Žymės

Skyburg

Alternatyvūs pavadinimai: Skyburg

Skyburg yra naujas žodis virtualiam žaidimų pasauliui

Rusijos Rusijos kompanija „Awesomatic Games“ vis dar yra nauja „MMORPG“ žaislų kūrimo priemonė, tačiau jau įgijo gerbėjų, kuriems patiko žaidimas „Skyburg“. Tai tikrai stilingas, charizmatiškas produktas garo-punk stiliaus, kuriame svarbiausios transporto priemonės yra dirižablis, o mokslininkai eksperimentuoja su asilais, turinčiais psichotropinių gebėjimų.

Prieš atidarydami pasaulį su plaukiojančiais miestais, mutantais ir zombiais po apokalipso, bet kuris nėra pateikiamas drūmoje atmosferoje, bet su humoru ir animacinio stiliaus piešiniais.

žaidėjų laukia stiprių priešininkų, neįtikėtinų pavojų ir nugalėti juos, jums reikia savo laivyno. Silpnos merginos, roko gitaristai, čiuožėjai, dviratininkai išeina į mūšio lauką su sunkiais batais, nunchukais, patrankais. Laukiame jūsų:

 • Kovos
 • Trade
 • Reguliarios išvykos ​​už miesto ribų
 • Gifts
 • Quests
 • Gavyba ir kitos užduotys

Na, kas yra jūsų stiprybė?

Tai priklauso nuo jūsų, ar galite pereiti per mirtį, užkrėstą siaubingais zombiais, ir vengti mirties. Jei Skyburgo mieste priešininkai yra lygūs jėgos, tada už jo ribų jums reikės maksimalios sėkmės ir gyvybių, kad nustatytumėte bet kokių blogų dvasių šilumą.

Norint laimėti kiekvieną detalę, svarbu: kiek kareivių yra samdomi, kaip jie patalpinami svetainėje, kokie įgūdžiai naudojami. Norint žaisti Skyburge, nereikia laikytis sklypo nustatyto elgesio linijos. Visi žingsniai yra jūsų sprendimas. Net jei jums reikia atlikti tam tikrą užduotį, tik jūs nuspręsite, kaip tai padaryti. Po susivienijimo išsamiau pažiūrėkite, kokie nuostoliai patyrė priešą, ką tu esi, ir iš karto atsigavo trofėjai. Bet kadangi tavo oponentai yra realūs žaidėjai, bus sukurta „Skyburg“ registracija, kuri jus pavirs dangaus miesto Skyburgu gyventoju.

Pasirinkite gynybos taškus ir platinkite vienetus mūšio lauke: asilai, roko gitaristai, televizijos robotai su sraigtais, želė ir trijų akių padarai ir kt. Kai duodamas signalas į mūšio pradžią, nebegali valdyti simbolių ir nieko keisti. Jie veiks savarankiškai, ir jūs tik stebėsite situaciją, negalėsite nieko keisti, net jei matote savo klaidą jėgų derinime.

Dangaus gyvenimo valiuta

Be aukso rezervo, bus sunku atsispirti oponentams, o vienas iš svarbiausių dalykų, kurių reikia laikytis, yra uždirbti bandeles. Kiekvieną dieną įžengus į žaidimą, gausite premiją, kuri didėja kiekvieną kartą. Jei pirmoji jūsų sąskaitos diena sumažės 250 vienetų, suma padidės: 500, 1100 Taip pat bus premijos už pergales kovose, bet kur jas išleisti? Atnaujindami savo orlaivį, jūs tapsite tikru karo monstru. Naudinga pirkti visus specialius gebėjimus, pavyzdžiui:

 • gydomoji jėga, skirta gydyti savo pačių kvadratą
 • Powerful air strike
 • Minimali arba didžiausia ataka
 • Energy
 • Papildomas gyvenimas

Pora gražių žodžių

Skyburg iPlayer yra suprojektuotas taip, kad jį būtų galima žaisti ne tik kompiuteryje, bet ir planšetiniuose kompiuteriuose ir mobiliuosiuose telefonuose. Kūrėjai toliau taiso klaidas, nuolat tobulina produktą ir dirba ateityje. Tai gali užtrukti šiek tiek laiko, o naršyklės strategija bus papildyta naujais simboliais ir funkcijomis. Bet dabar ji yra tiesiog puošnus. Malonu, kad jums nereikia ilgai suprasti funkcijų ir valdymo, užsiregistruoti, eiti ir žaisti savo malonumu. Ir yra kažkas, ką gausite maloniai: graži grafika, originalus stilius, įvairūs veiksmai, nemalonus humoro.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more