Žymės

Skyrama

Alternatyvūs pavadinimai: Skayrama

Skyrama žaidimai online - nemokama uosto simuliatorius, kur jūs tampate savo oro uosto direktorius.

Kad galėtumėte žaisti Skyrama, turite sistemos reikalavimus

Minimalus:

• Operacinė sistema Windows XP SP3, Windows 7, Windows Vista,

• CPU Pentium © III 1,6 GHz arba (Mac OSX) suderinamą kompiuterį;

• Vaizdo 16 MB, 32 MB arba daugiau;

• Atmintis 265 MB RAM, 512 MB RAM rekomenduojama;

• Flash Player "Adobe / Macromedia Flash Player versija 9. 115. 0;

• Internet Explorer nuo versijos 6 ir Firefox antrąją versiją.

Rekomenduojame:

• Operacinė sistema Windows XP SP3, Windows 7, Windows Vista,

• "Intel Core 2 Duo, AMD Athlon X2 3GHz;

• Atmintis 2 GB arba daugiau;

• grafikos plokštę NVIDIA GeForce 8800 serijos arba ATI Radeon 4800 serijos, 512 MB.

Skyrama internetinis žaidimas nereikia atsisiųsti ir įdiegti, jums reikia tik pereiti Skyrama registraciją. Prisijunkite žaidimo Skyrama taip:

1. Įveskite slapyvardį - pavadinimas, kuriuo jūs žaidžiate.

2. Įveskite slaptažodį ir jį pakartoti.

3. Nurodykite el.

4. Ir sutinku su vartotojo sutarties sąlygomis ir tapti registruotu grotuvas.

Kai registracija užbaigiama Skyrama, atsako, ką reikia padaryti - sukurti savo oro uostą!

Play online žaidimas Skyrama ne tik įdomus, bet net naudinga, nes čia zadeystvuete visus savo organizacinius gebėjimus. Nėra jokių apribojimų ir apribojimai dėl oro uosto plėtros - be savo fantazijas.

Turite nutiesti paslaugų dėžės lėktuvų ir terminalų keleiviams. Be Skyrama internete visą grindžiama bendradarbiavimo tarp žaidėjų principo - galės organizuoti skrydžius viena kitai ir gali keistis prekėmis. Oro uostai lankyti draugų ir kviečia juos aplankyti savo gali paversti savo oro uostą didžiausių transporto mazgas!

Žaidime daug įvairių orlaiviams ir kraštovaizdžių. Savo skonį ir dekoro aprūpinti sukurti dizainą, kuris bus maksimaliai individualumą savo oro uostą. Dekoravimo įvairius oro uosto pastatus ir spalvinga objektus bus pritraukti naujų keleivių dėmesį.

Į Skyrama tikrai smagu žaisti. Pradžioje, savo oro yra labai maža ir gana sukurtas - jis neturi pastatus, neturi infrastruktūrą ir tik vienas kilimo ir tūpimo tako. Žaidimo metu, pagrindinis tikslas yra paversti jį didžiulis tarptautinio oro uosto, atlikdami įvairias užduotis.

Kurių tik vienas kilimo ir tūpimo tako, turėtų užtikrinti, kad ji visada buvo nemokamai. Tik nusileido iš karto turėtų išleisti juostelę už kitų, kol bus iškrauti. Nusileidus kitą lėktuvą, gauti nedidelį mokestį, kuris vėliau gali investuoti į daugiau modernių orlaivių įsigijimo. Kaip greitai užsidirbti pakankamai pinigų, pažvelgti į parduotuvę, kurioje yra daug naujų orlaivių.

Taip pat išskyrus naudojamus žaidime uždirbtus pinigus, yra galimybė naudoti savo pinigus. Norėdami tai padaryti, jums tiesiog reikia išversti juos į žaidimą. Taigi, jūs turite pinigų ne tik už naujų prabangių namų statybai, bet ir automobilių stovėjimo aikštelių statybą ir autobusų stotelių.

Baigę visų būtinų pastatų ir zaasfaltiruete tako statyba, reikės rasti būdų, kaip pritraukti keleivius. Vienas toks metodas yra ryškių nuostabių pastatų statyba. Tam, kad pasiektų sėkmės keleiviai atlieka labai svarbų vaidmenį, taigi visas įmanomas būdas pritraukti juos į savo oro uostą.

Play online žaidimas Skyrama niekada nebus nuobodu - visada daug padaryti: jūs turite patenkinti visiems orlaiviams galėtų atlikti patikrinimą, valdymo pakrovimo ir iškraunant bagažą, paruošti lėktuvą kitam skrydžiui ...

Labai įdomu stebėti asmeniniame gyvenime herojai - galės sužinoti, kas pradėjo kitus naujus valdytojus ir kodėl pilotas ginčijosi su vyresniosios stiuardesės.

Online žaidimai Skayrama leisti smagiai ir praleisti savo laisvą laiką. Atversti atokiausiose mažai planetos kampelių - eiti į dangų ir užkariauti naujas aukštumas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more