Žymės

Tombo Raiderio kilimas

Alternatyvūs pavadinimai: Tombo Raiderio augimas, Tombo ryžių ryžiai

Rombo Tomb Raider: Lara Croft naujose nuotykiuose.

įvykių, kuriuose žaidėjai dalyvavo ankstesnėje devintojoje Tomb Raider programoje, tęsia dešimties veiksmo nuotykių dalį su pirmaujančia heroja Lara Croft. Žaidimas „Tomb Raider“ augimas 2014 m. Po paskelbimo, 13. 11 2015 m. „Xbox 360“ tapo „Xbox One“.

Pagrindiniai kūrėjai skubėjo įžeidinėti, kurie dabar negali mėgautis nuotykiais, tačiau kompanijos atstovai skubina įtikinti „PlayStation 4“ ir „Windows“ savininkus, užtikrindami, kad kompiuteris nuo 2016 m. 2016 m. pabaigoje.

. Tomb Raider išvaizda - į priekį per sniegą.

Šį kartą garsus lobių medžiotojas atnešė į Sibirą. Dabar jos kelias slypi Kitezo mieste „Rusijos Atlantis“, kur paslėpta amžinojo jaunimo ir gyvenimo paslaptis. Heroinas keliauja su partneriu Jonah Mayawa.

Jos

nuotykių yra pripildyti pavojų ir kliūčių, susitikimai su Trejybės agentais, laukiniais gyvūnais ir stichinėmis nelaimėmis. Medžioklė ir judėjimas lėtos sniego pūgos, šalčio ir rūko. Būtina ištirti gyvūnų įpročius, kad nepatektų į žiaurios lokio ar vilko pėdas ir sėkmingai gautų jų maistą. Skirtingi atšiaurių regionų gyventojai išeina tik tam tikroje dienos dalyje, o pradėjus sniego audra jie pasislėpsta nuo burrių.

Lara gali išgyventi naudojant turimus įrankius. Mineralinių medžiagų, augalų, odų rinkimas, paverčia jas drabužiais ir vaistais. Kiti artefaktai bus naudojami gaudyklėms, lankų, laso, nuodingų rodyklių statybai.

Pagrindinis herojaus priešas yra šiurkštus pobūdis. Čia gali staiga pradėti sniego audra ar lavina. Ji atveria kelią per aukštus sniego perversmus, blaiviai pakyla į medžius, gerai plaukia ir veikia greitai. Šios savybės padės išgyventi, tačiau šalto klimato sąlygomis svarbu rasti šilumos šaltinį, ir tai taip pat yra užduoties dalis.

100 tūkst. Lara drabužių palaipsniui tampa netinkami sutepti ir suplėšyti, ir jai reikalingos medžiagos, kad būtų sukurta nauja. Tačiau pats sunkiausias dalykas prasidės, kai turėsite išspręsti daugiapakopius galvosūkius, paremtus fizikos įstatymais arba senovės graffitais.

Autoriai dirbo dėl žaidimo gaminio tikrovės ir pamatysite mažiausias detales apie objektus. Kraujo, purvo ar drėgnos dėmės ant Laros drabužių atrodo autentiškos, o ant odos galite pamatyti randus ir poras. Jei kartu sujungsite pagrindinius taškus:

  • Vykdyti, plaukti, šokti, lipti ir tt d.
  • Persukite į Pathfinder
  • Suskaičiuoti ir naudoti daiktus
  • Išspręskite mįsles
  • Norėdami dalyvauti kovose
  • Pasiekite pabaigos tašką

Nuotykių Nuotykių.

Daugelis žaidėjų negali laukti, kol atsisiunčia Tomb Raider kilimą, ir nueina į Sibirą. Nors „Tomb Raider“ pakilimas į kompiuterį ruošiasi išleisti, galite žiūrėti reklaminius skelbimus.

Lara stebuklingai išgyvena gliaudymą, nukrenta nuo uolos, užklijuoja, suranda slaptą labirintą ir rašo ant akmeninių sienų, atveria kelią į senamiesčio griuvėsius, susiduria su naujais pavojais ir spąstais, bet daro nuostabius atradimus. Ir, žinoma, lemiamu momentu ginkluoti konkurentai ją užpuolė, ir prasideda šaudymas.

Skoro galite nusipirkti „Tomb Raider“ kilimą ir trys papildymai, kuriuos bendrovė jau ruošiasi išleisti, sezoninio leidimo turėtojams bus nemokami. Iš debiutinės priekabos aišku, kad didvyriškas „Tomb Ryice“ ryžiai susitiks su nuostabiu „Baba Yaga“. Žinoma, ji turi daug šokiruojančių pažinčių, ir mes laukiame jų.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more