Žymės

RIOT

Alternatyvūs pavadinimai: Riaušės

RIOT internetu - tai bsplatnaya naršyklė strategija, skirta šiuolaikinių konfliktų įvyksta mūsų dienomis, kažkur Lotynų Amerikoje. Žaidimo tikslas - išleisti nedidelį valstybės Merani užėmė karinis režimas, galingas diktatorius.

Žaisti Riot internete nemokamai, žaidimas nereikalauja iš žaidimo kliento diegimą ir galima su bet kokia naršykle. Viskas ko jums reikia, tai užsiregistruoti RIOT, kuri yra padaryta su socialinių tinklų, tokių kaip, Mail. ru, Klasiokai, Facebook, VKontakte (jei turite registruotą sąskaitą šiuos tinklus), arba naudojantis e-mail (prašome įvesti savo elektroninio pašto adresą ir slaptažodį, tada spauskite "Play"). Norėdami užsiregistruoti, tiesiog pasirinkite vieną iš piktogramų pateiktų pagrindiniame puslapyje ir sekite instrukcijas. Štai ir viskas šiame žaidime Registruotis Riot baigtas!

Ėjimas į žaidimą, susitiks pradžių su atidarymo žaidimų informacijos komiksų forma. Po to, jums reikės pasirinkti savo herojus: siūlomi 6 simbolių (3 moterys ir 3 vyrai), tada pasirinkti frakcija (Scarlet Aljansas arba iš Karūnos koalicija), įveskite trumpą "skambutis" (slapyvardį) specialia forma, imtis sutikimą su Sąlygomis Žaidimai ir paspaudžia mygtuką "Play".

Dabar mes galime pradėti žaidimą. Pradiniame etape NPC siūlo perduoti trumpą kursą jaunas kareivis gauti (istorija misijų forma), kuriame turi būti patvirtinta, kad būtų greitai prisitaikyti prie žaidimo ...

Trumpai apie esamus aljansus

Scarlet Aljansas - iš revoliucionierių ir anarchistų armijos, kurie kovoja už laisvę nuo totalitarinio diktatoriaus. Ši frakcija trūksta aukštųjų technologijų ginklų, tačiau šį trūkumą kompensuoja vietos gyventojų ir veržlus drąsos paramą. Nukreipia ši frakcija patyręs ir sąžiningas lyderis - comandante, kuris pažadėjo išlaisvinti savo šalį nuo karinio režimo diktatūros, ir nustatyti jos teritorijoje vyriausybės žmonių,

Karūnos koalicija - samdinių, kurie dėl Baron teisėto įpėdinio dinastijos kad nuvertė diktatoriaus pusėje asociacija. Baronas suteikiančias savo kariuomenę su naujausiomis technologijomis. Po karinio režimo diktatūros slopinimo, jis ketina užtikrinti, kad masinis antplūdis užsienio kapitalo, plėtoti aukštųjų technologijų gamybą.

Jei kovoja internetinis žaidimas Riot procese leidžia jums pasirinkti mate (samdinių) į tam tikros profesijos asmenys: Heavy Assault arba Sniper.

Žaidimas turi misijų, kad neturi įtakos įvykių eigą, bet žaisti internete bus riaušės, ne visi nuobodus, nes jie atrodo gana patraukliai. Visos misijos žaidime vyksta realiu laiku, o mūšio yra labai panašūs vienas į kitą. Bet nepamiršti, kad dėl kiekvienos misijos derlius reikalauja gero pasirengimo. Tai reiškia, kad žaisti RIOT, gali tekti užsiima ginklų savo partijos: reikia pirkti galingas ginklas, unikalus kasetės, stimuliatoriai, granatos, pirmosios pagalbos vaistinėlės ir kitų, ne mažiau nei tikėtasi. Pasirinkimas žaidimas yra geras pakankamai šalmai (šalmų), kelnės, batai, šarvai, pistoletai, kulkosvaidžiai, šautuvai ir tt ). Be to, visa tai gali būti atnaujinta.

Riot internetinis žaidimas turi savo in-game valiuta - pesas realijas žvaigždes ir ženkleliai. Kuriuo bus galima nusipirkti įvairių dalykų.

Žaidimas Veikėjai mūšio tik gali judėti savarankiškai ir šaudyti, ir įsitraukti į gydymą, arba mesti granatas prašyti oro paramą, jūs turite jau savo.

Riot internetinis žaidimas turi įdomią funkciją - energijos. Kiekvienas herojus turi penkis vienetus energiją, kuri gali būti išleista kovoti. Energija, kuri yra būdinga socialinių žaidimų, išieškota nedelsiant, bet per tam tikrą laiką, o perėjimas į naują lygmenį.

Riot gali žaisti, dalyvauti PvP-kovas ir suvirpinti prašytojų, ten DeathMatch (8x8 žaidėjai).

Kovoti, žaidimas yra sukurti savo bazę: būtina sukurti karinę gamyklą, per kurį galima pasiekti savo tikslus ...

Baigdamas apžvalgą noriu pasakyti Žaidimas yra gana įdomus ir jaudinantis, ji turi daug įvairių funkcijų ir funkcijų, kurios nėra minėtų aikštelė. RIOT registracija pasinerti visiems šiame energingas žaidimas pasaulyje!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more