Žymės

RF internete

Alternatyvūs pavadinimai: Rising Force Online RF internete

Mokslas nuotykius ir romantika viename internetinių žaidimų, nori būti šioje tikrovėje? Tada sveiki atvykę į pasaulio RF internete , kur nepamirštamas nuotykis, neįprasti personažai ir unikalus schema siurbimo, taip pat apsvaiginimo grafika ir fantastinis (visomis prasmėmis) atmosferą. Online žaidimai Rising Force buvo sukurtas siekiant užkariauti, savo pramogų, estetika ir dinamika, ją, tačiau su sėkmės ir daro internete.

Tai tik natūralu, kad toks įspūdingas žaidimas turi savo rinkinį sistemos reikalavimus, todėl prieš jums žaisti žaidimą RF internete , įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka juos. Taigi, operacinė sistema - "Windows XP", "Windows Vista" arba "Windows 7", "Pentium ar Athlon procesorius su 1 dažniu. 5 GHz, 512 MB RAM, 4. 5 GB laisvos vietos kietajame diske, Radeon 9600 SE arba FX5200, stabilus didelės spartos interneto ryšį. Taip pat reikia įdiegti ar atnaujinti DirectX (9 nepageidautina. 0s).

Toliau pakalbėkime apie tai, kaip aš patikrinti žaidimo RF internete . Ji šiek tiek sunkiau, nes, žaidimo svetainėje negali sukurti paskyrą. Norėdami tai padaryti, jums reikia eiti į žaidimų serverio bendruomenei, kurią sudaro žaidimų RFonlayn. Serveryje, kaip sukurti savo sąskaitą (ir įskaitant registraciją RF internete ) nukelia jus nuo per minutę galios, nes jam reikia tik įvesti esamą pašto dėžutę ir patvirtinimo kodą adresą. Be to, prisikėlimo jėga Registracija internetu galima į vartotojų "Facebook" yra "tik reikia patvirtinti savo ketinimus ir pasirašyti.

Sekantis Sekantis etapas - išsaugojimas ir montavimas žaidimo klientą (speciali programa paleisti žaidimą į savo kompiuterį), be kurio žaisti internete Rising Force jūs negalite. Po sėkmingo įdiegimo, jums reikia pasirinkti serverį, kuriame sukurti savo charakterį. Serveriai žaidimo aštuonių (Azurite statusas Nevedęs, Catan, Asu, Anomie, Falgon, Trian, Novus) ant kiekvienos rasės dominuoja arba Accretia ar rasės Cora. Be šių dviejų rasių žaidimas yra vis dar Šiandieninis lenktyniavimas Bellato, ty iš viso žaidime yra trys rasės.

Pirma lenktynės - žievės. Jo nariai - tai beveik kad žmonės, kurie aprūpinta kai stebuklingų galių, pavyzdžiui, gali sukelti dvasias į pomirtinį gyvenimą. Šie spiritiniai gėrimai aminusami vardą, jie turi griaunančią jėgą ir, iš tiesų, yra pagrindinis ginklas priekaištų. Antras lenktynes ​​Accretia - būtybių neyromehanicheskih (robotai, transporto priemonių), kurie sudarė savo Akretianskuyu Karinis imperijos lenktynes. Šie robotai - racionalūs ir negyvus tvariniai, bet jie ginkluoti raketų paleidimo, kad siųsti visur, kur užsakymus juos į komandą. Ir trečioji rasė - Bellatto, robotų varžybos burtininkų. Jie sukūrė savo Federaciją ir siekti plėtimosi politiką į visas puses. Jie yra žiaurus ir kraugeriškas kolonialistų, pagrindinė jėga, kuri yra legionai šarvuotų robopehoty - jų pavadinimas MAU. Atsižvelgiant į pasirinkto serverio savybes, nuspręsti, kuris lenktynes ​​ir pasirinkti stoti į klasę ir specializaciją, su kuria jūs žaisti Rising Force internete. Verta pažymėti, kad čia jums suteikė puikią galimybę individualizuoti savo charakterį, pakeisti visus savo išorinius parametrus.

Pradedantiesiems viskas prasideda nuo švietimo ir atsidavimą pagrindinių niuansų žaidimą, ir tada eiti daryti questus ir kova monstras. Apie juos galite praktikuoti savo įgūdžius ir užsidirbti dideles premijas už lygiava. Na, tada, aukštesniu lygiu, jūs galite mėgautis įspūdingas ir didelio masto mūšiai dėl naujų teritorijų. RF internete žaidimas, kuriame yra du kovos sistema - Player versus Player ir karalystė prieš karalystę (PVP / RVR). Pagrindinis kovose - patekti į lustą, kuris suteiks jums saugumą ir galimybę nustatyti platformoms uždirbti pakankamai išteklių.

Galiausiai, atkreipiame dėmesį, kad Tekančios pajėgų internete žaisti per pirmąjį gali atrodyti nuobodu, bet pasitikėk manimi, - tai tik prieš audrą ramus, ir tai, ką "audra" - didelio masto, fantastinis ir neįtikėtinai įspūdingas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more