Žymės

Sparta karo of Empires

Alternatyvūs pavadinimai: Sparta: variantų-Empiress

Sparta: Karo of Empires - karinė ir ekonominė strategija realiu laiku.

Zdes tikitės Epas mūšis, legendinis žygdarbių, ir, žinoma įdomų nuotykį. Jūsų pagrindinis tikslas šiame žaidime bus įvesti į mūšį su kitais žaidėjais, taip pat labiausiai negailestingas karaliaus Xerxes. Kas laimės, kad ir įgyti galios virš senovės pasaulyje.

Dlya laimėti reikės pabandyti sąžiningai kurti savo kariuomenę, kurti ir stiprinti savo politikos sienos. Bet tai dar ne viskas, nes vienas iš svarbiausių komponentų yra ištekliai:

  • Derevo
  • Zerno
  • Bronza

Razobratsya aplink ir pradėti Sparta: Karo of Empires žaisti jums ateiti į pagalbą jis Leonidas karalius Sparta!

Odnim galimas būdas pasiekti sėkmės yra kaimynystės politikos užkariavimas. Šio žaidimo Sparta: Karo of Empires apima daugiau nei trisdešimt įvairių vienetų, o tai apima:

  • stremitelnye Makedonijos horsemen
  • stoykie Graikijos hoplites,
  • legendarnye"Spartan voiny
  • otvazhnye mirmidontsy

Vse jie bus į vieną sistemą ir bus kovoti iki kartaus šalia kito.

Razvivatsya ir žaisti žaidimą Sparta: Karo of Empires galima keliais būdais:

  • V, jei nesate pasirengusi nedelsiant kovoti su realaus priešo, tada yra galimybė išbandyti savo jėgas su kompiuterio priešo. "Oracle"jums pasakys, kur galima rasti prieinamą tikslą. Savo užkariavimo tinkamu atlygį į patirtį, karių formos ir, žinoma, lėšų.
  • Takzhe yra ir kitas būdas gauti turtingas, jis stato Togosa, tada kolonijų užkariavimas. Kuriame yra įvairių išteklių daug, todėl, kad kuo ilgiau kolonija yra pagal savo įtaką, tuo daugiau išteklių, galite gauti. Tiesa, neturėtų pamiršti kilnius vadus, kurie taip pat nori konkuruoti dėl smulkmenos. Todėl laiku ženklas susitarimas dėl tarpusavio pagalbos su kitomis politikos sritimis, ji padės jums dar galingesnis!

Krome šį žaidimą Sparta: Karo of Empires suteikia jums galimybę sukurti aljansą arba prisijungti esamą. Reikia užfiksuoti kiek įmanoma Panteonas ir juos plėtoti. Tada greitai jūs tapsite naują karalius Sparta! Tačiau, jūs turėtumėte būti atsargūs, nes netoliese, ty į rytus Freestyle Graikija būti žiaurus priešas Persų karalius Xerxes ir jo armiją. Jie bus nuolat puola Panteonas. Bet nenusiminkite, nes už pergalę prieš persai į dievų gausite Orichalcum sudarymo, ji bus laisvų karaliaus karių ir suteikti jiems jėgų ir energijos du kartus. Po to, niekas negali atsispirti savo kariuomenę.

Prezhde Paleidus žaidimą procesą jums reikia eiti į oficialų projekto svetainėje ir perduoti jį paprastą ir greitą registracijos procesą, kuris bus taip: turite nurodyti savo žaidimo pavadinimą; elektroninio pašto adresas; Įveskite slaptažodį; susipažintumėte su vartotojo sutikimu; paspauskite klavišą Sparta: Karo of Empires registraciją. Dabar visi veiksmai priklauso tik nuo jūsų, greitai surinkti jo narsūs kariai, stiprinti politiką ir pradėti naują žygiai!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more