Žymės

Nekilnojamasis lenktynės

Alternatyvūs pavadinimai: Nekilnojamasis lenktynės

Nekilnojamasis lenktynės žaidimas - greitųjų lenktynių dėl didelių miesto keliuose naktį modeliavimas. Tai masinės naršyklinis žaidimas iš įmonės Viprojects. Technologijos vienybė, realistiškus 3D grafika, "protingos" žaidimo detalės detalėms - ačiū visiems šią ir kitas funkcijas Real Race žaidimą internete galite laimėti didelę auditoriją vartotojams naujos kartos. Tie laikai, kai nieko daryti atrakcionai seniai praėjo. Dabar yra puiki galimybė būti vežami į virtualią erdvę patirti visas emocijas, kurių nėra realiame gyvenime. Šis žaidimas imituoja visi didieji atributus gyvenimo kietas raiteliai tampa prieinamas visiems, kurie domisi juos. Laukiame gražių brangių automobilių, viliojantis naktį kelyje, gerbėjų ir priešininkų daug nėra prastesnės įgūdžių. Ir visa tai kvepia dideli pinigai ir atrodo verdamas apie nusikalstamumą. Suteikite savo širdį nemokamai! Pajuskite skubėti su Stulbinantis greičiu, ne pastebime nieko aplink! Jei visa tai daro jus kasdieniame gyvenime, yra žaisti "Real Race yra tikrai patiks jums!

Jums reikia atsisiųsti žaidimą Nekilnojamasis lenktynes, tačiau tai įmanoma tik su administracijos leidimu. Kadangi žaidimas yra šiuo metu yra PTA etape. Gauti tai, ko norite, kad žaidimas pasaulyje kvietimas padės Nekilnojamasis lenktynės registraciją. Užpildykite žemiau esančią formą, įveskite savo elektroninio pašto adresą, slaptažodį, žaid ÷ jo vardą ir gimimo datą. Tada, turite sutikti su vartotojo sutikimą. Po registracijos į žaidimą Real Race yra daugiau, tikėtis laiško. Mėgaukitės aktyvų gyvenimą raitelis su savo kompiuterį, net vidutinis konfigūracijos. Po reikalavimai sistemai žaidimas yra ne per didelis.

Į metropolinės zonos Jus atsiras charakterio paveikslą, jūs pradėjote pradžioje. Jūs nurodote norimą grindų, koreguoti išvaizdą, pasirinkti suknelė stilių ir net savo charakterio bruožai. Pakankamai dėmesio į šį punktą, nes šią formą ir jums eiti iki kitų gyventojų mados miestą. Pradėkite savo kelią į šlovę nuo konkurencijos su gerbėjų automobilius ir greitį. Atminkite, kad ambicijos yra ne tik Jums! Priešininkai padarys viską, kad laimėti. Tačiau turime tikėti, kad deda pastangas, jums bus suteikta galimybė pranokti niekam!

Pasibaigus žaidimo pradžioje jūs neturite prieigos prie įvairių mašinų. Nieko nėra pateikta. Geras karutis turi būti uždirbamos. Norėdami sutaupyti šiek tiek pinigų ir padaryti tvirtą pirkti, turite atlikti įvairias užduotis, kuri, beje, yra ne mažiau įdomi nei rasės pati. Jūsų automobilis ir asmeninius įgūdžius, kaip jūs pažangą per žaidimo siurblys. Tai bus lengviau padaryti, jei jūs einate į stipraus klano. Be to, yra inter-clan turnyrą, žaidėjai nėra atskirai. Šiame turnyre pergalė atneša gerą atlygį. Taigi kruopščiai pasverti visus "pliusus" ir "minusus" nuspręsti, koks stilius yra geriau pasirinkti žaisti Real Race.

Yra netgi galimybė eiti į verslą. Laikui bėgant, jūs galite tapti transporto įmonės savininkas. Ir ji žada didelį pelną!

Dėl automobilių dalys, tiuningas gerbėjai bus maloniai nustebinti. Čia yra daug daiktų galima naudoti atsargų. Pavyzdžiui, turbinos, pakabučiai, slankmačiai, LED, spoileriai ir tt § Nepraleiskite galimybę sukurti savo svajonių karutį!

Kaip jau buvo minėta, žaisti žaidimą Real Race jums bus mieste. Yra pastatų su įvairių funkcijų rinkinys. Taigi, mes pateikiame visus svarbius įrenginius. Atstovavimas skirtas mašinas ir dalių pirkimas. Administracija yra naudojamas įrašyti gauja. Iš Policijos departamento Sutvarkome visus skundus rūšių. Stilius Lab naudinga, jei jūs staiga norite pakeisti išvaizdą. Parduotuvė lenktynių apranga yra puiki vieta apsipirkti. Bankas buvo įsteigtas turėti kapitalo. AUTO-baro vyksta stipraus gėrimo, norintiems aptarti paskutines naujienas. Miestas sąvartynas nustatytas surinkimo ir šalinimo daiktų. Lenktynių plotas - tai vieta, kur karščiausi įvykiai. Daugelyje vietų, tačiau miesto žemėlapis yra gana suprantama. Taigi nereikia klaidžioti.

Prisijungti dabar ir įsitikinti, kad tai yra žaidimas, kuriuo jūsų širdis dreba iš susijaudinimo! Rodyti visus ką jie sugeba! Tegul likimo jums šypsosi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more