Žymės

Rulimony

Alternatyvūs pavadinimai: Rulimony

Online žaidimai Rulimony - nemokamas naršyklinis žaidimas, sukurtas dėl įgūdžių ir polinkių vystymosi vaikams. Unikalus žaidimas padės paversti nuobodų ir skausmingas mokymosi procesas įdomus ir malonus. Daugiau nei 40 skirtingų mini žaidimų ne tik gyvinti savo vaikų laisvalaikį, bet ir atnešti didelę naudą.

Rulimony internetinis žaidimas skirtas vaikams nuo ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus. Tačiau, net tėvai suprato, kad tai įdomus ir galės žaisti Rulimony kartu su jų palikuonių. Tapti neeilinis gyventojas pasakų pasaulyje yra gana paprasta.

Rulimony Registracija internetu suteikia tokią galimybę. Jums reikia užpildyti šiuos laukus:

 • Kūdikių pavadinimas
 • Slaptažodis
 • Parašyk
 • Amžius
 • Lytis
 • Šalis

Prisijungti žaidime taip pat siūlo rinktis Rulimony žaidimo charakterį. Tada jūs galėsite įdėti varnelę, kad sutinkate su žaidimo taisyklėmis, leisti savo vaikui žaisti ir Rulimony ne prieš gauti naudingos naujienas. Registruotis Rulimony būti baigtas, kai jūs gausite laišką su instrukcijomis, kaip aktyvuoti savo sąskaitą ir atlikite nurodytus veiksmus.

Turėkite omenyje, kad vienoje sąskaitoje, galite sukurti tik vieną simbolį. Bet jei jūsų vaikas nori pabandyti žaisti su kuo nors kitu, niekas nedraudžia sukurti naują sąskaitą su kitu pasirinkimas herojus. Šiuo atveju bus juokingas zverushki savarankiškai.

Ką jie Rulimondii gyventojų? Kas yra ant žaidimo, kad jūs pasirinkote katė, arba, pavyzdžiui, lapės poveikis?

Žaidimas yra šešių tipų simbolių. Kiekvienas iš jų turi savo ypatumus.

Šuo niekada jus nuvilti, jei norite tikrąją tvirtą draugystę. Su savo Skrydis išgalvotas ir neramus optimizmo nėra nuobodu.

Nerūpestingą lokys demonstruos savo sielos mastą. Padėti tai smaližius suprasti branginamų svajonė: pamatyti visą pasaulį.

Fox spindi savo išradingumu ir žiniomis. Tai bendraujantis asmuo supranta visi, ir įsitikinkite, kad rūpintis.

Bull gali tapti bet kuri bendrovė siela. Myli savo šeimos ir namų komfortą. Žaidimai, siekia būti pirma, yra susijęs su jais labai rimtai.

Šuo - yra labiausiai mandagus įsikūnijimas ir inteligentija. Niekada kalbėti su žmogumi, o jų gabumai blizgesį. Ir nors kompiuterio pelės draugiškų santykių kartais jis vaidina save.

Artful zuikis niekada nedvejojo ​​ir nustebinti savo išminties. Vėlyvas ne savo taisykles, todėl visuomet kažkur skuba.

Čia jūs taip pat susipažinti su gražių gyventojų Rulimondii. Pasirinkti, kas jums patinka ir pradėti žaisti žaidimą internete Rulimony.

Mūsų herojai yra lengva judėti virtualiame pasaulyje ir gali dalyvauti bet kokį žaidimą. Rulimony internetinis žaidimas paruošti aplinką tausojančių transporto rūšių tikslais. Kiekvienas naujas žaidėjas gauna asmeninį riedlentė. Bet tai galima pakeisti laikui bėgant transporto priemonės. Galų gale, žaidimas yra nuolat plečiasi parką. Beje, ne tik transporto, bet ir kitų vertingų daiktų galima įsigyti naudojant žaidimo valiutą AURO. Pasibaigus žaidimo pradžioje jūs turite kokių nors mokesčių, bet daugiau pinigų gausite quest.

Rulimony internete yra didžiulis miestas su įvairiose vietose. Jie atskiriami visuomenės, verslo ir privatūs. Tarp pastatų ir įvairių cubbies gausa rasite:

 • Paplūdimys
 • Kavinė
 • Mokykla
 • Klubas
 • Parkas
 • Parduotuvės

Mieli tėvai, po to, kai tikimasi, kad jūsų vaikui žaisti internete Rulimony, jo sėkmė nepastebėti tavęs. Laikui bėgant jūs suprasite, kad jūsų vaikas yra geriau skaityti, rašyti, skirti spalvas tiek, išplėsti savo žodyną, rūpinasi aplinka, išmoko valdyti asmeninius finansus, gebančius priimti sprendimus lengvai rasti bendrą kalbą su savo bendraamžiais. Šis žaidimas yra sukurtas savirealizacijos abu Merginos Vaikinai. Iš internetinių žaidimų procesą jūsų vaikas gali sukurti atminties, logikos, stebėjimas, erdvinį mąstymą, smulkiosios motorikos įgūdžius, yra muzikos ausies. Be to, jei jūs tapsite Rulimony žaisti kartu su vaikais, jis prisidės prie jūsų supratimą ir sanglaudai.

Žaidimas yra ir nemokamas visiems, tačiau kai kurie mini-žaidimų tipai reikalauja už jų atradimą aukso raktus. Mano, kad vienas santykinai mažas išleista suma nuo jų įsigijimo bus kompensuojama. Aukso raktus atidaryti daugiau galimybių ir bus gera staigmena jūsų vaikui. Paskubėkite prašome savo vaikus, nes jie to verti!

Padaryti mokymai atnešė džiaugsmą ir didžiuojasi savo pasiekimus krovinushku! Kas nemėgsta, kad jūs žinote, kiek tai malonu stebėti sėkmingai plėtoti jų palikuonių. Rulimony žaidimas laukia jūsų ir pasiruošęs tapti jūsų labai realus pagalbininkas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more