Žymės

Žvaigždžių karų mūšis 2

Alternatyvūs pavadinimai: Žvaigždžių karų mūšis 2

ilgai lauktas „Star Wars“ mūšis 2 žaidime.

100 tūkst. Tikslinių trijų plėtros studijų iš Švedijos, Kanados ir Anglijos kartu su Star Wars tęsėsi. Žaidimas „Star Wars Battlefront 2“ yra šaulys, turintis galimybę pereiti nuo trečiojo ir pirmojo asmens. Galimi trys režimai:

  • Palaikymas
  • Multi-user
  • Cooperative

Dalyvaukite kosmoso kovose iki 40 dalyvių. „Xbox One“ ir „PlayStation IV“ draugai galės valdyti įvykius padalintame ekrane, o sukaupta patirtis, prizai ir apdovanojimai perkeliami į žaidimą tinkle. Bet jei pasirinksite kompiuterį, atkreipkite dėmesį, kad šiuo atveju atskirtas ekranas neįmanomas.

temos kampanija.

Pradedant žaisti „Star Wars Battlefront 2“ žaidimą, tapsite 30 metų trukmės renginiu, kuriame bus laikotarpis tarp šeštosios ir septintos epinės dalių. Jie imasi iki to momento, kai imperatorius Shiv Palpatine miršta mūšiuose Endore ir antrasis mirties žvaigždė sprogsta. Kadangi įvykiai daugiausia yra iš imperinės pusės, žaidėjai galės stebėti Pirmojo ordino raidą ir jos tolesnį pasipriešinimą pasipriešinimui.

Iden Versio pirmaujanti herojus ir „Inferno“ vadas puoselėja keršto svajonę prieš imperijos sukilėlius. Nors ji pati matė antrosios mirties žvaigždės mirtį, ji nesulaužė, bet tik sukietėjo ir sukietėjo. Būdama ištikima Palpatinei, ji prisimena savo paskutinį pavedimą slopinti sukilimą ir yra pasiryžusi laikyti tą žodį. Jos komandoje tik geriausi kovotojai, kurie yra pasirengę besąlygiškai vykdyti bet kokią tvarką. Tai sukelia jiems arti galaktiką, sekdamas imperijos priešus.

Jei atsisiunčiate „Star Wars Battlefront 2“, tapsite įdomių kosminių nuotykių dalyviu ir galėsite veikti garsiausių herojų vardu. Pavyzdžiui, kai veiksmas vyksta ant žemės, ir apie 40 žmonių dalyvauja kovoje, yra galimybė žaisti „Kylo Ren“ arba „Skywalker“, „Yoda“, „Ray“, „Darth Maul“ ir kitų žinomų asmenybių vaidmenį.

Pradėjęs žaisti „Star Wars Battlefront 2“, pamatysite, kad sklypas apima tris laikinas epochas, kurios šį žaidimą išskiria iš ankstesnio. Paprastai kiekvienos eros didvyriai sąveikauja tik per jiems suteiktas ribas, tačiau yra išimčių. Kai kuriais atvejais, norint imtis ryžtingų veiksmų, gali susitikti skirtingų laikotarpių simboliai. Vietos, kuriose kovojasi, taip pat turėtų būti žinomos žaidėjams. Tai „Hote“, „Yavin“, „Teed“, „Starkiller“ bazė, „Mos-Eisley“ ir kitos legendinės vietos.

.Paprastai geriau, lyginant su ankstesniu žaislu, buvo kovotojų ir daugiau padalijimų į klases klasifikuojama sistema.

  • Rodyklės yra veiksmingos vidutiniu atstumu. Padeda sunkesniems kovotojams įsilaužti į priešo stovyklą.
  • Sunkieji kovotojai sulaiko gynybą, paimdami save.
  • pareigūnai didina savo grupės kovines savybes.
  • Specialieji gynybos ekspertai, kurie organizuoja išradingus spąstus priešams.

Pumping nesaugo jokių staigmenų, o patyrę žaidėjai greitai išsiaiškins, kas yra. Iš tiesų, kuriant ir perkant pažangesnius ginklus ir įrangą, turėsite atlikti įvairias užduotis, dalyvauti kovose ir tt d.

„Star Wars Battlefront 2“ technologija skirta

metams tiek žemėje, tiek ore. Važiuodamas žvaigždėmis, bus valdomi nedideli pervežimai ir kosminiai laivai, pvz., „T-65 Crusader“ ir „Millennium Falcon“. Lanksti nustatymų sistema leidžia sukurti ne tik unikalius kovotojus, bet ir kovotojus. Kuo labiau patyręs jūsų personažas, tuo nuodugniau jis pumpuoja, tuo geriau jo laivas, tuo didesnė tikimybė laimėti.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more