Žymės

Sky Knights

Alternatyvūs pavadinimai: Sky Knights

Žaidimas Dangus Knights - masinės arkadinis žaidimas, kuris yra aviacijos modeliavimas. Projekto dėka, jūs galite sėdėti prie bet XX a orlaivio modelio vairą į dangų ir pradėti karšto oro mūšiai. Jums bus didžiulis atogrąžų salyną ir pagrindinio užduočių rinkinį prieš, bus įgyti dominavimą šiose plačiose teritorijose. Kiekviena kova atneša naujus akinius ir reputaciją, kuri leidžia mokytis naujų įgūdžių ir technologijų mokslinius tyrimus. Darbas pagerinti savo lėktuvą modulius sąžiningai uždirbo, ir jums tikrai bus galima pasiekti visus savo tikslus! Naujos technologijos - tai pagrindinė priemonė, leidžianti padidinti kovinį veiksmingumą. Taigi, jei jūs neturite būti tingus daryti viską, kas įmanoma gauti reputaciją, jūsų šansai padidės proporcingai jo padidėjimo. Nagi! Sėkmė jūsų rankose!

Dangus Knights patikrinti - tai pirmas žingsnis link patrauklių nuotykius. Nepamirškite užpildyti kelis laukus, pavyzdžiui, atitinkamos formos pilotų, elektroninio pašto adresą ir slaptažodį vardu, tada pažymėkite, kad dėl vartotojo sutarties pripažinimo patvirtinimą ir gali pereiti prie antrojo etapo. Po registracijos atsisiųsti ir įdiegti žaidimo klientą. Montuodami klientas neturės jokių problemų, jei jūsų kompiuteris atitinka šiuos parametrus: OS Windows XP/Vista/7/MacOS; procesorius Pentium IV 1,8 GHz (arba lygiavertis AMD) vaizdo plokštė su 128 MB, DirectX 9 įrenginį. 0c; garso korta suderinama su DirectX; standžiajame diske 550 MB ir 512 MB RAM. Siekiant išvengti stabdymo metu, kad Sky Knights bus žaisti, jums reikės interneto ryšį 128 Kbps arba didesnis. Kai paleisti klientą ir rasti sau į nuostabų žaidimų pasaulį, kad tarp dabartinių tautų pasirinkimą ir galės eiti į savo pirmąjį kovos.

Kovoti su sistema yra šių mūšių tipus: kova mokymas (galimybė išmokti kovoti, išbandyti savo jėgas), kovoti su kitais žaidėjais (kova tarp komandų žaidėjų, kurie galiausiai laimi vieną iš jų), kova su botu (ir jaudinantis įvairovė misijas, kurie atliekami žaidimo metu). Žaidimas Ritsari dangus dinamiška, turininga, pripildyta amžinąsias problemas. Taigi, ką apie atsipalaidavimui iš klausimą! Tačiau, jūs turite ne pradėjo panikuoti, galvoti, kad tarp mūšių ir dvasia bus išversti vieną kartą, ty, kad viskas yra ne taip sunku, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Kiekvienas dangaus riterių žaidėjas turės asmeninę angarą. Tai buvo angare jums atsipalaiduoti tarp skrydžių sekina. Čia jūs galite mėgautis tokio smagaus dalykas kaip orlaivio modifikacijos. Ėjimas į reguliavimo meniu, gausite visas orlaivių techninės priežiūros galimybių. Taigi, ji ateina iš angaro kitą kovos atnaujintos, stipresnis, o kartu didelė tikimybė laimėti.

Taip pat žaisti Sky Knights Jūs gausite titulą. Lygiai yra pateikti dėl to, kad esate tikri žaidėjai išsipildė lėktuvus. Kuo daugiau įvarčių nukentėjo, tuo didesnis jūsų rangas. Taigi Norland ilgainiui tampa Flieger, tada Gauit-fizinės, seržantas-majoras, ir tt iki feldmaršalas. Northwind su įprastų ir paprastų virsta Lance, tada į seržantas seržantas Leytinanta ir auga ir auga, gretas, kol ji tampa oro maršalai. Sinpang juda aukštyn karjeros laiptais, pradedant pavadinimu ITTE hikehey greitai pakyla į Haich žygis, žygis Nita Hayes, kada pasieks šlovės viršūnių susitikimas ir tapti Taisho. Tokia sistema leidžia Dangus Knights Prisijungę įdomesnis. Galų gale, kad būtų galima patenkinti ambicijas, parodyti kitiems, ką galima pasiekti ir didžiuojasi iš savo darbo vaisių!

Tarp turimų orlaivių susitiko pirmąjį serijos kovotojas NORLAND (BĮ Uhu), pirmoji gamybos orlaivio su ištraukiama važiuoklė imperijos ("Mosquito"), pirmagimis Borean orlaivių I-5, vienas iš pažangiausių biplanes imperija (I-5F) ir pirmasis Sinpanga lėktuvas (Ta-Ri). Patirtis iš pirmų rankų, kaip tai yra valdyti vienetų!

Yra dar vienas gražus momentas. Šioje žaidimo pritaikymas simbolių. Tu tiesiog kaip ir kiti žaidėjai turės prieigą prie patikimų spinta, kuri leidžia jums keisti herojaus išvaizdą taip, kaip norite. Trumpai tariant, žaidimas suteiks jums malonių akimirkų daug, nors, tuo labiau ji gali skirti laiko, tuo didesnis bus griežtinamas! Leiskite patenkinti visus Jūsų lūkesčius!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more