Žymės

Spec Ops: The Line

Alternatyvūs pavadinimai: Spec Ops: The Line

Žaidimų Spec Ops: The Line - yra multi-platform žaidimas karinių veiksmų žanro nuo kūrėjo Yager plėtros, paskelbta Bir 26, 2012. Intellectual į Rusijos Federacijos teritoriją 1C-SoftKlab, kuris išleistas žaidimas rusų kalba tuo pačiu metu su pasaulinės premjeros. Vaikinai iš Yager sukūrė gana gerą žaidimą. Jei pradėsite žaisti Spec Ops: Line, tada tikrai, kaip daugelis sutiks, kad šiame žaidime istorija tikrai išsiskiria!

Taigi, žaidime Spec Ops: Line pasakojimas apie įvykius yra pagrindinis veikėjas, kurio čia yra kapitonas M. Walkeris. Jam, kaip vadas kovotojų grupės mesti Dubail kad dėl dažnai neįtikėtinai stiprus ir ilgas smėlio audros smėliu, kad jame gyventi tapo nepakeliamas. Dauguma vietinių gyventojų pavyko užimti iš miesto. Dabar Duban nuo kai kurių žmonių ir plėšikavimas juostas. Kai centrinėje dalyje Dubail pagrįstas būstinė 33. bataliono shtatovskie armiją pagal pulkininko Conrad komandą. Po šešių mėnesių visiškoje tyloje staiga ateina iš pulkininko pranešimą neįvykdymo evakuacijos misiją. Norėdami išsiaiškinti situaciją ir gelbėjimo operacija mieste, nusiuntė specialią grupę "Delta" pagal Walker komandą. Būdamas jau Duban, riaušių supranta, kad jie pateko į nekilnojamąjį netvarka kovoti.

Žaidimų Spec Ops: The Line PC kūrėjai taip sumanyta, kad ji turi skirtingas pabaigas. 4 variantų žaidėjai baigti žaidimą. Point plaukimo variantas galūnės esančių labai paskutiniame skyriuje, ir ne tai neapriboja veiksmų žaidėjus žaidimo metu. Štai ką žaidimas siūlo galūnės

1. Kapitonas M. Vaikštynė leidžia Pulkininkas Konradas nusižudys, ar jis nusižudo, kalbėjosi su pulkininko

2. Kapitonas M. Walker nusprendžia nužudyti pulkininką, tada išsinuomoti prietaisą, kuris atneša jį namo.

3. Kapitonas M. Pulkininkas Walker nusprendžia nužudyti ir nužudyti per susišaudymą su gelbėjimo būrio.

4. Kapitonas M. Walker nusprendžia nužudyti pulkininką, ir pašalina visus gelbėjimo komandos kovotojų, ir jis nusprendžia likti Duba.

Jei nėra nuspręsta, ar Spec Ops: Line atsisiųsti, tada mes rekomenduojame, kad jūs rasti internete apie Spec Ops: The Line apžvalgą. Po svarstymo daug nuomones kritikų ar patyrę žaidėjai taip pat matyti vaizdinius vaizdo ir žaidimo priekabos, bus lengviau nuspręsti, ar jums reikia atsisiųsti ir įdiegti į savo kompiuterį.

Diegimas žaidimą ir pradėti žaisti, jums susipažinti su šių simbolių:

1. Būrys "Delta" - kapitonas Martin Walker 1 Lt Adams - Sunkusis str. Seržantas Lugo - snaiperis.

2. Damned (33th batalionas) - pulkininkas Jonas Konradas, DJ - karo korespondentas, mob bosas, leitenantas McPherson, Seržantai John Forbes ".

3. CŽV - Kastavian agentai, Daniels Gould, Riggs.

Spec Ops: Line misijos. Jų kūrėjai yra įtrauktas į žaidimą gana daug. Jis prasideda prologu, tada 15 skyriuose ir epilogas, kad kiekvienas, net pickiest žaidėjai bus kur kreiptis.

Jei sudomino mūsų istoriją apie žaidimą, tada eikite į oficialioje svetainėje http://www. specopstheline. lt / index. HTML ir atsisiųsti žaidimą. Žinoma malonu praleisti daugiau nei vieną valandą už šioje įdomioje ir labai tvirtai pagaminti žaidimą ištrauka karinio stiliaus.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more