Režimas "visi herojai" atvers priešais jus visi žaidėjai, dalyvaujantys (išskyrus, žinoma, mokama)

- Mode "dvyniai" apima ekvivalentas (vienodai-priešingos) simbolius;

- Ir, žinoma, Pyktis of Titans žaisti su robotais prieinama.

Pyktis of Titans online žaidimas su specialiu dinamiką. Reakcija yra labai svarbus (dėl simbolių, žinoma), oponentų taktika dažnai nuspėjamas kovoja eiti be pertraukų, kad iš tiesų pritraukia ir išlaiko įtampą. Ginkluotosios su magija ginklas, magija artefaktus Zaim (skraidantis kilimas, pavyzdžiui) ir pasirinkti sąjungininkus, jūs turite pasirinkti mūšio lauke ir atlikite vieną iš garbės misijos (sunaikinti priešo medį, ar jam keletą kartų). Žaidimas Rage of Titans Online suteikia žaidėjui dviejų sričių mūšio pasirinkimas (2 kortelės su žaidimu 5 × 5) - "Valley of Heroes" ir "Eye of Titan". Kiekvienas gali gauti tam tikrą dalį premijų: Pinigai, patirtis, aukso, atnaujinti įrangą, naujus įgūdžius, įgyti savybių.

Groti žaidimas Rage of Titans online Jūs galėsite visiškai ir be pinigų investicijų, daro į žaidimo valiuta. Tai galite uždirbti dėl pergalės. Be to, turintys juos (pergalių) ir pakankamo dydžio, jūsų herojus gali dalyvauti aukcione ir gauti naudingų artefaktų.

Grafiškai žaidimas dirbo ir muzikaliai įspūdingi, ir apskritai visa gausa. Taigi, manau, žaisti online žaidimas Rage of Titans bus laimingi ne tik gerbėjai Doty.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more