Žymės

SpaceInvasion

Alternatyvūs pavadinimai: SpaceInvasion

Susipažinti su žaidimo SpaceInvasion internete. Blizgesys naujas visatas ir sunaikinti pasaulių, kurie yra milijonai metų, jūs galite mėgautis šio žaidimo mastą galo. Online žaidimai SpaceInvasion prasideda naršyklėje. Bet prieš jums pasinerti galvos žvaigždžių mūšį, pažiūrėkite, kas sistemos reikalavimai yra mums žaidimas. SpaceInvasion internetinis žaidimas veikia naršyklėje. Kad tinkamai veiktų, turite įdiegti "Adobe Flash Player. Šiuo metu palaiko beveik visų populiarių naršyklių. Kalbant apie techninę įrangą - pakankamai lygis ir kompiuteris Pentium 3 su 16 MB RAM, pagrindinis dalykas, kuris turėjo prieigą prie interneto.

Prisijunkite žaidimo SpaceInvasion nesukelia net menkiausio problema. Norint pradėti žaisti turite nurodyti pasirinktą slapyvardį - slapyvardis, slaptažodį, elektroninio pašto adresą, gimimo data, gyvenamosios vietos šalį ir pareiškite savo sutikimą dėl šio susitarimo sąlygomis. Registruotis SpaceInvasion suteikia jums galimybę gauti naujienas žaidimus, taip pat didelių žaidimo įvykių į jūsų pašto dėžutę, jei norite, galite partnerių pasiskirstymą.

SpaceInvasion registracija internetu leidžia jums būti viena iš pasaulio galaktikų. Jūs galite kurti savo žvaigždės sistemą, arba įeiti į jau esamą.

Centras jūsų žvaigžd galaktika - planeta, kuri gali turėti daug privalumų, tačiau gali būti trūkumų. Vienas iš pagrindinių kokybės parametrų planetos - išteklių plėtros (Kryptonite, rūdų, metalų, prieskonių) prieinamumo, atmosferos pobūdis taip pat gali komplikuoti savo gyvenimą ir energijos gali pagaminti vieną iš trijų būdų. Be to, kiekviena planeta turi savo aplinkos temperatūrą, savo fizinėmis ir koordinuoja galaktika. SpaceInvasion internetinis žaidimas, kad galite greitai patobulinti savo planetą, ekonominės ir karinės plėtros pasaulyje galite žiūrėti "peržiūrą planetoje." Be to, jūs turite žiūrėti pastatus, atlieka mokslinius patobulinimus ir kurti ir mokyti parką.

Žaisti SpaceInvasion internete, visada įdomu, ji padeda atsipalaiduoti, bet jis liks, kur jūs turite naudoti savo kepalą, nes be kompetentingo, taktinio ir ekonominės rengiant savo laivyną, ir jūsų planeta bus sunaikinta priešininkus.

Jei nuspręsite investuoti lėšas į mokslą - tai labai geras žingsnis, nes invistitsii mokslo pareikšti į išteklių ar energijos laivyno gavybos padidėjimą. Tarp pastatų paminėti mano, kurie užsiima gavyba metalų, Kryptonite - dviejų pagrindinių pastatų, kurie suteikia energijos ir išteklių kurti. Todėl turtas turėtų būti saugomi sandėlyje. Žaisti online žaidimas SpaceInvasion jūs labai dažnai, ir jūs galite sekti savo planetoje gyvybę, bet nepamirškite apie mūšio laivų ir kiekvienas save gerbiantis žaidėjas turi turėti savo laivyną. Parduotuvėje turite galimybę įsigyti specialų darbą, kad bus dirbti, o tu žaidi SpaceInvasion. Su SpaceInvasion galite žaisti iš bet kurio kompiuterio su interneto prieiga - nesvarbu, ar tai mobilusis telefonas, tabletės ar senas kompiuteris. Žvaigždžių kova turi būti išeities savo planetų duos jums galimybę susitikti su naujais žmonėmis ir smagiai.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more