Žymės

Requiem naršo

Alternatyvūs pavadinimai: Requiem

Requiem Online žaidimai - MMORPG su fantastinis klientų, veiksmų, kurie vyksta po apokalipsės. Jūs atsidursite pasaulyje, kur mutantai ir nuolat paleisti čia ir kiborgų. Sunaikinti juos, mes turime pasirūpinti skerdynės. Be to, patys žaidėjai ne visada gali sugyventi taikiai. Neretai nick tarp susirėmimai, kurių nugalėtojas eina stipriausia. Senovės Etergii negailestingo karo siautėja, atmosfera įkaista apgauti. Darosi vis sunkiau išgyventi. Be to, stipri ir atspari Temperiony trokšta užgrobti valdžią. Mokslininkai bando juos sustabdyti ir dirba slaptu projektu. Kai mokslo ir technologijų srityse ėmė sparčiai vystytis greitai. Kiekvieno žaidėjo tikslas - sunaikinti kuo daugiau šlykštūs padarai, kad būtų išvengta galutinio katastrofos, kuri gali sukelti sunaikinimo visame pasaulyje. Tapkite drąsus gretas ir padaryti viską, už šviesesnę ateitį labui!

Nuo Requiem naršo nereikalauja kliento diegimą, turite būti tikri, kad jūsų kompiuteryje nebus let you. Patikrinkite šiuos nustatymus:

  1. OS Microsoft Windows: XP SP3/Vista SP2 / 7 SP1;
  2. Pentium IV "procesorius 2. 0 GHz
  3. Grafika greitintuvas yra ne mažesnis Geforce FX 5600 128 MB, remiant Pixel Shader 2. 0;
  4. DirectX 9. 0c;
  5. Laisva vieta kietajame diske 4 GB;
  6. RAM 1,5 GB.

Prisijungti žaidime Requiem internete padės jums teisėtas naudotojas, ir jūs visada galite grįžti čia praleisti keletą kruvinų kovų. Sukurti sąskaitą tiesiog. Requiem Registracija internetu neprivalo pateikti jokios papildomos informacijos, išskyrus savo elektroninio pašto adresą. Taip pat reikia sutikti su projekto Ingamba taisykles. Tada, elektroninio pašto adresą bus išsiųstas kodą aktyvuoti. Naudokite jį atrasti unikalią virtualią visatą įdomių nuotykių.

Requiem internetu - tai iš keturių rasių, tarp kurių bus galima pasirinkti tinkamiausias buveinių. Bartuki (prieinama klasių - barbarų ir šamanai) stiprūs ir labai united, neprilygstamą į vartų, tačiau siurbliai žinias magija. Kerštingas ir gegužės keršto, bet kuriuo metu, bet taip pat ilgai prisiminti gerai padaryta, ir yra pasirengę nesavanaudiškai padėti draugams. Ksenoa (prieinama klasių - strėlės ir burtininkams) - lenktynių trapios būtybės nėra labai stiprus fiziškai. Tačiau jie sumaniai naudoti zaklęć ir padaryti puikų darbą su atstumo gesinti. Tai tie, su aukšto intelekto ir proto, be jų dažnai padeda judrumą ir budrumą. Turan (prieinama klasių - kariai ir tamplieriai) pasigirti tarp fizinių jėgų ir protinių sugebėjimų pusiausvyrą. Jie abu yra atsparios ir stiprus ir protingas, ir gerai būti mokomi. Ar jie turi unikalią galimybę - gebėjimas absorbuoti kitų rasių. Sukčiai (pateikiamos klasės - Rogues ir Warlocks) idealus žinomų žudikų. Tai labiausiai arogantiški, žiaurus lenktynes. Jų šaltakraujiškai Bezwzględność priežastis kraujo sušalti venose. Susitikimai su jais yra ne tik pavojinga, bet mirtina.

Pasirinkite savo vystymosi kelią ir pradėti gerinti su genetinės inžinerijos gebėjimų pagalba, kuri suteikia Requiem Online žaidimai charakterį nuo pat pradžių. Kuo ilgiau jūs pumpuojamas - stipresni ir tapti nenugalėtas!

Play žaidimą Requiem Online - vidutinis pereiti per daug bandymų. Netikėti įvykiai dažnai įvyksta naktį. Per dieną tamsiųjų jėgų miegoti, ir jūs turite galimybę atsikvėpti ir tiesiog apsižvalgyti. Jei jūsų drąsus širdis trokšta gerą pelną, eiti į kalėjimą. Dėl sėkmingai pereiti jums bus atlyginta su įvairių drabužių ir tsennymialfa gammakseony, stiprių rankų. Kiekvienas monstras nužudyti - tai galimybė gauti naudingą elementą. Išbandykite ir jūsų pastangos nebus nepastebėtas!

PvP sistema yra ne tik chaotiškas vargo. Čia viskas yra gerai apgalvota ir smulkiai. Kiekvienas dalyvis turi teisę dalyvauti didžiajame kovų gildija (su sąlyga, kad yra vienas iš jų narys), sukelti nekenčiamą varžovą į dvikovą ar naudoti Pla yer Kill nužudyti staiga. Ir dar vienas siurprizas, parengė Requiem žaidimas - kryžius-serverio kovų. Tai konkursas, kuriame abi pusės dalyvavo apie 500 žaidėjų. Patikėkite, tai tikrai nuostabi!

Verta paminėti, kad kūrėjai ėmėsi rūpintis visas detales žaisti Requiem online buvo patogiau. Pavyzdžiui, galite naudoti rogės transporto ar švietimo augintinio, kad bus realus pagalbininkas. Neįmanoma aprašyti visas šio puikaus žaidimo privalumus. Tai geriau pradėti Requiem Online žaisti ir vertiname savo privalumus! Jūs esate laukia geros patirties ir adrenalino jūros! Sėkmės!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more