Žymės

Kosmoso pionieriai 2

Alternatyvūs pavadinimai: Kosmoso pionieriai 2

Kosmoso pionieriai 2 Online - tai erdvė naršyklė strategija, kur kovoti dėl valdžios erdvėje. Tikslas - sukurti nenugalimas imperiją galaktikos kolonizavimo mėgstamą planetą, besivystančių pramonės sudėtingą tarpplanetines ar sukurti neįveikiamą forpostas.

Online žaidimai Space pionieriai 2 nereikalauja iš žaidimo kliento diegimą ir yra prieinama bet kurios šiuolaikinės naršyklėje. Viskas, ko reikia, kad pradėti žaidimą, tai Registruotis kosmoso pionieriai 2.

Pagrindiniame puslapyje ten yra registracijos forma, kur Jūs galite pasirinkti registravimo metodą, yra du.

Pirma, naudojant "Facebook" ar "Google" sąskaitą, paspaudę atitinkamą mygtuką ir sekite instrukcijas, kurios šiame žaidime registracija.

Jei neturite užsiregistruoti "Facebook" ir "Google" paskyrą, tada jūs turite naudoti antrą būdą, registruoti Looki-sąskaitos tiesiogiai iš žaidimo svetainėje: per registracijos laukus įvesti prisijungimo (pavadinimą), el-pašto adresą ir slaptažodį, tada priimkite sutartį su žaidimo ir paspauskite taisyklių "Registracija". Registracija Šiame žaidime Kosmoso pionierių 2 baigtas. Tada galite paspausti "Play! . "

Svarbu! Looki registruojant sąskaitą, jums bus automatiškai turi prieigą prie visų žaidimų bendruomenės!

Pagrindinis tikslas žaidėjas yra kurti ir plėtoti savo Galaktikos imperija. Norint pasiekti šį tikslą būtina statyti keletą svarbių pastatų, kurie teiks išteklius, statybos ir plėtros imperijos.

Online žaidimai Space pionieriai 2 yra trijų rūšių ištekliais: metalas, kristalai ir tričio.

Metalo ir kristalai, reikalingi, kad būtų galima statyti pastatą, taip pat mokslinių tyrimų studijos, tačiau dėl tam tikrų tikslų gali tekti taip pat tričio (ji taip pat naudojama kaip laivų degalai).

Be šių išteklių yra dar nanobots - tai mokama išteklius, kurie gali sumažinti pastatų, laivų ir studijoms statybos laiką.

Žaidimas turi vertę, pavyzdžiui, energijos (tai signalizuoja apie likęs ir viso energijos kiekio).

Kosmoso pionieriai 2 internetinis žaidimas jos imperijos plėtrą turi tokius pastatus

Metalloshahta, Kristalloshahta Sintezatorius ir tričio - šie pastatai suteikti reikiamus išteklius pastato;

SES, ŽVP ir vėjo turbinos - dalyvaujančios būtiną energijos gamybos pastatai;

Laivų - čia bus statyti naujus laivus, be to, mažina laivų statykla juos pastatyti;

Laboratoriniai - bus čia studijavo įvairius tyrimus, be to, sumažina jų laboratorinis tyrimas laiką;

Statybos Pasitikėjimas - tai pastatas sumažina visų pastatų statybos;

Prekyba bazę - galite padaryti sandoriai tarp žaidėjų ir išsinuomoti Voyager;

Šilumokaičio - čia galite konvertuoti nereikalingus karinių vienetų išteklių ir išsinuomoti, nes jis Exchanger ir Megautilizator;

Androidozavod - jo dėka, žymiai sumažina kitų pastatų, laivų ir gynybos statybos

Universitetas - jo dėka mažiau laiko studijuoti tyrimus;

Prombaza - leidžia jums pridėti statybvietėse, gali būti atliekami lygiagrečiai statybos kasyklų ir energetikos objektų.

Žaidimas Space pionieriai 2 internete turi dvi specializacijas: prekybininkų ir kariai.

Jei jums patinka kovoti, palaikyti iki mūšį, tai geriau pasirinkti - kariai, ir jei prioritetas yra dedamas vykdant taikos misijas, tai geriau - prekybininkų.

Daugiau informacijos apie šias dvi profesijas galima perskaityti ant žaidimų forumuose.

Žaidimas turi aštuonis skyrius: Ekonomika, laivai, paslaugų, Karinis jūrų laivynas, sistemos, prekybos, ir kiti žaidėjai. Kiekvienas skyrius turi savo meniu, kuriame galite pasirinkti elementą tam tikrą žaidimo problema. Taigi, žaisti kosmoso pionierių 2 internetinis yra gana įdomi.

Atkreipkite dėmesį, kad pirmieji 14 dienų jūsų personažas bus apsaugoti nuo užpuolimo, todėl pradeda žaisti žaidimą internetu kosmoso pionierių 2, aš rekomenduoju naudoti jį sugauti plėtoti savo planetą.

Dar vienas labai įdomus bruožas šį žaidimą, tai poilsis. Būdamas atostogų, savo laivyną, ir planetos dalies paverčiama kita poerdviai, kuris neleidžia kitiems dalyviams į žaidimą, įvairiais būdais, atakuoti savo imperiją. Be to, per šventes, minos ir toliau išgauti ištekliai (ne visu pajėgumu), laivai ir toliau atitiktų ir sukurti pastatus.

Kaip ir daugelis kitų žaidimų, yra galimybė, jei norite prisijungti prie Aljanso, arba sukurti savo. Pagal kurią, yra keletas žaidimo privalumų.

Apskritai, žaisti kosmoso pionierių 2 yra linksmas ir įdomus visiems, kurie myli kosminių nuotykių.

Kosmoso pionieriai 2 Registracija internetu yra atviras visiems atvykėliams, šis paslaptingas pasaulis!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more