Žymės

Soldiers Inc

Alternatyvūs pavadinimai: Soldiers Inc

Soldiers Inc - kova dėl valdžios.

Soldiers Inc - strategiya karo meno, tiems vartotojams, kurie nori sukurti savo galingą modernią kariuomenę ir gauti iš karvedys ir neprilygstamą mudrogo pravitelya statusą. Skiriamasis bruožas šios konkrečios naršyklės multiplayer online žaidimai yra tai, kad žmonės čia kovoja tarpusavyje, nėra orkai ir goblinai turi karines bazes, pėstininkų, sunkiųjų šarvuočių, lėktuvų ir ne pasakų personažus.

Vse veiksmas vyksta išgalvotame Afrikos šalyje. Yra mineralų ir retų išteklių, o žaidėjas, kuris gali kontroliuoti kasyklose ir galią, galės visiškai valdyti pasaulį. Tačiau ne viskas taip paprasta šiame pasaulyje yra didžiulis konkursas, korporacijos ir šalys, neskaitant vietinių grupių ir gaujas, nori gauti tai, ko jie nori. Todėl tik kruopščiai suplanuota strategija dėl pergalės, tiesiog pastatė karo ir išmintingą išteklių paskirstymą per karinės bazės taktika leis grotuvas priimti poziciją, su kuria reikia skaitytis su visais kitais.

Žaidimas konfliktas AVP registracija turi praeiti tai gali būti tik pusę minutės, būtina sugalvoti į atitinkamą lauką pavadinimu pašto adresą ir žaidimo slaptažodžiu, šiame žaidime nėra procedūra patvirtina pašto adresą, iškart po šių paprastų žingsnių, jūs galite pereiti į mokymosi etape.

Įranga Soldiers Inc.

Nuo pat pirmo žvilgsnio, vartotojas matys puikios kokybės žaidimą. Tai aiškiai matomas visas detales ir kraštovaizdžiai, net lygaus paviršiaus karštas saulė nudegino žemę. Muzikos išdėstymas įrašyti fonas, suteikia nuotaiką ir garso efektai papildo tai, kas vyksta kompiuterio ekrane realizmo.

Veiksmų žaidimo karo meno Konfliktai prasideda gana išsamią instrukciją. Žaidimas turi keletą išteklių, reikalingų plėtrai:

  • Kuro;
  • Boepripasy;
  • Prodovolstvie;
  • Almazy;

Vse šie ištekliai rūšių yra reikalingas pradinių statybos komanda, karinių, saugumo ir išteklių pastatų, su kuriomis ateityje bus sukurti ir stiprinti armiją yra pasirengę susidurti priešininkus.

Į ankstyvosiose stadijose, kūrėjai nepagailėkite labiausiai vertingas žaidimo valiuta - deimantus, todėl disponuoti yra labai atsargūs, nes aukštesnio lygio jie gaus ne taip paprasta, ir jie gali prireikti labai daug.

Žaidimo tikslas sukurti veiksmingą ir galingą kariuomenę pasinaudoti kontrolė visų naujų teritorijų yra daug vertingų išteklių, tačiau žaidėjai gali pasirinkti kitus būdus, kaip kurti savo padalinius. Be karo Soldiers Inc. nepadarė, jei vartotojas nebus pulti pati, ji turės sukurti tvirtą gynybai, arba eiti per diplomatinius kanalus pasirašant sutartis dėl gynybos ar nepuolimo.

Be žaidimo, be to, realiame pretendentams yra priešais kompiuterius, ir yra virtualios oponentai. Robotai yra vietos gaujos, jie nedvejodami išpuolių, nors jų kariai ir nėra labai stiprūs, gali atnešti problemų.

Soldiers Inc žaidimo konflikto su pajėgų skyrius - įžeidžiantis ir gynybinės. Kas kariuomenė stiprinti strategiją priklauso nuo grotuvo pasirinkimas, bet nuolat trūksta lėšų galima papildyti į kitais pagrindais užpuolimo, todėl žaidimas agresyvesnis ir įdomus, nes tiesiog niekas nepalies. Kitas puiki dovana iš bunkerį kūrėjams, tai galima paslėpti karių ir išteklių, ir po pajėgų kaupimo staiga kalbėti priešininkas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more