Žymės

Rappelz

Alternatyvūs pavadinimai: Rappelz, žaidimų Rappelz, Rappelz internete, Rappelz internete

Rappelz online - tai naujo fantazijos žaidimas, kuris sukurtas Korėjos gamintojas NFLAVOR . Dėl žaidimo nereikia mokėti naudoti, kaip Rappelz Prisijungę grindžiama « nemokamai žaisti » principo tai yra, trūksta mėnesinis mokestis žaidimą.

Kažkaip ir grata žaidime Rappelz Online , būtina, kad atitiktų šiuos minimalius sistemos reikalavimus

· KT : Windows XP / SP 2 arba [_2_ ] "Windows Vista"

· Procesorius - AMD / Intel 2 GHz

· 512 MB RAM [ _2_] "Windows" XP arba 1024 MB "Windows" Vista "[ _2_]

· 128 Mb vaizdo plokštė;

· DirectX 9. 0c.

Štai keletas galimų trūkumų žaisti be jokių problemų, kūrėjai rekomenduojame šiuos reikalavimus:

· OS: Windows XP / Vista,

· Procesorius - Pentium IV 3. 0GHz arba AMD Athlon X2 5000 +,

· Naujausios kartos vaizdo plokštės su 256 MB arba didesnė;

· 1024 MB RAM

· DirectX 9. 0c.

Taip pat reikia turėti prieigą prie interneto.

Norėdami pradėti žaidimą, jūs turite būti atliekamas p egistratsiya žaidimas Rappelz . Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

· Tiesą sakant Registruotis Rappelz anketą. Čia jūs turite įvesti savo elektroninio pašto adresą (kuris bus žaidimo vardą), slaptažodį, perskaičiau ir sutinku su naudojimo žaidimo sąlygas

· Toliau, jums reikia atsisiųsti žaidimo klientą, tai galima padaryti tiesiai į svetainę. Į žaisti Rappelz reikalaujama, maždaug 2. 1 GB laisvos vietos diske. Po Rappelz žaidimas internete download, jums tiesiog reikia paleisti failą setup . Exe aplanke, kuriame žaidimas buvo atsisiųsta. Šiuo Rappelz Online registravimo baigiasi ir mes galime pradėti žaidimą.

IR gras Rappelz turi aukštą grafika. Peizažai ir simbolių tempti išsamiai į menkiausias smulkmenas tiek daug, kad kai kurie objektai gali žiūrėti valandų valandas ir tiesiog nori prisiliesti. Reikėtų pažymėti, žaidimo garso takelį. Nuolat muzikavimas sukuria tinkamą atmosferą, daugiau panardinant žaidėjų į magijos pasaulį.

Rappelz internetinis žaidimas , kurioje yra trys unikalūs rasės

· Mergelė;

· Asura;

· Guy.

Guy - tai pirmagimis gyventojai pasakų pasaulį. Jie turi gilių žinių apie magija, galite naudoti ją efektyviai. Jie taip pat žino, kaip gyventi harmonijoje su gamta ir tai, kaip naudoti savo dovanas, nepadarant žalos savo laiką. Formavimas lenktynėse kaip civilizacija buvo ilgas ir sunkus. Ne be Deva ir Asura Gaja pagalba tapote jų žemės meistrai.

Asura - Dievo vaikai sunaikinimo. Jie puikiai žino, karybą - jų magai neturi gailestingumo priešų ir atakomis visada rasti savo tikslą. Nežiūrint į savo kilmės, jie buvo sukurti tam, kad mokyti žmones ginti savo žemę ir galės kovoti dėl jų.

Mergelė - tai Šviesos "Guardian", Dievo vaikai Kūrimo. Žanras lenktynėse, kad jie yra šeimininkai gydymo magija. Bet tai nereiškia, kad jie negali kovoti! Mergelė buvo išsiųsti į šį pasaulį mokyti žmones mylėti ir rūpintis visų gyvų dalykų, juos apsaugoti. Nuo šių žmonių išmoko naudotis magija gydymo tikslais ir eiti į mūšį tik atsakant į agresiją.

Į Rappelz žaisti gali būti dėl daugelio vietų. Galite žaisti pelkes, dykumas, kalnus, kalvas, lygumas, urvas, minos, ir daugelyje kitų vietų. Žaidimas taip pat gausybė įvairių pastatų - galite rasti visus griuvėsiai, veiklos pastatų, pilių rūšių. Taigi daug atvirų erdvių mūšį ir kiekvienas gali pasirinkti labiau patinkantį reljefą. Žaidžia, visada turi būti pasiruošęs mūšiui, kaip pasaulis knibžda įvairių monstrų, gyvūnams ir kitiems magiškų būtybių.

Skiriamasis bruožas žaidimas yra tai, kad jūs galite padaryti pagalbininkas į gyvūno formą. Kiekvienas gali rasti visiems mėgstamiausia. Galite imtis, pavyzdžiui, yra arba gyvulių, kaip antai:

· N Anter y [_19_ ]

· [_34_ _23_] [] Paukščiai y

· Ork ir

· Yeti

· Skeleton ir

· Raudona d elfas [_21_ ] ir

· Syn jo elfas [_21_ ] ir

· Sirenos y

· Wolf ir

· Predator ir

· [_34_ _23_] [] Salamandra y

· Dukra audra

· Angelas ir

· Kentauras ir

· Cerberis ir

· Genie ir

· Baltas d Dragon [_21_ ] ir

Kai kurie augintiniai gauti lengviau, kai sunkiau, bet visi jie turi savų ypatumų ir gali būti neįkainojama pavojingame pasaulyje.

IR grata į internetinių žaidimų Rappelz gali būti 5 oficialūs serveriai. Kokį pasirinkti - tai priklauso nuo vartotojo.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more