Žymės

Romadoria

Alternatyvūs pavadinimai: Romadoria, Romadoria, Romadoriya, Romadoria internete

Ramadoria internete - yra nemokamas internetinis naršyklinis žaidimas, sukurtas Vokietijos kompanijos Looki . Įmonė turi didelę patirtį kuriant strategijas, kurios ne kartą buvo įrodyta ankstesniuose projektuose, nes internetinis žaidimas Ramadoria yra aiškus favoritas už geriausia nemokama naršyklės strategijos pavadinimą!

O nlayn žaidimas Romadoriya bus pasukti atgal laikrodį ir suteikti galimybę mėgautis didinga kartus senovės imperijų, leiskite sau "ir iš" kurti asmeninio imperiją, proporcingas legendinis romėnų ir jaustis imperatoriaus vaidmenį.

Sistemos reikalavimai žaidimo nėra labai didelis, todėl žaisti internete Ramadoria gali būti be sunkumų. Taigi, minimalūs sistemos reikalavimai yra tokie:

· "Windows 98" / XP / TV / Vista x32/Seven

· Procesorius : "Intel Pentium III" 800 MHz

· 256MB RAM [ _13_]

· 64 MB vaizdo plokštė

Taip pat reikia turėti prieigą prie interneto ir naršyklės

Prisijungti žaidime Ramadoria yra labai paprasta ir suprantama. Nuo Ramadoria internetinis žaidimas naršyklinis nereikia atsisiųsti ir įdiegti žaidimą į savo kompiuterį. Norėdami pradėti žaidimą, jūs turite eiti į oficiali svetainė žaidimą ir pasirinkite Registruotis Ramadoria užpildyti nedidelę formą, kurioje turite nurodyti:

· Prisijungti - pavadinimas, kuris bus pateiktas vartotojui žaidimo

· Elektroninio pašto adresas [_13_ ]

· Slaptažodis

Taip pat reikia perskaityti ir sutikti su naudojimo žaidimo sąlygas. Tuo šis Ramadoria registruotas galai, tada automatiškai pradeda žaidimą.

Iš pradžių, visi veiksmai, kurie turi būti užbaigti, yra pažymėta žalia rodyklėmis ir kartu įvairių patarimų. Kiekvienas žaidėjas yra suteiktas žemės sklypas, kuriame norite pradėti kurti su savo asistentu Guy pagalba imperiją. Paprasta užduotis, paaiškinti pagrindinius principus žaidimą, ir žaidėjas jau pradeda plėtoti urbanistinę struktūrą.

Atlikti aukšto lygio žaidimą rinkos santykių. Viskas šiame žaidime yra šie ištekliai:

· Denard - tai sidabro monetos, tarnauti daugelyje skirtingų pinigines operacijas

· Resurso - tai aukso monetų naudojami samdyti šnipus

· Nuostatos - privalomi pateikti karių [ _2_]

· Šaudmenys - naudojamas užtaisymo armijas [ _2_]

· Vynas - paskata, kad leidžia dirbti Vykdyti faster

IR gras Ramadoria internete prasideda misija, kurioje norite sukurti Romėnų forumas - pagrindinio pastato į žaidimą. Po to yra galimybė kurti rinką smuklė, namai, įvairius karinius įrengimus. Svarbu, kad visi pastatai, išskyrus forume galima pastatyti vieną kartą. Per šį žaisti Ramadoria tampa daug įdomiau, nes galite sukurti didelių miestų ir įgyti milžinišką armiją.

Eiti į konstravimą, kūrimą ir apsaugą nuo miesto užtrunka daug laiko ir daug išteklių. Todėl grata online žaidimas Ramadoria gali naudoti dvi pagrindines strategijas.

Pirmuoju atveju į statybos procesą reikia panaudoti vyną reguliuoti darbuotojų ir sumažinti pastatų statyba laiką. Arba jūs galite praleisti daugiau laiko ir susipažinti su principais ir taisyklėmis rinkos ir gilesnį supratimą apie miesto pastatų galimybes. Pasibaigus žaidimo pradžioje abu būdai yra priimtini, nes naujokai turi imunitetą, kuris saugo naujus žaidėjus nuo puolančių žaidėjų, kurie jau pasiekė aukštą išsivystymo lygį.

Žaidime yra įvairių rūšių karių (apie 30), daug. Tačiau ne visi jie iš karto bus prieinama grotuvas, pradėti pavaldžios vartotojai tik kareiviai. Tačiau tam tikro išsivystymo lygio pasiekimas, su išteklių kaupimo ir po būtinų karinių objektų statybos galės naudoti likusius karius.

Į Ramadoria žaisti yra įmanoma, naudojant tris pagrindines taktikas:

· Gynybos miesto

· Apgultis

· Kovos laukas

Žinoma kiekvienam aikštę reikia panaudoti įvairių rūšių karių, kurie geriausiai tinka jiems. Taigi, kuriant kariuomenę reikia galvoti apie kokios kovų vyks ir nepamirškite apie gynybos, kitaip net labiausiai elito ir galinga kariuomenė skirti išpuolių tiesiog ištirpinti gynybai.

Taip pat verta paminėti, kad aukšto lygio grafikos žaidimas, kuris yra aiškiai viena iš geriausių naršyklinis žaidimas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more