Žymės

Karalystė Mad Dievo

Alternatyvūs pavadinimai: Karalystė Mad Dievo

Jei jums patinka žaidimų iš "fantasy" žanro, šis projektas yra skirtas Jums. Žaidimas karalystė Mad Dievo - tai, ko jums reikia atsipalaiduoti savo laisvo laiko ir išleisti ją smagu ir įdomu. Tai daugelio žaidėjų internetinis žaidimas, kuris nereikalauja diegti jokios papildomos programinės įrangos ar klientus. Taigi, kad jūs galite žaisti tiesiai iš savo mėgstamus naršyklę. Pagrindinis skiriamasis bruožas žaidimas - komiksų žanras, kurioje ji yra vykdoma. Iki šiol žaidimas gali pasigirti gerbėjų, kurie yra papildyti kasdien su naujais ir naujų dalyvių armija.

Kaip matote iš pavadinimo, Realm of Mad Dievo Online - žaidimas, kuris vyksta karalystės, kurį valdo proto dievas. Tai, žinoma, paveikia visus kitus gyventojus karalystėje. Į žaidimą galite tikėtis labai daug lygių, kurių kiekvienas turės laukti baimės monstras. Kadangi tai yra multiplayer žaidimas, tradicija galite prisijungti su kitais žaidėjais ir pabandyti laimėti kolektyvines pastangas visų priešo pajėgas. Sąsaja projektas atitinka jos nuotaiką - teigiamas, geraširdis, juokingas.

Kadangi mes kalbame apie žaidimą internete, reikėtų pažymėti, kad dėl gameplay Realm of Mad Dievo registracijos pradžioje nereikia. Šiuo projektu netikslinama Rusijos žaidėjai, tačiau apie tai, ar jis buvo išverstas į rusų kalbą, kad artimiausioje ateityje, mes neturime imtis pasakyti. Tačiau tai neturėtų klaidinti jus. Kaip patyręs žaidėjas, jums bus galėtų susidoroti su visa savo ir net be žodyno - intuityviai. Prieš metus, žaidimas buvo susieta su Steam.

Norėdami pradėti registracijos procesą, turite perduoti atitinkamą nuorodą «Registruotis», kuris yra viršutiniame dešiniajame kampe žaidimo ekraną.

Pamatysite registracijos formą užpildyti, galite pradėti nuo Mad Dievo žaisti karalystę. Atidžiai perskaitykite visą užuomina sistemą, todėl bus lengviau užpildyti formos laukus. Jums reikės įvesti savo prisijungimo slaptažodį, ir pateikti sistemos administravimą savo elektroninio pašto adresą.

Pagrindinis žaidimo tikslas, kaip minėta, - žudyti monstras. Norėdami tai padaryti, kiekvienas žaidėjas bus skiriamas ginklų. Dauguma kontrolė reiškia kolektyvinį žaidimą. Už kiekvieną pasiekimas visi sėkmingai baigė savo misiją ir užduotis projekto dalyvių žaidėjai gauna patirties taškų, reikalingų gauti kitą lygį. Tada žaisti žaidimą karalystė Mad Dievu yra dar įdomesnis, nes geresnio sugebėjimo charakterio ir išvaizdos naujų monstrų. Kolektyvinėje uždirbti taškų daug greičiau ir lengviau.

Iki šiol, žaidimas yra prieinamas visiems 14 pagrindinių klasių simbolių:

Vagys.

Lankininkai.

Kunigai.

"Wizards".

Riteriai.

Assassin.

Paladinai.

Mistikai.

Necromancers.

Kariai.

Medžiotojas.

Tryukachi.

Warlocks.

Ninja.

Visi šie ženklai gali žaisti karalystė Mad Dievo yra nemokama.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more