Žymės

Rayman. Pasiutęs Triušiai 2

Alternatyvūs pavadinimai: Rayman. Pasiutęs Triušiai 2

Sistemos reikalavimai:

Procesorius: "Pentium 4/Athlon XP 2 GHz

RAM: 256 MB

Video: 64 MB atminties

Diske: 500 MB

Rayman. Pasiutęs Triušiai 2 - antroji dalis populiarus arcade žaidimų serijos, kur pagrindiniai ramybės drumstėjai buvo, prarado likučiai kiekvienam priežasties triušių rūšies filialas. Mad triušiai 2 vėl prasideda keista nuotėkio Biomaterial taip kraštai pripildyti gryno beprotybė. Jie nesiekia bet kokiai konkrečiai paskirčiai, nenoriu užgrobti valdžią, nenoriu sunaikinti kažką, jie tiesiog nori gadinamas. Ir žaidimas Reservoir Triušiai 2 suteikia mums galimybę prisijungti prie crazy eared minios. Tęsinys pasažas beprotybė suteikia galimybę ištirti paslaptingą gyvenimą triušių, gyvenimą, kad mes sužinojome, mažai kuo skiriasi nuo pirmojo žaidimo vidų. Sulauksime kasdienybę triušių, užsidirbti pragyvenimui, dirbant užgulta biure, mes sužinome, kad triušiai tarsi didžiulis kelių lygių sumuštiniai. Iš Rayman. Pasiutęs Triušiai 2 žinosite, kad pagrindiniai personažai žaidime labai mėgsta valgyti spalvingų, įvairiaspalvius drugelius, ir, o medžioklė jų thrash konkurentų neto. Triušiams, specialūs virimo įgūdžius, nes paaiškėja, kepti vištienos, pakankamai valgyti keletą karšto pipirai, ir tada kvėpuoti mėsos gabalas.

Gameplay

Kaip pirmoji žaidimo dalis, tęsinys pavadinimu Rayman. Pasiutęs Triušiai 2 atstovauja įvairių rinkinys mini-žaidimų, kur pagrindiniai veikėjai, beprotiškas triušiai bus padaryti neįtikėtinų dalykų tik savo repertuarą. Daugiau nei trisdešimt skirtingų žaidimų kūrėjai Reiman. Pasiutęs Triušiai 2 bandžiau įdėti visomis jų labiausiai iškrypėlių idėjas. Tema kampanija atskiesti juokinga ir siaubingai linksma video herojai dar kartą atlikti pasiutęs triušių. 2 Pažvelkite į savo beprotystę ir net labiausiai niūrus ir Niūri vyras vieną kartą, kad šypsena. Žaidimas 2 Reservoir Triušiai pasiūlyti mums visiškai insane veikla, pavyzdžiui, skalbimo kelnaičių distiliuojant SMS siuntimas į teatrą, vežančių didžiulės piramidės sumuštiniai greičio lenktynių sraigių keistai Amerikos futbolą ir padaryti daug daugiau.

Išvaizda

Vietos žaidimo pasaulis yra labai įvairus ir yra viskas - tropikų, tankūs miškai, pelkės, apsnigta dykuma, tamsiai urvuose, stogai miesto dvarai, chemijos laboratorijos, namų apyvokos kambarys restoranai. Kai kurie iš žaidimo lygių vietose puikiai parodijavo garsųjį palydą. Pavyzdžiui, čia rasite dekoracijas, panašias į tas, kad mes matėme Indiana Jones filmus ir daug daugiau. Grafinis ekranas yra pagamintas iš trijų matmenų animacinių filmų stiliaus, pripildyta ryškių spalvų ir įdomių formų objektus. Tik neveikimas, kuris leido kūrėjams, kad jie paėmė pagrindinis veikėjas visą serijos vaidmenų statistikas. Jei pirmasis žaidimas iš pasiutęs triušių Reiman tiesiogiai dalyvauti, visų laurų tęsimosi ir beveik visos dalis žaidimo erdvėje skiriamas juokinga ir insane triušius, tačiau daugybę humoro ir parodijų išlygina ir šią nemalonią akimirką.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more