Žymės

Snaiperis: Ghost Warrior

Alternatyvūs pavadinimai: Snaiperis: Ghost Warrior

Žaidimas Sniper: Ghost Warrior - kompiuterinių žaidimų kūrėjai iš Varšuvos miesto Interactive, kuriuos jie išleido atsižvelgiant vasaros pradžioje 2010 Lenkijos kompanija padarė karinę šaulys iš 1 asmeniui. Čia galite pamatyti nuostabų specialiųjų efektų, ir jų buvimas monitoriaus ekrano efektas. Ir tai tikriausiai dėl to, kad kūrėjai ėmėsi savo žaidimą gana protingas variklio Chrome Variklis 4.

Jūsų charakteris - iš JAV ginkluotųjų pajėgų, snaiperis, super-Pro, kuris išmetė jį į priešo linijų, o kai kuriuose tolimesniuose šalies elitas. Galia šioje šalyje užgrobė kariškių. Paprasti žmonės prieš valdančiosios chuntos ginkluoti, ir jie turėtų padėti mūsų snaiperis. Ir turiu pasakyti, kad tokios užduoties kūrėjai Snaiperis: Ghost Warrior vnt gerą gameplay. Jis yra gerai apgalvota kontroliuoti pagrindinis herojus, o tai karinis veiksmo žaidimas yra labai svarbus. Galų gale, kokia misija jūs neatlikome, tol, kol jūsų priešininkas buvo pašalintas slaptai su labiausiai atstumo. Na, tai buvo slaptą. Bet visada perduoti visas užduotis į "slaptas", išlaikius visus priešus nepastebėti nesugeba. Kartais, jūsų charakteris bus tiesiog trumpas sujungimas pradėti kovą. Jūs turėsite dalintis su riaušių policija sunaikinti priešą įvairių pastatų ir statinių. Be to, kūrėjai dirbo labai kietas misiją, kuri nebūtinai turi sunaikinti vieną priešo, bet kelis priešininkus iš karto. Vaikinai iš City Interactive padarė viską, kad būtų lengviau vykdyti tokių misijų procedūrą, ženklinimas tam tikru būdu tikslus, kurie turi būti sunaikinti į pirmąją vietą, ir kuris po. Ir tai nėra būtina, kad pagrindinis tikslas buvo arti užpuolikų. Taigi, jei jūs nuspręsite Snaiperis: Ghost Warrior parsisiųsti ir įdiegti į savo kompiuterį, įsitikinkite, kad tokios misijos bus svarbi "pašalinti", kad kovotojas, kuris yra kažkur tolimoje metodus, tačiau tuo pačiu metu stovi šalia su "panikos mygtukas". Įvairūs komandiruočių (šešiolika juos į žaidimą) Jums bus sukurti taktiką į tam tikrą situaciją. Vienas taktika turi būti, jei būtina, siekiant sunaikinti priešo lyderis, jei reikia, kita taktika pakenkti karinius įrenginius ar pastatus, ir visiškai kitaip, turėtų veikti, jei bus dalis desantas, šturmo giliai gale priešo stovykloje priešu.

Siekiant Snaiperis: Ghost Warrior žaisti ir atlikti visas užduotis, yra keturių rūšių ginklus snaiperio. Šaudyti iš šių šautuvų turėtų galėti. Kadangi tam, kad pasiektų tikslą, reikės atsižvelgti į kulkos trajektoriją, darant pataisą vėjo greičio ir krypties, taip pat ir dėl gravitacinio komponentas.

Pagrindinis ginklas Gamer Yra įvairių tipų snaiperio šautuvai, melee ginklų, sprogmenų ir tt § Žaidime yra 4 rūšių snaiperio šautuvą. Pasak kūrėjų, iš kulkos trajektorija skaičiuojama pakoregavus pagal vėjo ir sunkumą. Įdomus klausimas: kaip greitai, kaip jūs paspauskite savo tikslą - kamera iš karto pradėti vykdyti kulka Flying Away! Yra dar pagrindinis herojus arsenalo sprogmenų ir ginklų, skirtų artimai kovai.

Jei vis dar negali nuspręsti, ar turėtumėte Snaiperis Ghost Warrior parsisiųsti, tada įveskite paieškos juostą savo naršyklėje pamatyti Sniper: Ghost Warrior vaizdo. Internete yra daug priekabos ir nuomones apie šį žaidimą. Po žiūrėti šiuos vaizdo įrašus, jūs įsitikinkite, kad žaidimas Snaiperis Ghost Warrior verta pabandyti jį į savo rankas.

Sėkmės! Eiti į jį!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more