Žymės

Tom Clancy Rainbow Six Siege

Alternatyvūs pavadinimai: Tom Clancy Rainbow Six Siege

Tom Clancy žalingo Rainbow Six Siege žaidimo.

Tom Clancy „Rainbow Six Siege“ žaidimas yra taktinis šaulys, žaidėjas, kuriame veikia pagrindinis asmuo. Ji tapo „Rainbow Six“ serijos dalimi, o neseniai po beta testų nuo rugsėjo iki lapkričio ji tapo prieinama „Tom Clancy“ Rainbow Six Siege programai. 12 2015 m

Nėra jokios konkrečios istorijos, o pagrindinis tikslas misijų metu yra sunaikinti daugiau objektų. Būtent tai yra žaidimo pagrindas, tačiau tai, kaip tai vyksta, yra įspūdingas su realizmu. Atsižvelgiant į fizinius įstatymus, jei kelis kartus pažeisite vieną sieną vienoje vietoje, grįžtant prie šio išgelbėto momento žaidime, jis visada nukris skirtingais būdais, kaip atsitinka gyvenime.

Par kūrėjo „Ubisoft Montreal“ sąskaitą yra daug puikių žaidimų produktų, kurie puikiai derina visus parametrus. Grafika, fonas ir muzika, valdymo metodas ir patogus meniu nesukelia jokių skundų. „Tom Clancy“ „Rainbow Six Siege“ taip pat galima atsisiųsti ne tik „Windows“, bet ir „PlayStation 4“, taip pat „One Xbox“.

Įspūdingiausio žaidimo ypatybės.

Kova su teroristais tapo pagrindine problema, turinti daugelį šalių. Vadovaujančios valstybės sukūrė kovos su terorizmu vienetus, kurie ryžtingai, sumaniai, harmoningai ir drąsiai veikia. Mes negalime daryti be įdarbinimo, bet pagrindinės viltys dedamos į vienetus, kuriuose yra keturi žmonės, turintys unikalių sugebėjimų ir užduočių. Jei įdarbintojai nėra labai gerai įrengti, tuomet specializuotuose padaliniuose kariai yra ginkluoti unikaliais įrenginiais, kurie naudojami gynybos ir atakų veiksmams.

B elito komandoje yra atstovų iš viso pasaulio:

 • Amerikos SWAT
 • British SAS
 • vokiečių GSG9
 • prancūzų GIGN
 • Rusijos Spetsnaz

. Šie kareiviai atviros ar uždarosios erdvės sąlygomis nėra lygūs. Jie įsiskverbia į bet kokius pastatus, yra neįveikiami artimoje kovoje, yra apmokyti vietoje koordinuoti veiksmus ir paimti daiktus audros metu. Jie naudojasi apylinkėmis maksimaliai naudingai. Pasirinkę apsaugos vaidmenį, paversti kambarį į patikimą tvirtovę, naudodami turimus daiktus, ir atakos grupėje įveikti kliūtis. Nesivaržykite laužyti ir sutraiškyti. Kuriam reikia pagrindinio įėjimo, kai galite jį įsmeigti bet kur, kad patektumėte per sieną, grindis ar lubas. Kartais tai vienintelė galimybė patekti į paskirties vietą, artimesnė pergalė.

Kai žaidžiate „Tom Clancy“ „Rainbow Six Siege“ kompiuteryje, sujunkite žaidėjus ir dalyvaukite internetinėse kovose. Jūs laukiate didelių PVP ir PVE operacijų, o jei pasirinksite sėkmingą taktiką, priešo komanda bus sugadinta. Bots žaidimų erdvėje bus dar daugiau nei tikri žaidėjai, o prieš juos kovojant, sukurkite idealią strategiją.

sistemos reikalavimų.

Ubisoft“ siūlo „Tom Clancy“ „Rainbow Six Siege“ pelningą rekomendaciją pirkti ir gauti, be žaidimo, vadovą, kuriame yra išsamus visų operacijų aprašymas, unikalūs ginklų spalvos, žemėlapiai ir net pagrindinės priešo pajėgos. Tai padės jums kruopščiai ištirti žaidimą, pasiruošti visiems netikėtumams ir sėkmingai atlikti operacijas.

Dab Clancy „Rainbow Six“ Apibrėžta ir paprasta paleisti, mums reikia gana demokratiškų sistemos reikalavimų:

 • OS: „Windows 8“. 1/7/8/10 (x64)
 • OP: 8 Gb
 • procesorius: Intel Core i5-2500K arba AMD FX-8120 aštuonių šerdis (3. 3 GHz (rekomenduojama), 2. 6 GHz (Minimalus))
 • vaizdo plokštė: Nvidia GeForce GTX 670 arba AMD Radeon HD 7970 / R9 280 X (2GB)
 • Garso įrenginys: suderinamumas su „DirectX 9“. 0c
 • Place: 10 Gb
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more