Žymės

Sritis

Alternatyvūs pavadinimai: Sfera internete

Online žaidimai Sfera - priklausomybę žaidimas, sukurtas vidaus kūrėjams. Tai gali padaryti pagrįstą konkurenciją tokio pobūdžio MMORPG žaidimų.

Visi žino, kad kelias vietines žaidimai pasigirti geros kokybės, tačiau mes galime pasakyti, kad žaidimas Sfera internete yra išimtis iš taisyklės. Pirmasis žaidimas grįžo į 2003, tačiau, nepaisant jo amžiaus, žaidimas ir toliau augti ir pritraukti vis daugiau ir daugiau naujų žaidėjų. Iš pradžių žaisti internete sfera gali tik mokestis. Kaina žaidimo naudojimo buvo 5 m. yra mėnesį. Tačiau gana daug laiko internete sfera yra visiškai nemokama, o tai dar labiau traukia jos net daugiau vartotojų.

Prisijungti žaidime sfera eina per įprasta šiam žaidimų natūra, schemą. Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti - tai sukurti profilį ant žaidimo svetainėje. Jūs turite įvesti savo vardą, slaptažodį ir elektroninio pašto adresą. Taikymo sritis registravimo, taip pat reikia iš žaidimo kliento diegimą, kurią galima atsisiųsti tiesiai iš svetainės. Kaip matote, registracija internetu Taikymo sritis apima visus šiek tiek laiko, paliekant žaidimą.

Kai praėjo registracijos procesą, galite iš karto pradėti žaidimą. Pagal istoriją, pasaulis buvo sukurtas žaidimas po ilgų vingių patyrė senovės Indijos rankraštį su mantrų sukurti iliuzija visatų įvairovė, kuri yra sritis. Iš pradžių jis buvo pašalintas iš Indijos pergamento 1203, tada daug laiko praleido Bizantijos biblioteką, iš kurios pateko į savo brolio Batiz rankas. 1348, Europa patyrė baisią nelaimę - apie Maras epidemija. Kaip iš baisios ligos prieglobsčio, Batis brolis nusprendė sukurti paralelinį pasaulį laimės. Tačiau sukurti reikia, kad skaitytojas mantros buvo visiškai ramybės, kuri neveikia, nes vienuoliai sumanyta sudeginti eretikas Batiz. Būtent dėl ​​to, vietoj planuotų Pasaulio Laimė, buvo klaidingai sukūrė kančių, kur begalinis skaičius įvairių monstrų, laikas eina greičiau 12 kartų pasaulį, o kas 666 metų yra visiškai sunaikinami. Dėl to, kad išorinių pasaulių pradeda būti per daug įvairių nelaimių ir nelaimių. Tada viršuje, kad buvo prarasta tarp išorinio pasaulio ir sfera.

Caught visiškai kitokioje aplinkoje, žmonės pamažu pradėjo woo pasaulį, pradėjo kurti miestą ir valstybę. Atrodytų, kad viskas vyksta gerai, bet tada laikui bėgant, ir sunaikinimo pasaulyje valandą, ir aš turėjau kažką daryti. Žinoma bando išsaugoti pasaulis gali būti kiekvienam žaidėjui.

Į srityje gali žaisti šešiuose žemynuose. "Hyperion" - yra didžiausia sala Helios - mažesnė sala, atskirta nuo jo vėliau kitas žemynas, vadinamas Rodas. Leonas - jauniausias žemynas, kurie visi vėliau atsiskyrė nuo pagrindinio korpuso ir, tiesą sakant, sala. Likę du žemynai - tai Phoebus ir Charonas, kurie atitinkamai šviesos ir tamsos. Charonas taip pat tarnauja kaip nusikaltėlių kalėjimą. Visoje žemynų įvairių spynos, kurie daugeliu atvejų priklauso skirtingoms klanų. Žaisti žaidimą internete yra daug lengviau kai klano dalis. Vienas iš šio pasaulio nėra lengva! Apskritai Sfera internetinis žaidimas, kuris remiasi daugiausia tarp klanų kovos, o ne karą su baisu monstrai.

Skirtingai nuo daugumos žaidimų, charakterio klasės pasirinkimas atliekamas palaipsniui pagal Pasas. Pagrindinis užsiėmimas žaidime yra kova, todėl mažai tikėtina, kad žaidimas bus labai daug taikų žaidėjų. Taikymo sritis reikia žaisti vienoje iš 14 skirtingų specialybių. Personažas turi tik du parametrus - pavadinimo ir magiškoji galia. Mokestis patirtis yra tik per priešų pergalės mūšio.

Gana gera žaidimo grafika, ypač norėčiau atkreipti dėmesį į tai simbolių detalė. Tekstūros kokybė palieka noreti geresnės, bet toks mažas dydis žaidimo klientui, tai yra gana priimtinas. Quest žaidimas, beveik visi labai panašūs ir monotoniškas, akivaizdu, kad kūrėjai aiškiai nebuvo bet ant jų.
Taigi, mes turime gana įdomų žaidimą, ypač dėl klano kovų ir mūšių.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more