Žymės

Šešėlių Įmonės

Alternatyvūs pavadinimai: Šešėlių Įmonės

Žaidimų Shadow Company - nemokama multiplayer pirmojo asmens šaudyklė kariniai dalykai, reikalaujantys, kad strategijos įgyvendinimo. Kūrėjas - Doobic Žaidimo Studios naudojama moderni "Unreal Engine 3. Nuostabus realus 3D grafikos formatas leidžia pasinerti į renginių sūkurys, sugeria visiškai į karo atmosferoje. Jūs atsidursite žiauraus pasaulio, kur yra absoliučiai jokių išvardytos taisyklės. Dėl absoliutaus chaoso, karų, nes norint suardyti kiek įmanoma jackpota dalyvių nėra smulkmeniškas žiniasklaidoje. Jei jums nepatinka apribojimai, apribotos realiame gyvenime, apsilankykite Shadow Company internete patirti visišką veiksmų laisvę jausmą. Dalyvaukite žiauriai gaujos showdowns ir įrodyti kitiems, kad nusipelno būti lyderis!

Norėdami žaisti žaidimą šešėlis Bendrovė turi kompiuterį šią konfigūraciją:

- Operacinė sistema "Microsoft Windows",

- P4 procesorius 3. 0Ghz;

- GeForce 7600 vaizdo plokštė;

- RAM 1GB.

Kadangi šio žaidimo kliento tipą, turite įdiegti ją savo kompiuteryje. Bet gal tai tik po to, kai pereisite šešėlis Įmonės registracijos. Galite sukurti paskyrą svetainėje, arba bet socialinį tinklą, kad jus domina. Prisijunkite žaidimo šešėlis Įmonės susijęs su elektroninio pašto adresą ir slaptažodį įvedimą. Nėra nereikalingų problemų, viskas yra paprasta.

Play Shadow Company jums, vairavimo vienetų. Jūsų dispozicijoje, galite turėti iki aštuonių karių. Nesijaudinkite apie tai, kaip ilgai, kaip jūs kontroliuojate vieną iš jų, o kiti gali būti sunaikinti. Siekiant apsaugoti vienetus tuo metu, kai jūs negalite atkreipti dėmesį į juos, yra stebėti režimu. Per šį, jie gali apsiginti, jei reikia. Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kad vienetai yra aprūpinta tam tikrų savybių. Turite būti pumpuojamas ir pagerinti parametrus savo grandinių, kad būtų galima juos tinkamai atspindi stipriąsias atakuoti priešus.

Po pirmą kartą atėjo į būti pavojingos pasaulio kvėpuojantis nusikaltimą, turėtų gauti su vietos kūgio paskyrimą. Tokiu būdu gausite pirmąjį darbą, ir galiausiai savo pirmąjį pelną. Kuo daugiau jūs provernetsya kruvinus darbus, tuo labiau ji tampa krepšys su doleriais. Šiame bekompromisės pasaulio pinigai išspręsti beveik viską. Pinigai - tai ne tik įgyti visas reikiamas priemones, bet taip pat stiprumas ir galia.

Shadow Įmonės internetinis žaidimas siūlo vartotojams kelis režimus. Tarp jų tikrai rasite kažką, kad bus labiausiai tinka jums. Pirmuoju režimu - iki 24 žaidėjų kovoje. Tai reiškia, kad jums reikia rasti sau tarp 24 samdinių ir puolė stačia galva į verdantį mūšį. Šio režimo bruožas yra gebėjimas padėti sužeistus bendražygius. Tam reikia tik ruožas pyatyunyu. A konkurentai, kurie jau išnaudojo ilgą kovą ir gavo tam tikrą žalą, jei ne tikėtis pasigailėjimo. Galite Wimps negailestingai baigti nedarant daug pastangų už tai. Kitas būdas - "Dirty Money". Laikomas labiausiai maloningas režimas. Problema yra akivaizdi - išspausti krepšys priešinasi. Patogiai, Talpyklos savininkas yra pažymėta ant radaro. Būkite atsargūs, nes šiuo režimu, laikas yra ribotas. Ir dar mažiau įdomus būdas - išspręsti įgūdžių. Yra daug galimybių. Pavyzdžiui, jūs galite nušauti priešą tuo metu, kai jis mano, kad eina į miręs žmogus skambučių paramos sraigtasparnis, naudokite nematomumas ir net organizuoti kilimų bombarduoja.

Verta paminėti, kad šešėlis bendrovė gali atlikti naudojant numatytą paraiškos formą Pirmasis asmuo. Šis jungiklis su snaiperiu ar su žiūronais peržiūrą. Patirkite visą potencialą gameplay. Rūpinkitės padoraus šarvai, kovoti su transporto available. Interaktyvus žaidimas pasaulis yra toks sotieji ir įvairi, kad neįmanoma aprašyti visko po kelių dalyse. Todėl bus geriausia, jei jų pačių patirtis balsuoti visas savybes, palaipsniui atveria prieš spėjo žaidimo metu. Būkite tikri, kad neliks nusivylę! Apžvalga - optimistiškai! Sėkmės!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more