Žymės

„Star Trek“ laivyno komanda

Alternatyvūs pavadinimai:

Star Trek Fleet Command kosmoso strategija mobiliosioms platformoms. Žaidime galėsite pamatyti gražią grafiką ir mėgautis muzikos garsu, labai panašiu į tą, kurį galima išgirsti filmų cikle Star Trek.

Žaidime turite tapti kosminės stoties vadovu ir tyrinėti kosmoso platybes.

Čia rasite tikrai didžiulę visatą su daugybe planetų, kurių kiekvienos paviršiuje yra daugybė paslapčių.

Norint ištirti didžiulius žaidimų pasaulio plotus, jums reikės daug išteklių. Sukurkite kosminę stotį su galinga ekonomika. Užsiimkite prekyba ir kasyba jūsų valdomose planetose.

Chronologiškai jūs turite žaisti sunkiu metu. Galaktika yra ant didelio karo tarp Klingonų, Romulanų ir Federacijos slenksčio.

Mūšių metu naudokite taktiką ir strategiją, tačiau nepamirškite apie diplomatiją.

Kalbėkitės internetu su žaidėjais iš atokiausių pasaulio kampelių. Susiraskite naujų draugų, kurkite sąjungas. Arba varžytis dėl čempionato su varžovais.

Galėsite įdarbinti legendinius personažus iš „Star Trek“ visatos pagal savo komandą.

Tarnaus jums vadovaujant:

  • Spock
  • Nero
  • Džeimsas T. Kirkas

ir daug daugiau. Kiekvienas iš šių personažų turi unikalių gebėjimų, kuriuos galite dar labiau išsiugdyti jiems augant patirtimi ir lygiu.

Sukurkite neįtikėtinus visų rasių erdvėlaivius. Starship Enterprise, Romulan Warbird ir Klingon Bird of Prey.

Sukurkite galingą kosminį laivyną jums vadovaujant. Kontroliuokite naujas sistemas.

Padėkite vietiniams planetų gyventojams. Sunaikink piratus ir kontrabandininkus. Sutaikyti kariaujančias gentis.

Atlikite šimtus įdomių užduočių ir užduočių. Kiekviena užduotis atskleis jums fantastišką istoriją ir leis jums gauti vertingų prizų bei patirties.

Išmokite naujų technologijų ir patobulinkite jau jums prieinamas technologijas. Atnaujinkite ginklus, mokslinę įrangą ir savo laivų apsaugą.

Pažvelkite į paslaptingiausius kosmoso kampelius, kur iki tavęs nebuvo nė vienos civilizacijos. Raskite ten neįprastų gyvybės formų ir jas tyrinėkite.

Dalyvaukite kare ir valdykite daugybę pasaulių, kad atneštumėte jiems taiką ir gerovę.

Atkurkite ir plėtokite savo bazę. Sustiprinkite savo gynybą, nes kuo geriau seksis jūsų verslas, tuo didesnė tikimybė, kad priešai jus užpuls.

Jei norite užkariauti Star Trek galaktikos platybes, turite reguliariai žaisti Star Trek Fleet Command. Kiekvieną dieną prisijunkite prie žaidimo bent kelioms minutėms, atlikite kasdienes užduotis ir gaukite vertingų prizų.

Dalyvaukite sezoninėms šventėms skirtuose renginiuose ir gaukite unikalių daiktų bei laivų, kurių negalite gauti kitu metu.

Žaidimas nebuvo apleistas ir nuolat atnaujinamas, pridedant dar įdomesnių užduočių ir užduočių.

Jei norite išreikšti savo padėką kūrėjams, galite palikti atsiliepimą apie žaidimą arba nusipirkti žaidimų parduotuvėje už tikrus pinigus. Pasiūlymai parduotuvėje yra nuolat atnaujinami ir dažnai ten galite įsigyti labai vertingų išteklių gana nebrangiai, daug ką galima įsigyti už žaidimo valiutą.

Star Trek Fleet Command nemokamai atsisiųskite Android, galite spustelėti šiame puslapyje esančią nuorodą.

Įdiekite žaidimą dabar ir prisijunkite prie „Star Trek“ visatos didžiulės erdvės tyrinėtojų komandos!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more