Žymės

Star Wars: Empire at War

Alternatyvūs pavadinimai: Star Wars: Empire at War

Star Wars: Empire at War žaidimas, kuriame įvykiai, kaip vietos, taip ir žemėje. Šis žaidimas yra strateginis kompiuterinis žaidimas, istorija yra sudaryta pagal unikalų Star Wars trilogija.

Žaidimas turi tik du žaidimo režimai: kampanijos režimu ir Galaktikos užkariavimas. Kiekvienas režimas turi savo savybes:

1. Kampanijos režimas. Yra klasikinis pasakojimas RTS.

2. Režimas Galaktikos užkariavimas. Tai su globalios strategijos ir taktinių kovų ir realiu laiku.

Žaidimas Star Wars: Empire at War gali atsisiųsti tik suaugusių žaidėjų. Dėl nepilnamečių vartotojams prieigą prie žaidimo yra uždarytas. Parsisiųsti

Star Wars: Empire at War turite galimybę ir kitų svetainių, kurios siūlo šią galimybę. Pavyzdžiui, tai gali būti padaryta dėl torrent.

Ar turite viliojanti galimybė peržiūrėti žaidimas

Star Wars: Empire at War vaizdo. Tai gali būti padaryta dėl žaidimo oficialioje svetainėje arba youtube. Be vaizdo atskleidžia Pagrindinė informacija apie žaidimą, apibūdina pašaukimą, žaidimo režimų ir daug daugiau.

Žaidimas Star Wars: Empire at War yra įdomesnis būdas Galaktikos užkariavimas. Šis režimas yra padalyta į keletą dalių:

1. Strateginis dalis. Čia jūs turite statyti didelius pastatus, parką ir švino karių strateginio žemėlapyje. Žaidimo metu galite atlikti mokslinius tyrimus ir išrasti naujas technologijas, naujus laivus, o naujų ginklų. Technologiškai yra keli lygiai. Sukilėliai šiame žaidime yra ne kurti savo technologijas, ir jie atims iš Imperial bet sukurta technologija, kuri tampa pagrindine sukilėliai.

2. Formavimo dalis. Taktiniai mūšiai, nuolatos suskirstyti į kosmosą ir planetų. Jie vyksta realiu laiku. Kosmoso mūšiai nuolat įtraukti ribotą skaičių laivų. Į žaidimą nauji laivai yra vadinamas kaip pastiprinimą. Be to, į mūšio stoties, atsakovas gali turėti pagalbinį radarai. Taip pat dalyvavo baterijos planetų. Priklausomai nuo laivo dydžio yra šie paveiktos sritys: ginklai, skydas generatoriai, varikliai, šarvai ir angaras.

Star Wars: Empire at War ginklų yra kelių tipų:

1. Svyravo ginklų.

2. Uždaryti koviniai ginklai.

Priklausomai nuo situacijos, galite naudoti tam tikros rūšies ginklą.

Į žaidimą Star Wars: Empire at War, jūs galite žaisti įvairių simbolių iš Star Wars. Dauguma jų gali dalyvauti kosmoso mūšiai, ir kitų simbolių, tik žemės kovose. Yra ženklų, kad jums premijas, bet nedalyvauja kovose.

Jūs galite aktyviai judėti mūšio lauke, surinkimo statinius ir naudoti specialias galias, bet jūs negalite šaudyti.

Per žemės kovose kovojo lightsabers ir aktyviai naudoti grupę.

Taip pat būna be žaidime simbolių ir remti bevardis simbolius, kuriuos galite išsinuomoti žaidėją. Jie vadinami Bounty Hunters, agentų, kontrabandininkų ir pan.

SW EAO žaidimas nekilnojamojo žinovų Star Wars!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more