Žymės

Rambov

Alternatyvūs pavadinimai: Rambam

Norėdami pradėti žaisti žaidimą internete Rambov turi praeiti Rambov registraciją. Jis susideda iš kelių elementų ir tik trunka porą minučių

1) sugalvoti simbolių vardą.

2) Įveskite slaptažodį.

3) nurodo savo e-mail.

4) nurodyti savo lytį ir gimimo datą.

5) laikytis taisyklių ir įstatymų žaidimą.

Registruotis Rambov užpildyti! Sveiki sugrįžę!

Online žaidimai Rambov jokių konkrečių modelių simbolių. Kad būtų pasiektas tikslas, profesija ir įgūdžiai yra puikiai dera. Jūs galite tapti

Sumanūs amatininkas;

Bebaimis karys;

Galingas burtininkas;

Lucky tyrėjas;

Treasure Hunter;

Palaimintojo prekybininkai.

Kapitonai kasybos ir gamybos išteklių. Jie taip pat gamina daiktų įvairovė ir daugiau nei du šimtus amatų medžiagų.

Kariai eiti per tūkstančius vietų, kuriose jie lauks monstras. Jie duotų vertingų trofėjų, naudojami įvairiose kovose kovoja metodus.

Magee reikės mokytis naujų burtai ir galių daug išmokti visus elementus.

Tyrinėtojai siūlo darbo ieškant, tyrinėjimo tolimiausių kampelių žaidimas pasaulyje, taip pat ieškant naujų naudingųjų iškasenų įvairovė.

Lobis prašytojų sužinoti apie savo nuotykius su paslaptingomis runas, žr drakonų skulptūras. Paslėptų labirinte jie ras unikalių elementų.

Prekeiviai turės savo parduotuves, bus pastatyti ir nuomoti namus. Be to, prekybininkai pirkti ir parduoti išteklius, ir medžioklės trofėjus.

Rambov internetinis žaidimas - tai unikalus pasaulis magija ir mechanikos. Ši sala, prarado vandenynų negalėjo visiškai perkelti net didžiausią ir labiausiai patyrusių karių.

Daugelyje saloje dar net iki šiol. Visi šie slėniai su miškų, kalnų ir pakrančių, giliai po žeme urvai, kurie nėra išsklaidyti tamsą net šviesiausią šviesą žibinto, nebuvo tirta iki galo. Niekas nežino, kaip laimėti kraugeriškas monstras ir šlykštus Undead - čia galite remtis magijos ir kovos veiksmingumą.

Žaisti žaidimą internete Rambov neįtikėtinai įdomu. Už kiekvieną užduotį gausite atlygį. Su nugaišę gyvūnai, taip pat patenka veislės vertingas trofėjus: skinai retų gyvūnų, roplių ir bjaurus odos plunksnų. Jei jums pasiseks, jūs esate vienas iš svarbiausių trofėjų kaulingas plokštelės su išgraviruotu magijos runų.

Rambov internete yra kupinas ne tik pavojus. Jei žaisti atsargiai Rambov, jums rasti lobį daug, pilnas naudingų ir labai retų daiktų.

Dėl indėlių iškasti brangakmenių, rūdų, fragmentai kristalais, medžio, vaistinių šaknų ir žolių rinkinys.

Saloje yra dar neatrasti požeminių urvų miestą ir giliai vandenyne. Jei jums patinka tyrinėti ir daryti atradimus, tada jums ypač patinka žaisti Rambov. Galų gale, kiekvienas mokslininko svajonė Greyford miestas - daugelis žmonių nori rasti savo kelią šiame paslaptingą vietą. Pasak gandų, Greyford - vienintelis miestas, kur vietinių gyventojų vis dar gyvena.

Rambov internetinis žaidimas Jums siūlo platų galimybių spektrą. Jūs galite kurti savo namą ar išsinuomoti mylėjo bet kuriame mieste ar rajone. Įsikurti namuose, galite atidaryti parduotuvę, kur bus tvarkomi ir išgauti išteklių gaminti daiktų įvairovė iš jų. Galite sukurti savo ginklų, šarvų, magija eliksyrai ir dekoracijas. Pagaminti dalykų, kuriuos galite nuolat tobulėti. Be to, visi, kad jūs turite studijoje, jūs galite parduoti savo parduotuvėje ar išsinuomoti jį į rinką.

Jei nesate domina karine veikla arba nepatinka sunkų darbą, jūs galite mėgautis atlikti vykdant užduotis, kurios suteikia išnešiojamosios prekybos. Padaryti šiuos questus bus padidinti jūsų reputaciją. Didesnė galia, ypatingųjų savybių elementus, kurie gali būti perkami iš šių pirklius.

Prisijunkite žaidimo Rambov - žingsnis, kuris atneš jums arčiau apsvaiginimo nuotykių laukia į šį nuostabų pasaulį. Čia jūs galite tapti geriausias iš geriausių!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more