Žymės

Shadowrun Grąžinimas

Alternatyvūs pavadinimai: Shadowrun Grąžinimas

Shadowrun gražinimai taktikos Vaidmenų kompiuterinį žaidimą fantazijos ir Cyberpunk žanrą. Nepriklausoma bendrovė lengvabūdiškas sistemos, kurios sukurtos ir išleistos į pasaulio žaislas, davė jai antrą gyvenimą. Kaip ir pradiniame žaidimo versija shadowrun Grąžinimas veikė kaip Vaidmenų žaidimo lentos bitų. Ir 2013 ji pagimdė ne tik "Microsoft Windows", "Mac OS X" ir "Linux", bet ir tablečių. Žaidimai Shadowrun gražinimai Android ir shadowrun gražinimai pc, jokių skirtumų. Tas pats žaidimas.

Jei jau perpildyta noro žaisti žaidimą, galite pereiti ieškoti vietų, kur galite atsisiųsti žaidimą shadowrun grįžta. Norėdami tai padaryti, Jums reikia JavaScript savo kompiuterį tik tam tikrą reikalingą programinę įrangą. Ir žaidimas yra tavo.

Žaidimas shadowrun gražinimai pradėdami žaisti pasirinkę lyties, rasės ir klasės savo charakterį. Lenktynės. Kaip rezultatas, o ne daug įtakos savo įgūdžius. Bet klasės, nors tai yra įmanoma, ir praleisti, bet kai jūs gaunate būsimos konfigūracijos jūsų statistiką pasirinkimo žaidimą. Žaidimas shadowrun Grąžinimas pristatė šešias klases:

• Gatvė samurajus;

• mag;

• Decker;

• šamanas;

• Rigger;

• Mūšis Adept.

Gatvė Samurajus - geriausias karys, ir naudoja geriausią ginklą. Gali nuginkluoti priešą.

Mage - atstovai magiškų sugebėjimų. Jie skaito knygą aura kitiems, net per sienas. Gali pasinaudoti iš kitų simbolių charakteristikas.

Decker - įsilaužėlių natūra. Hack, pavogti informaciją, atskleisti durų sistema - tai priklauso visa, kas susiję su Matrica.

Shaman - skambinti nuotaiką. Kai reikia - tiesiog daro totem ir skatina tam tikrą dvasią. Jei neturite apskaičiuoti jėgą, dvasia gali atsisukti prieš skambinančiajam.

Rigger - manipuliuoti tranai už žvalgybą ir gaisro parama.

Kovos Adept - geriau nei tik kovos menų. Tačiau jie turi magija. Tai lengva pulti kelis tikslus vienu metu.

Pateiktas prieš jus Žaidimas magija ir technologijų derinys. Čia yra Pasakų elfai, orkai ir patinka, bet jie atrodo visiškai skirtingos. Kažkas panašaus pankai šiame žaidime priklauso Cyberpunk žanrą.

Gauni į visatos Shadowrun į 2054. Jūs - šešėlis bėgikas - samdinių. Pastaruoju metu jums, nes jis nėra laimingas gyvenime, bet tada jūs gausite laišką iš seno draugo, kuris mirė, ir prašo pagalbos ieškant jo žudikas. Jūs negalite praleisti šią galimybę kovoti! Ir pradėti kelionę paleisti miestą. Jei jus visi reikalingi ginklų buvimą. Ir tai tipo neturi priklausyti nuo jūsų klasėje. Galite būti su šautuvu elfas.

Dėl žvalgybos savo priešų, tada, žinoma, lengva. Kadangi jie yra kvailas mažai, nesuveiks atgal ir duoti lengva nužudyti save.

Bet žaidimo grafika yra puikus. Muzikinis akompanimentas yra šiek tiek niūrus, tačiau neturi atitraukti nuo pagrindinio dalyko. Iš žaidimo buvo specialiai sudarytas muzikos kompozitorius.

Perskaičius apžvalgą galite peržiūrėti vaizdo įrašą ir shadowrun Grąžinimas gali pradėti žaidimo. Jūsų draugas laukia jūsų pagalbos. Jūs galite žaisti gerai!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more