Žymės

STALKER naršo

Alternatyvūs pavadinimai: STALKER internete

Galiausiai, buvo, kas buvo numatyta visų garsaus serijos žaidimų S. ventiliatoriai R. Daug buvo pasakyta ir perpasakojo apie tai, kaip jis turėtų atrodyti žaidimo Stalker lankosi įvairiuose interneto forumuose. Visi didelė kariuomenė interneto žaidėjai NVS tikimasi momento, kai tas pats internetinis žaidimas Stalker nudžiugins juos su savo pergalingas išėjimas į atvirų erdvių internete.

Ir štai, programuotojų iš Jekaterinburgo Cybertime sistemos kompanija susirinko drąsos, ir bando prisitaikyti prie serijos fanams norus, ėmėsi šios ilgai lauktą bandymą ir parodė mums turėtų atrodyti internetinis žaidimas STALKER. Sveikiname mieli žaidėjai! Dabar galite žaisti internete STALKER!

Tiems, kurie nežino. Visi šios serijos S. žaidimai R. pagrįstos maksimaliu realizmo modeliavimo gyvenimo Černobylio draudžiamoje zonoje. Ir artimiausioje ateityje, alternatyva, kai AE įvyko daugiau galingas spinduliuote. Tai, žinoma, turėjo įtakos zonos aplinką. Ėmė atsirasti įvairių apsigimimų, artefaktus ir tt § Tai šių reiškinių tyrimas ir spręsti medžiotojai - atsiskyrėliai Zone. Vienam iš jų ir jūs turite žaisti žaidimą internetu STALKER.

STALKER internete turi žaisti pradedant žaidimo failą iš savo kompiuterio. Galite atsisiųsti žaidimą į pagrindinį puslapį žaidimą.
1. Į "Parsisiųsti žaidimą", tada pasirinkite vieną iš atsisiuntimo nuorodomis.
2. Kai į žaidimą archyvas pakrautas kompiuteryje, išskleisti failus į jį.
3. Naudojant išpakuokite failą lengva montuoti, ir jūs galite žaisti žaidimą internetu STALKER.
Tada žaidimo svetainėje turite būti perduota Stalker registraciją.
1. Pirmiausia jūs turite sutikti su forumo Stalker-Online taisykles
2. Tada įveskite savo vartotojo vardą (vardas, pagal kurį jūs išmoksite žaidimą ir svetainėje)
3. Pašto adresas
4. Slaptažodis patvirtinimo
5. Pasirinkite kalbą, kuria yra patogu žaisti, laiko juostą.
6. Užpildyti paprastą patikrinimą, kad registracija Stalker išraižytą gyvena asmuo, o ne robotas.

Play Stalker Online gausite tik jei jūsų kompiuteris atitinka šiuos minimalius sistemos reikalavimus:
Minimalūs reikalavimai sistemai:
Video: NVIDIA GeForce 8600, ATI X1600 su SM3. 0 su bent 256MB atminties
RAM: 2Gb
Procesorius: 1800 MHz
OS: Windows XP, 2003, Vista, 7 (32/64bit)
sistema: Naujausias "DirectX 9". 0c. NET Framework 3.

Tikrinant žaidimas prieš Stalker atveria milžiniškoje visatoje išsaugoti Entourage kova už išlikimą ribojimų taikymo zonoje Černobylio AE. STALKER internete yra šiuo metu beta. Tai reiškia, kad ateityje reikia tikėtis tik naujų patobulinimų iš žaidimo kūrėjai.

Stalker internetinis žaidimas, kuriame didžiąją laiko dalį skiriant atlikti visas užduotis ir questus rūšių. Iš pradžių jie gali pasirodyti per daug paprasta, bet su patirtimi kaupimo jūsų STALKER taps stipresnis ir gauti užduotis, kuriomis, pavyzdžiui, išsamią studiją anomalijų zona. Dėl visų užduočių vykdymu gaunate patirties, kad eina į vystymosi ypatybes savo STALKER. Žaidimas nėra aiškiai apibrėžta simbolių klases, nes tu gali laisvai pasirinkti, kokį vaidmenį jūs skonį.

Visa internetinis žaidimas Stalker pastatytas demokratiniais principais, kur kas Gamer forumo žaidimai teisę skelbti savo nuomonę ir pasiūlymus savo mėgstamą žaidimą, kad būtų dar geriau. Tapti tarp medžiotojai naujokas. Jūs galite pasirinkti patys, kad samdinys likimą arba eiti iš asketizmo kelią, o gal jums būtų įdomiau išpainioti zonos paslaptis. Pasirinkimo galimybės naršyti įdomias pasaulio Stalker internete, gausu, ir kiekvienas iš jų suteikia realias emocijas.
Stalker internetinis žaidimas laukia jūsų!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more