Žymės

Splinter Cell: Juodasis sąrašas

Alternatyvūs pavadinimai: Splinter Cell: Juodasis sąrašas

Play Splinter Cell: Juodasis sąrašas - tai naujas projektas, kuris buvo sukurtas bendrovių - "Ubisoft Montreal, Ubisoft Shanghai" Ubisoft Toronto. Šio žaidimo leidėjas, pateikti ne mažiau gerai žinoma kompanija - "Ubisoft Entertainment. Žaidimas buvo sukurtas ir išleistas 2013, metais. Tai reiškia, kad du tūkstančiai tryliktus metus daugelį žaidimų neįtikėtinai didelė metus. Verta paminėti, kad 2013 metais pasirodė daug žaidimų, bet tai - buvo populiariausias! Šis žaidimas gali pritraukti labai daug žaidėjų dėmesį iš viso pasaulio. Splinter Cell: Blacklist vnt labai įdomus žaidimas. Paprastai iš karto po to, kai žaidėjas gauna į žaidimą, jis iš karto supranta, kad kūrėjai padarė viską! Neįtikėtinai daug kompiuterių bendrovės, kūrėjai bando sukurti šedevrą, bet ne visada, šie bandymai yra vainikavo sėkmė. Ir įmonės Monrealis Ubisoft Shanghai "Ubisoft Toronto - paaiškėjo, kad sukurti žaidimą, kuris tapo tiek naujo ir įdomaus, ir jaudinantis, ir įsimintina! Tai neįtikėtina nuveiktą darbą kūrėjams - yra vertas pagyrimo!

Turbūt kiekvienas savęs klausia - iš Splinter Cell: Blacklist, kaip žaisti? Tačiau mes, žinoma, pasakys, trumpai, kaip ir ką bus užimtas žaidimo metu.

Kaip greitai, kaip jūs pradėsite žaidimo procesą, pirmas dalykas, pradėjus žaidimą Splinter Cell: Blacklist - jums iš karto pamatyti šiek tiek promo video. Šiame video pamatysite, kaip piktadariai bandyti atakuoti Jungtines Amerikos Valstijas, sukurti šį keistą, kažkas labai baisaus. Padaryti visi šios šalies gyventojų atsiklaupti. Įbauginti juos. Dėl šios baisios piktadariai pradėjo ruoštis kruvini išpuolių. Jūsų oponentai pradėjo griauti iš JAV ambasados ​​bazę. Jūsų užduotis yra išsaugoti milžinišką šalį! Jums reikia užkirsti kelią teroristiniams išpuoliams, kad taikių ar nekaltų piliečių krauju - ne mesti! Kad žmonės galėtų saugiai vaikščioti Amerikos dirvožemio ir nebijo. Žaidimo metu pamatysite pažįstamas, Sam. Tiesą sakant, jis turėjo išeiti į pensiją, bet vis tiek, jis čia. Svarbiausia - jis neprarado gesinimo įgūdžių, kurie bus parodyti jums trumpą mokymo misiją.

Patikėkite, jums tikrai reikia atsisiųsti Splinter Cell: Blacklist. Tai neįtikėtinai įdomus projektas. Mes rekomenduojame jums, prieš pradėdami užsiimti parsisiųsti žaidimai internete pamatyti Splinter Cell procesą: Juodasis vaizdo. Peržiūrėti demonstravimo video įvairovė galėtumėte mėgautis visa tai gali jums pasiūlyti žaidimą. Jūs žiūrite pagrindinio misiją, kai kurie pirmieji žingsniai į žaidimą. Jis bus pakilo ir informatyvus! Žiūrėdami nuolaidas, galite pradėti tiesiogiai atsisiųsti žaidimą. Patikrinkite žaidimo oficialioje svetainėje - (http://splintercell. ubi. Lt / juodasis sąrašas / lt / home /), prieš įkeliant čekį - Splinter Cell: juodąjį sąrašą sistemos reikalavimus, jei jūsų kompiuteris atitinka šiuos reikalavimus, tada jūs galite pradėti tyliai sūpynės žaidimą.

Mes rekomenduojame jums patikrinti atsisiųstą failą virusų. Tai padės užtikrinti jūsų kompiuterio saugumą ir patikrinti save nepriima daug laiko. Tai labai svarbu padaryti prieš jums Išspausti failą. Kai pamatysite, kad failas yra "švarus", galite saugiai įdiegti žaidimą į savo kompiuterį ir mėgautis žaidimą dimensiją!

Linkime jums sėkmės! Jūs turite visus būtinus darbus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more