Žymės

Resident Evil 6

Alternatyvūs pavadinimai: Resident Evil 6

Resident Evil 6 - kompiuterinis žaidimas į trečiojo asmens šaudyklė žanras. Žaidimo Resident Evil 6 sveikina visas fantazijų pasaulyje siaubo gerbėjų. Žaidimo kūrėjai, kompanija "Capcom", įdėti maksimalias pastangas gerinti visus ankstesnius dalys. Tačiau, pasak kurios nėra gerbėjai, devintą žaidimo dalis nėra labai pagerėjo. Priešais jus iki paskutinės serijos kerštas didžiulis vadinamasis serijos Resident Evil. Net jei nesate susipažinę su ankstesniais serijos, tai nieko, nes kiekvienas naujas istorijos dalis prasideda iš naujo.

Žinoma, prieš pradėdami žaisti, pageidautina perskaityti žaidimo apžvalgą ir pamatyti Resident Evil 6, vaizdo įrašus internete. Tai labai palengvina žaidimo procesą. Ir tada jūs galite aplankyti svetainę ir žaidimą Resident Evil 6 parsisiųsti.

Žaidimo Resident Evil 6 yra išgalvoti įvykius Amerikoje plėtra. Bet viskas juda visame pasaulyje.

Pradėti žaidimą Resident Evil 6 Jūs galite žaisti kaip tik pasirinkti iš siužeto, kuris pradės žaidimą. Čia yra keturių aukštų akcija, trys iš jų poros veikėjų ir vieną

• Leonas ir Elenos;

• Chris Pierce;

• Jake ir Sherry;

• Ada Wong.

Leonas ir Elena - slaptosios tarnybos agentas Leonas Kennedy ir jo partnerė Helen Harper. Jei nenorite žaisti visus naujus pokyčius su naujomis tendencijomis. Čia jūs tvarkingas, visada klausytis ošimas ateina nuolat fotografuojant su kulkų pora klipą.

Pearce ir Chris - Chris Redfield simbolis ir jo asistentas Pierce Nivens. Yra šaudymai, sprogimai ir kovose su dideliais monstras daug.

Jake ir Sherry - sūnus vyriausiasis antagonisto Albertas Wesker, kareiviai - samdinių kareivių ir slaptoji tarnyba Sherry Birkin. Karinis, jie yra silpni, palyginti su pirmųjų dviejų. Jūs visada būsite paleisti.

Ada Wong - klasikinis versija. Dalyvis didesnio proceso pašalinti monstrų ir mutantų. Yra galvosūkiai daug ir adrenalino poveikis.

In-game Resident Evil 6 ginklas pateikiamas dideliais kiekiais. Pakankamai įranga padoraus Atsižvelgiant į mūšį.

Žaidimo siužetas gana įspūdingi. Renginiai atsiskleisti 2012 ir 2013. Aplink prezidento noras atskleisti slaptus JAV renginius 1998 priežasties. Nužudyk jį ir pirmojo pasakojimo žaidimo pagrindas yra susijęs. Štai keturios eilutės yra glaudžiai susipynę.

Kalbant apie rankų monstras šioje dalyje jie gavo galimybę.

Žaidimo Resident Evil 6 iš tikrųjų gavo pagerinta grafika, su gera vaizdavimas simbolių žaidimą. Ir svarbiausia su puikus vaizdavimas zombių ir kitų mutavusių monstras. Idealiai tinka įtemptosios siaubingą situaciją. Geras pasirinkimas garso puikiai papildo bendrą vaizdą žaidimo Resident Evil 6. Jums atrodo, kad atvykti į realių įvykių vyksta su jumis.

Paskubėk greičiau atsisiųsti Resident Evil 6 ir pradėti laimėti žaidimą ir pasiekti geriausių rezultatų pergalę.

Sėkmės žaidimo!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more