Žymės

RomeWar

Alternatyvūs pavadinimai: Roma karas

RomeWar internetu - multiplayer online Vaidmenų žaidimas, sukurtas atsižvelgiant į Romos imperijos formavimo stiliaus, su atitinkamais aplinką ir papročius. Žaidime yra tiek įvairių kovų ir strategijos elementus, kaip internetinis žaidimas romewar įvairių veislių variantų taktikos ir strategijos pasirinkimas.

Į romewar galite žaisti visiškai nemokamai internetinis žaidimas romewar reikia tik interneto jungtys ir jūsų kompiuteryje įdiegta naršykle (Internet Explorer (Mozilla Firefox "ar" Opera "6 arba 7) versija ar).

Norėdami pradėti žaidimą reikalaujama būti įrašytam į žaidimo romewar.

Romewar Registracija yra taip: pagrindiniame puslapyje žaidimą, jums reikės nurodyti pavadinimą (pagal jį jūs žinosite kitų žaidėjų žaidime), slaptažodį, savo e-mail, taip pat nurodyti savo lytį, rasę, pasirinkite (arba Romos Galijos ) įvesti valdymo simboliai ir paspauskite mygtuką "Sign Up". Visi, romewar registracija užbaigiama, galite pradėti žaidimą.

Kaip jau buvo minėta, žaisti internete romewar būsite Romos ir Galijoje pusėje. Romėnai yra labiau pažengusios technologijos, jie gali augti įvairiems žemės ūkio produktams, išgauti tauriuosius metalus. Galai yra linkęs magija pobūdžio, jie gali sutramdyti laukinius gyvūnus, jie yra puikūs medžiotojai ir gydytojai.

Norint žaisti žaidimą internete romewar čia yra 23 vietos: Romos imperijos miestas, iš Galijos miesto, ir kitų neutralioje aikštėje. Pradėjo žaisti romewar, jūs atsidursite miesto ar miestelio Lemonum Tarentum, priklausomai nuo rasės pasirinkimas. Pageidautina, kad būtų iš karto rasti sau žaidėjų skaičiaus, kuris padeda jums gauti į žaidimą globėją.

Pirkimas reikalingus daiktus (ginklus ir šarvus) rinkoje, jūs pateksite į kareivines gauti pirminę patirtį kovose ir augti lygiais. Žemesniuose lygiuose, galite palaipsniui didinti pensų numerį piniginėje žvejojant ar dirba kaip samdinys.

Atskirai reikėtų pasakyti apie karo meną. Perkelia čia pakaitinį narį. Prieš streiką, jums reikia perkelti turimą galią perkelti langelį į priešą, jei esate toli nuo priešų, jums bus automatiškai pataikys į nugarą. Kai priešas bus per ryškus atstumas, jums reikia įdėti paveikslėlį į savo erkių (jei norite pasiekti). Jei norite įdėti blokus, padėkite varnelę į jo charakterio įvaizdį. Gali būti nukentėjo arba įdėti blokai su dviem rankomis.

Kitas žaidimo funkcija: į mūšį, galite pašalinti bet kurį elementą ir nešioti. Kai šaudyti jį, žinoma, dar ne viskas prarasta, ir jei suknelės, tai skaičiuojamas kaip pažanga.

Dėl kiekvienos rasės yra keturi variantai charakterio polinkius, kurie lemia jo vystymosi keliu. Romėnams tai - principas gastat, Triarius ir Saleh, už Galai - Arverne Helvetia, Belgijos ir Druid. Kiekvienas iš jų turi savo privalumų (melee arba range atakų, gynybinės strategijos ar magija), veikia personažo kovinį veiksmingumą ir formuoja jo asmenybę. Be to, kiekvienas pagrindinis vystymosi kelius, duos jums galimybę tyrinėti įvairių profesijų laivų statytojas, kalvio, Miner, medkirtys, vyndarys, palydovas, kunigą ar ūkininkas.

Pagrindinis žaidimo tikslas - tai ekonominės ir karinės plėtros, kaip savo charakterį, ir imperijoje, kaip visuma. Plėtros pasiekiama įvairiais būdais: nuo statybos ir patobulinimų į grobstymą ir išpuolius prieš kaimynus. Šis žaidimas yra sukurtas taip, kad jūs galite užsidirbti pinigų plėtrai (pavyzdžiui, išgauti išteklių kasyklose), ir gali būti nuomojamas darbuotojų atlikti tam tikrus darbus mokestį. Jūs galite prisijungti Legioną, pagal labiau patyręs žaidėjas komandą arba sukurti savo, iš anksto uždirbti patirtį, reputaciją, ir, žinoma, pinigų, nes reikia mokėti kažką kaip legionieriai.

Taigi, romewar internetinis žaidimas, kuriame jūs galite

-

Didvyriai kovoti su kompiuterio ar kitų žaidėjų

- Gerinti ekonomiką taikiai, išteklių kasybos, statybos pastatai;

- Sukurkite savo armija, ataka, plėšikauti ir gaudyti vergus, arba pasirūpinti apsaugos grupes, apsaugoti civilius gyventojus.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more