Žymės

STARQUAKE

Alternatyvūs pavadinimai: STARKVEYK

Online žaidimai StarQuake - masiškai multiplayer RPG kosmoso dalykai. Norite tyrinėti visatą ir jos gyvena pasauliai sukurti koloniją, dalyvauti gynybinių kovų ir, tai darydamas, sukurti savo charakterį? Sveiki atvykę į StarQuake internete. Dedikacija žaidimą pradėti registruoti.

Prisijungti žaidime StarQuake nėra nieko neįprasta. Jums reikės sugalvoti personažo vardo, įvesti galiojantį el.pašto adresą, slaptažodį ir patvirtinimo kodą. Tada perskaičiau ir sutinku vartotojo susitarimą ir derybos dėl visatos StarQuake įstatymus. Dabar paspauskite "užkariauti erdvę" ir šis registravimo StarQuake baigtas.

Sekantis į nurodytą elektroninio pašto sąskaita Jums bus išsiųsta duomenimis, ir jūs galite įsitikinti, kad jūsų registracija internetu į StarQuake sėkmingas. Daugiau užsiima charakterio kūrimo. StarQuake internetinis žaidimas neturi pasidalijimą rasės ir civilizacijos - esate gimę planetos Omega, pasirinkti savo avatarą ir gauti skonį jau įgytas erdvėlaivio, pavyzdžiui, kurie moduliai yra įdiegta į jį, arba, kokio tipo būstas vienetą. Dėl ginklų, jos pelnas Mall. Diapazonas: lazerinis, plazminis, raketų, minų, ir gravitacijos energijos ginklų. Čia, Omega stoties, galite gauti poilsio ir pridedamų šaudmenų.

Be ginklų ir stiprinti jų erdvėlaivis žaisti internete StarQuake jums reikės kitus modulius

- Planetos - moksliniai tyrimai, žaliavos gamyba, gamyklų, perdirbimo įmonėse, ir tt ir tt Su jais, galite išplėsti savo veiklą išdėstymas ir kolonijų plėtrai jos infrastruktūrą;

- Biomodule - specialios premijos pagrindinių savybių savo charakterį.

StarQuake internetinis žaidimas, kuriame vertinimo sistema yra paprasta ir aišku visiems, - po sėkmingo žinoma, apdovanotas patirties taškų. Su jais galite pirkti modulius arba uždirbti pinigus (parduodamas kitiems žaidėjams). Taip pat turi rangų sistemą, išplečiant žaidėjų virš 4 lygio. Gauti naują rangą su juo ir gausite apčiuopiamą naudą - šešių pavadinimų iš viso ir kiekvienos užduoties duoda šiuos 5, 10, 20 ir 25 taškų į jūsų specifikacijas. Norėdami gauti kitą reitingą, jums reikės dalyvauti vadinamosios Kova tikslas - prieš kitą žaidėją ir už jų stoties.

Play StarQuake - tai puiki galimybė pažinti visatą. Jūs naršyti galaktika, Saulės sistemos planetos aplankyti, kurie priklauso skirtingoms klanus, juos gauti išteklius užsiimti statybos ir jos kolonijose. Prieš žaisti internete StarQuake skaityti "Atlas". Trumpai tariant, jūs pamatysite, kad ten yra 11 planetų ir jų penkių rūšių iš viso - vandens ir sausumos, sušaldyti, dujų ir miręs. Dažniausias tikslas plėtrą yra žinoma, Žemė Planeta. Turtas ir mineraliniai ištekliai, taip pat palankios gamtinės sąlygos (buvimas deguonies atmosferoje), kad ji ideali vieta kolonijinės sistemos sukūrimo.

Atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta pirmiau, nors gali susidaryti įspūdis, kad StarQuake žaisti geriau tik grūdintas roleplayers, bet skubu jus nuraminti - žaisti visą kosmoso "voynushki" čia taip pat bus galima. Teritorijų apsaugoti savo kolonijas arba kolonijas savo klano užkariavimas - tai kur jūs galite visiškai išreikšti gebėjimus ir realizuoti savo potencialą, kaip karvedys.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more