Žymės

Raska

Alternatyvūs pavadinimai: Rashka

Raska internetu - nemokamas naršyklinis žaidimas strateginis žanras, kuris parodo tikrąją reikalų padėtį finansų mainais Rusijoje ir visame pasaulyje. Unikalus projektas, sukurtas Suomiai yra unikalus tarp interneto dabartinių žaidimų. Raska internetinis žaidimas jus išmokys, kaip išgyventi žiaurus pasaulyje, kur sėkmės svertai yra jėga, galia ir pinigai. Registracija suteiks jums bilietų Raška į tikrą mokyklos gyvenimo. Įsigijo įgūdžių žaidimą, jūs netgi galite taikyti iš tikrųjų. Norėdami pradėti žaisti Raska, jūs turite įsitikinti, kad jūsų sistema atitinka šiuos reikalavimus:

1) Sistema "Microsoft Windows 98SE/Me/2000/XP

2) CPU Pentium 300 MHz

3) Memory 128 MB

4) Suderinama su DirectX grafikos adapterio

5) internetas

Registruotis Raška žaidime yra toks:

- Įdiegtas pravardę

- Jūsų el.pašto adresas

- Apgalvotos slaptažodis

Tada spustelėkite mygtuką Registracija, tada jums reikia atsisiųsti žaidimo klientą.

Po Raska internete patikrinimas praėjo, ir jūs į žaidimą, apsižvalgyti, patikrinkite tos biržoje ir perduoda darbo subtilybes - ginti savo poziciją!

Jūs ne tik žiūrėti, bet ir tapti šalimi tokių įvykių kaip formavimo, kilimo ir žlugimo įtakingų bendrovių, politinių netikėtumų pasaulinės finansų krizės. Turi išmokti valdyti pinigus efektyviai ir išminties žinoti vertybinių popierių prekybos. Turėkite omenyje, kad kartais net iš pažiūros nedidelis sandoris gali priklausyti daug. Groti Raska, vienas turi stengtis sekti tikslą. Sėkmė lydės drąsius ir atkaklus žaidėjų.

Pagrindinės sąvokos Raska

- Galia

- Jėga

- Pinigai

Galia - nauda protingas, stiprus dvasia, kuris sugebėjo laimėti žmonių autoritetą. Gerai suplanuota akcija įtikinėjimo gali užkariauti daugelio. Ir kaip saldus kartais nusipelnė jausmas galia!

Maitinimą galima nutraukti ir užkariauti tiems, kurie silpnesni už tave. Baimė privertė nusilenkti prieš jus. Taip, ji gali padėti nutiesti kelią į prestižinį vietoje saulėje.

Na, kokią vietą užima pačius pinigus mūsų gyvenime? Raska internetinis žaidimas suteiks galimybę suprasti, kad pinigus galite ne tik nusipirkti autobuso bilietą ar kitas net brangiausių būtiniausias prekes. Pinigai gali paveikti įvairius aspektus mūsų jau neramus gyvenime. Tvarkinga suma kartais staiga pakeisti įvykių eigą. Nustačius kapitalo, kad jūs galite įdėti kartu Raschke, gali tiesiog daryti stebuklus! Net valdžia ir galia svogūnai prieš pinigų galią!

Tačiau, nors pagrindinis uždavinys žaidime - jūs tūzų ir ekonominiais klausimais, žaisti internete Raska, jums, ir daro kitus svarbius dalykus. Online žaidimai Raska yra kovoti ir socialinius aspektus. Taigi, jūs turite sekti politinius įvykius. Pademonstruoti savo strateginį mąstymą, parengiant planą, kad jums pasiekti tokio poveikio, kuris gali pateikti savo smūgių į politinio ir ekonominio pasaulio vaizdas.

Norėdami gauti išvardytos daugiau svorio, organizuoti kartelius. Bendradarbiavimas su kitais žaidėjais bus naudingas tik jums! Daugelis personažų, su kuriais jums susidurti yra gerai žinomas asmenybes realiame gyvenime, nors šiek tiek mutavo. Manau, kad jums nėra labai nustebęs, kaip jau žinote, kad žaidimas dublikatus realybe.

Įspūdingos PVP sistema suteikia galimybę kovoti su zombiais, organizuoti apie gamykloje, Rob Korowai ar parduotuvėje ataką. Jūs turite galimybę laimėti pastatų ir net visą teritoriją.

Žaisti žaidimą internete Raska bus lengviau, jei tuo žodyno pradžioje išmoksite naujokas prekybininkas, kuris surenka svarbias ekonomines sąvokas žaidimą. Tada pabandykite siurblys tiek gauti pradinį bandelė ir tada užtikrintai užkariauti Raška. Atsižvelgiant į 60 lygių žaidimas. Atkreipkite dėmesį į ekonominio ir politinio pusėje. Norėdami atsisiųsti ekonomikos lygį perkant ir parduodant akcijas. Ir išlygino politinį lygmenį reikia dalyvauti rinkimuose ir naujienos balsavimo, pateikti pastabas rašyti žinutes forumuose ir pokalbių.

Skraste savo laisvalaikį įdomus žaidimo. Mėgaukitės žaidimo sąsajos ir originalių idėjų blizgesį. Apžvalga tikėti, kad viskas bus būtinai laimės ir jums šypsena!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more