Žymės

Stardew slėnis

Alternatyvūs pavadinimai:

Stardew Valley ūkis su kai kuriais RPG elementais. Žaidimo grafika yra klasikinio stiliaus pikseliais. Žaidime yra puiki muzika. Galbūt kas nors netgi nori papildyti savo muzikos biblioteką keliomis kompozicijomis. Kūrėjai tokią galimybę numatė.

Pirmiausia pateksite į simbolių rengyklę. Ten galite pasirinkti lytį ir išvaizdą, po to sugalvosite vardą ir viskas paruošta žaidimo pradžiai.

Viskas prasideda nuo to, kad senelis palieka tau laišką užklijuotame voke ir prašo jį atplėšti, jei jautiesi labai blogai.

Pagrindinis veikėjas dirba biuro tarnautoju korporacijoje, kurios nekenčia, Joja Call, ir vieną dieną jam pasidaro liūdna dėl tokio nuobodaus, džiaugsmingo gyvenimo. Šiuo metu jis prisimena laišką. Jį atspausdinęs jis sužino, kad senelis paliko jam sklypą netoli provincijos miestelio Stardew Valley.

Nuvykę į vietą ir ten rasite apleistą senelio ūkį. Visi pastatai yra prastos būklės ir reikalauja remonto. Būtent nuo jų remonto reikia pradėti.

Tuomet geriau pažinę vietinius sužinosite, kad korporacija Joja labai kenkia vietos verslininkams, per daug sumažindama buitinės technikos kainą jų parduotuvėje. Tačiau kaip vėliau suprasite, viskas nėra taip paprasta ir korporacija turi daug gudrių planų.

Aplankykite apgriuvusį miesto rotušę ir suraskite joje keistų ir šiek tiek juokingų būtybių. Jie sako norintys padėti miestui vėl tapti klestinčia vieta. Iš jų gauname sėklų ir keliaujame į savo ūkį.

Žaisti Stardew Valley bus įdomu ir smagu.

Jūsų laukia daugybė įvairiausių užsiėmimų:

  • Žvejyba
  • Tyrkite apylinkes
  • Kovok su monstrais
  • Padėkite vietiniam muziejui padidinti kolekciją
  • Gaminti maistą
  • verstis prekyba
  • Kasyklų rūda
  • Kurkite įvairius elementus
  • Tobulinti pastatus

Tai tik trumpas sąrašas, iš tikrųjų žaidime yra dar daugiau, įvairiausių pramogų.

Be savo ūkio plėtros, jums reikės padėti atkurti miestą ir rotušę. Rotušės remontui reikia tam tikrų daiktų. Žaidime keičiasi sezonai ir skirtingais laikotarpiais galite auginti tik tinkamus augalus. Jeigu prekės, reikalingos rotušei remontuoti ir plėsti, nepavyksta pagaminti esamu metų laiku, teks palaukti, kartais ir gana ilgai. Bet tai dar ne viskas, keičiantis metų laikams net ir sugaunama žuvis visai kitokia.

Viskas neapsiriboja banalia sodininkyste ir gamyba. Reikės apžiūrėti ūkio apylinkes. Monstrų minios, juokingų būtybių priešai iš rotušės, stengsis jums to neleisti. Kartais tai bus ištisi mūšiai, kuriuose reikia prasibrauti per minias priešų, smogiančių į visas puses.

Stardew Valley atsisiųsti nemokamai į PC, deja, neveiks. Žaidimą galima įsigyti „Steam“ prekyvietėje arba oficialioje svetainėje.

Pradėkite žaisti dabar ir padėkite provincijos miestui nugalėti korporaciją, kuri bando sunaikinti šią nuostabią vietą nuo žemės paviršiaus.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more