Žymės

Svajonių šaržai

Alternatyvūs pavadinimai: Daugybė svajonių

Shards of the Dreams“ internete yra nemokama RPG, sukurta naudojant „Flash“. Žaidimui nereikia atsisiųsti kliento, tačiau norint išplėsti žaidimo galimybes ir patobulinti spalvingą dizainą, buvo sukurta kliento programa, kurią galima atsisiųsti, jei norima.

Internetiniame žaidime „Shards of Dreams“ pasinersite į tamsų ir gąsdinantį virtualų pasaulį, susiformavusį po pražūtingos visuotinės katastrofos, kur kyla priešprieša tarp dviejų pusių, kurios vadinamos imperija ir dykviete, tarp kurių yra amžina neapykanta ir priešiškumas.

Norėdami patekti į šį pasaulį, pirmiausia turite pereiti registraciją į žaidimą „Shards of Dreams“. Turėsite įvesti savo el. Pašto adresą ir slaptažodį, sutikti su registracijos sąlygomis.

Prisiregistravęs „Svajonių širdelės“, tu įsitrauki į žaidimą, kuriame esi pakviestas atlikti pirmąją treniruotės užduotį, kuri supažindins jus su šio žaidimo pagrindais ir sąsaja. Ši užduotis suteikia ne tik praktinių įgūdžių, bet ir pakankamai patirties.

Internetinis žaidimas „

Shards of Dreams“ kviečia pasirinkti savo personažo klasę. Yra tik keturi iš jų šiame žaidime kiekvienai kariaujančiai pusei (4 klasės imperijai ir 4 klasės dykvietei): Warrior, Thief, Priest ir Mage.

Paleiskite žaidimą „Shards of Dreams“ internete. Galite nemokamai pakeisti savo klasę Akademijoje („Mist Village“) iki dešimtojo lygio. Po dešimtojo lygio, norėdami pakeisti klasę, turėsite sumokėti tam tikrą sumą.

Taigi, kai jau pripratote prie „Svajonių širdžių“ internete ir pasiekėte antrą lygį, atsidūrėte Miglų kaime, kur jums jau buvo parengta daugybė užduočių. Čia galite pasiūlyti savo nuotykių ieškotojų paslaugas medžiotojui, kalviui, tamsioms asmenybėms, žvejui, užeigos valdytojui ir Doriono tarnui. Be to, jūs susitiksite su Sage Uk, Old Miner ir senu Kasparu, gyvenančiu pakraštyje. Sėkmingai atlikę jų užduotis, gausite galimybę priartėti prie perėjimo į kitą lygį!

Penktame lygyje gausite savo pirmuosius taškus, kurie gali būti paskirstyti pagal parametrus. Pakeisdami šiuos parametrus, turėsite įtakos šioms charakterio savybėms:

Strength“ yra artimo smūgio galia ir bendra veikėjo talpa;

judrumas - tai galimybė išvengti ir galimybė perduoti kritinį žaidėjo smūgį;

kūno sudėjimas paveikia bendrą žaidėjo sveikatą ir ištvermę;

Animity yra tikimybė pataikyti melee (visiems žaidėjams) ir diapazonas (lankai ir kai kurie burtai);

laimė yra kritinis pataikymo tikimybė ir padidina tikimybę plėšytis nuo monstrų / komodų;

intelektas yra bendra simbolio mana suma.

Visos internetinės užduotys, siūlomos žaidime „Shards of Dreams“, suteiks jums ne tik nemažą patirtį ir pinigų, bet ir įvairių dalykų, palengvinančių tolesnį žaidimo praėjimą.

Bus labai įdomu vaidinti „Svajonių rykliai“, nes šiuo metu yra keturiasdešimt personažo lygių.

Žaisk internetinį žaidimą „Shards of Dreams“, turėsi eiti į požemius - tai yra vietos, kuriose yra labai rimtų pabaisų, kurios nugalėjusios gausite kompensaciją turtingo plėšimo ir atlygio už užduotis forma.

Shards of Dreams siūlo kelis Dungeon variantus:

Dungeons solo perėjimui - skirti vienam žaidėjui, tačiau reikia pažymėti, kad mūšiai ten yra sudėtingesni nei mūšiai ant paviršiaus Čia Monstrai yra stipresni, jie dažnai turi unikalių sugebėjimų ir atakuoja grupėse.

Grupės požemių (neskirtų baigti atskirai) reikia surinkti reikiamo lygio žaidėjų grupę, susitaupyti ant įvairių gėrimų ir maisto, o tada leistis į nuotykius.

Play Shards of Dreams, veikėjas, turintis tam tikrą kiekį rubinų, gali sukurti savo klaną, tačiau jį gali turėti tik tie, kurie priklauso vienai iš šalių (imperijai ar Wasteland). Atminkite, kad negalite priimti kitos pusės žaidėjo į klaną, taip pat galite pakeisti savo pusę būdami klane. Tai galima padaryti tik išėjus iš klano.

Apžvalgos pabaigoje pasakysiu taip: žaidimas vertas dėmesio ir „Svajonių širdžių“ registracija leis pasinerti į šį fantazijos pasaulį!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more