Žymės

Vagių jūra

Alternatyvūs pavadinimai:

Vagių jūra Jūros tematikos RPG. Žaidime yra graži grafika, sukurta animacinio filmo stiliumi. Balso vaidyba yra kokybiška, o muzika parinkta taip, kad išlaikytų atmosferą vietų, kuriose yra personažas.

Prieš pradėdami žaisti Sea Of Thieves turėsite sukurti savo mėgstamą personažą naudodami įtaisytą rengyklę. Po to bus sunku pasirinkti laivo tipą, kuriuo judėsite žaidimo erdvėse. Pasirinkto laivo dydis tiesiogiai įtakoja komandos dydį, didesniam laivui ir komandai reikia daugiau.

Žaidime yra keletas siužetų. Galite pereiti viską po vieną. Viena jų skirta šiuo metu populiariausiai filmų apie piratus serijai.

Čia jūsų laukia daug pramogų:

  • Ieškokite lobių
  • Kova su skeletais
  • Surinkite daiktų kolekcijas
  • Atnaujinkite savo laivą
  • Įsigykite naujų drabužių, plaukų ir barzdos modelių
  • Smagūs vakarėliai su komanda

Tai net neapibūdina šio žaidimo linksmybių.

Čia yra daug vietų. Daugelis nuskendusių laivų laukia apačioje, kai nardote ieškoti jų lobių.

Keliauti po pasaulį nėra lengva. Jo atvirose erdvėse jūsų laukia daug klastingų priešų. Saugokitės piktų sirenų ir ginkluotų skeletų.

Jūsų užduotis yra įgyti maksimalų reputacijos lygį visose frakcijose. Tai atrakins elitiškesnę ketvirtąją frakciją ir dar labiau apsunkins užduotis.

Be reputacijos ir pinigų įgijimo, užduočių atlikimas suteiks prieigą prie vaizdinių savo personažo ir net laivo atnaujinimų.

Žaidimas buvo išleistas prieš keletą metų ir iš pradžių nebuvo labai šiltai sutiktas kritikų, tačiau laikui bėgant požiūris į jį pasikeitė. Kūrėjai neatsisakė projekto ir kiekvieną sezoną išleidžia vis naujus teminius ieškojimus ir dekoracijas.

Dabar žaidime yra daug įvairaus turinio. Čia yra laivų vaiduoklis, kuriam vadovauja garsusis skraidantis olandas ir net Jackas Sparrowas bei Karibų piratai.

Kai tik atsibosta žaisti savarankiškai savo laive, iškart galite pereiti prie internetinio žaidimo.

Visi žaidėjai bus vienodoje padėtyje. Čia jūs negalite gauti pranašumo mokėdami daugiau pinigų nei kiti. Visi patobulinimai turi įtakos tik išvaizdai ir nesuteiks lengvesnės pergalės.

Internetiniame žaidime komandą sudaro tikri žaidėjai. Galite įvesti jį patys arba naudoti atsitiktinį pasirinkimą, tada žaidimo serveris paskirs jums kompanionus.

Komandos užduotys dažniausiai yra lobių ieškojimas ir kova su monstrais, kartais kurį laiką. Tačiau taip pat galite paskelbti karą kitiems laivams, kad sužinotumėte, kuris iš jūsų yra geriausias piratas.

Norėdami švęsti pergalę, surengkite triukšmingą puotą savo laive ir linksminkitės su draugais.

Sea Of Thieves atsisiųsti nemokamai į kompiuterį, deja, neveiks. Žaidimą galite įsigyti „Steam“ platformoje arba oficialioje kūrėjų svetainėje.

Jei norite išbandyti save kaip tikras veržlus piratų žudikas, įdiekite žaidimą dabar!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more