Žymės

Likę Knights

Alternatyvūs pavadinimai: Likę Knights

Žaidimas Likę riteriai - tai įdomus žaidimas, anime stiliumi, kuris buvo sukurtas pagal MMO žanro.

Likę riteriai yra nemokama žaidimas, kuriame įvykiai sukurtas matuoti Skalari. Žmonija buvo užrakinta šį aspektą, bet galbūt tikimybė, kad atidaro portalą, ir žmonės bus nemokamai.

Į Likę Knights registracija yra būtina kiekvienam žaidėjui, kuris nori žaisti žaidimą Likę Knights. Norėdami užsiregistruoti į šį žaidimą, jūs turite įsitikinkite, kad taip:

1. Suraskite norimą žaidimą internete, o oficiali svetainė žaidimo Likę Knights.

2. Spauskite žalią magija kamuolys, kad sako, «Play».

3. Toliau, jums reikės nuosekliai tris etapus.

4. Atsisiųsti žaidimo klientą. Atrodo, jums iš karto po to, kai paspausite «Play».

5. Tada įdiegti žaidimo klientą.

6. Ir po, kad jums bus suteikta galimybė užpildyti registracijos formą.

Play likutis riteriai gali kiekvienas žaidėjas, kuris praėjo visus tris etapus registravimo ir kas jo kompiuteris turi dumblo pajėgumus, kaip nurodyta pirmiau

Intel Pentium 4 2. 0 GHz - Procesorius

1 GB - RAM.

Gefore 5600 128 MB (or 128 MB Radeon 9500, Intel GMA 950) - grafika.

Windows XP - OS.

2 GB - Kietasis diskas (HDD).

DirektX 9. 0c - DirekttX.

Iš nuopjovų riterių žaisti jūs turite galimybę tokias klases

1. Puolėjai - ši klasė specializuojasi aukštos atakos greitis ir didelis kritinių smūgių, todėl greičiau nei beveik bet priešas. Puolėjai turi mažą gynybą.

2. Dual Gunner gali eiti lengvesnės ugnies ataka gauti į priekį savo priešų. Su dideliu atakos greičiu ir aukšta kritine streiko galimybę, Dual Gunner yra nenugalimas jėga, kad būtų laikomasi visiems.

3. Sunkieji paleidimo buvo sukurta siekiant sunaikinti. Su savo didelio įvairių ginklų ir puolimo iš tolo, jie gali rimtai sužeisti didelį atstumą savo priešininkus.

4. Įsibrovėliai yra bakas mūšio lauke, pasekmės sumaištį su savo padoraus atakos galią. Jie turi labai aukštą apsaugos lygį. Jų tikslas - išgyventi.

5. Elementalists - ar tai yra grupėje su žmogumi, ar vien tik klasės, jie turi aukšto lygio magija ataka skirtingus elementus. Nepaisant to, kad gynybos galios stokos, jie atsigriebti už tai su magija minios valdymo įgūdžių ir statuso poveikį.

6. Kunigai - tai gijimas klasė žaidimas Likę riteriai, kilusi iš Magic Circle. Jie nori padėti ir remti sąjungininkus per gydymo ir regeneracija žuvusiųjų mūšyje. Kunigas turi didesnį HP, palyginti su jų kolegomis.

Bet Likę Knights Online Jūs galite imtis vieno iš šių klasių kelią tik dešimtą lygiu. Ir prieš tai, kad jums bus atvira trijų pagrindinių klasių žaidimus.

Likę Knights nemokamai suteiks jums keletą variantų, tačiau kai kuriose žaidimo dalis jums gali tekti sumokėti.

Iš nuopjovų riteriai gauti pasisekė pasiekti šio žaidimo viršūnę ir imtis lyderės poziciją. Jūs esate tikri, kad pasiekti tikslą!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more