Žymės

Nesantaika

Alternatyvūs pavadinimai: Razdor

Naršo naršyklinis žaidimas Nesutarimų nemokamai ir todėl yra prieinama tiems, kurie mėgsta fantazijomis istorijas ir puiki grafika. Tuo pačiu metu nėra jokių konkrečių sistemos reikalavimai: svarbiausia, turi interneto ryšį ir modernią naršyklę. Įvertinti sau visas įžymybes, turite pereiti prie žaidimo oficialioje svetainėje. Nesutarimų Registracija internetu yra užpildyti šiuos laukus:

1) pavadinimas žaidimą.

2) Slaptažodis (raidės trumpo numeriais - geriausia išeitis).

3) Galioja el.

4) Įveskite kodą iš paveikslėlio.

Be to, pageidautina, kad būtų perskaityti žaidimo ir vartotojo sutartyje, kaip paspaudę "Registruotis" jums imtis dėl pareigos laikytis viską, kas buvo nurodyta dokumentų dabar. Jei visi sutvarkyti, o jūs spustelėkite nuorodą branginti - Nesutarimų Registracija internetu gali būti laikomas išsamiu. Iškart po to, galite sukurti net 1-4 (! ) Simboliai (jei pageidaujama), iš kurių kiekviena gali turėti unikalią išvaizdą, įlaipinami jus. Ir personažai, ir sąsaja, ir pasaulis Nesutarimų Online žaidimai paprastai yra tiesiog puikus!

Taigi, kuo greičiau, kaip jie baigė registracijos etapą žaidimo nesantaikos ir nustatyti skaičių ir pagrindines savybes simbolių, jūs atsidursite mažame jaukiame kaime, paliekant jums ir pasinerti į realų nuotykių ir kovų. Renginiai gameplay gana sparčiai vystosi, todėl daug kas priklausys nuo jūsų reakcijos greičio ir išsivystymo lygio pagrindines savybes savo charakterį. Ir jie yra tokie:

• Galia - daro žalos savo fizinę žalą sveikatai priešui sumą.

• Judrumas - padeda Dodge priešų atakų.

• Ištvermė - veikia nukentėjo punktais, jūsų charakteris ir gaunamos jų žalą absorbcijos vertę.

• Sėkmė - veikia visus labai pozityviai.

• Dvasia - Sumažina magišką žalą ir įtakoja manos kiekį.

• intelektas - sukelia jums magijos žalą ir mana kiekis.

Veiklos rodikliai padidinti su perėjimu į kitą lygį. Norint sėkmingai žaisti internete Nesutarimų, reikia tobulinti visų keturių rūšių sprendžiant žalos

1) fizinis - taikoma šaltą ginklą vartų;

2) nuotolinis - šaulių iš tolo;

3) tiesioginis - kunigas burtai taikoma;

4) magija žala - uždedamas burtai magas.

Nesutarimų internetinis žaidimas sistema turi šias klases:

• kariai - puolimas ir gynyba naudojant specialius gebėjimus (greitas smūgis, lėtai raudos, ypatingą stovo, staugia iš įniršio, ir tt naudoti )

• magas - puolimas ir gynyba naudojant specialius burtai naudojimo (bolidas, žiedas ugnies, magiškas barjeras, teleportacijos ir tt )

• kunigas - laimina, gydo ir apsaugo;

• medžiotojas - naudoja spąstų veislę, spąstai lėtėja, maskavimo, todėl kadrų įvairovė

Nepaisant to, kad susidaro įspūdis, žaisti nesantaiką jums nebus reikalingas tik dalyvaudami kovose, nes gerai išvystyta sistema profesijų:

1. Rinkimas: medkirtys ir žvejys.

2. Apdirbimo: siuvėjo, Tanner, krekingo, stalius, kalvis.

3. Apskritai - virimas.

Kitaip tariant, Nesutarimų internetinis žaidimas leidžia jums mėgautis ir taikaus gyvenimo būdas, sėkmingai plėtrai yra skaičiuojama, kiek reikia simbolių kūrimo patirtį. Įvairovė ir vaizdingos vietos monstras, vertas susižavėjimo. Teiginį žaisti su jums driežai, galėtų pasukti simbolį į akmenį ir Undead su savo bičiulius, ir šernų, herojus veikia aplink mišką, ir, žinoma, vilkų, kurie lieka po įkandimo erzina kraujavimo.

Nepaisant to, kad mūšiai vyksta realiu režimu, žaisti žaidimą internetu nesantaiką, jūs galite lengvai ir lėtai internete - ryšio. Galų gale, Pobūdžio modeliai yra pakraunami tiesiai į mūšį, beveik be blaško žaidėjų iš jaudinantis veiksmo. Netikite manimi? Žr už save dabar!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more