Žymės

Bylos būklė 2

Alternatyvūs pavadinimai: Dickey valstija 2

Game State of Decay pasirinkti gyvenimą!

2-oji žlugimo valstybė yra ilgai lauktas gerai žinomos pirmosios dalies, kurioje yra daugybė gerbėjų, tęsinys. Naujojoje versijoje autoriai siūlo tęsti nuotykius pasaulyje, kuris įsiskverbia į visišką chaosą. Mokslo plėtra atnešė žmonijai apokalipsę, žmonės pavirto zombiais be gyvenimo, jausmų ir jokių apribojimų. Net tie, kurie vis dar turi savo širdis, nustoja būti žmonėmis įprasta prasme, jų tikslas yra išgyventi, todėl nėra moralės principų ir įstatymai netaikomi. Viskas sukasi aplink vienintelį tikslą, kad nebebūtų miręs.

Kaip kūrėjai žada žaisti žaidimą „State of Decay 2“ bus galima įsigyti iš įvairių įrenginių, jis prieinamas kompiuteriui „Microsoft Windows 10“ ir „Xbox One“. Informacija apie naują mažą, bet su pasitikėjimu galime kalbėti apie siužeto tęsimą. Virtuali pasaulis taps dar pavojingesnis ir nebus pakankamai išteklių visiems išgyventi. Priešai bus ne tik prisikėlę lavonai, bet ir išlikusieji. Jūs galite pasikliauti tikrais draugais, o šio post-apokaliptinio pasaulio beprotiški gyventojai yra dar pavojingesni nei zombiai, jie yra pasirengę eiti bet kokio triuko, prasmės ir žiaurumo labui, kad atimtų atsargas, kurios labai sunku.

Paskelbkite žaidimą kaip klientą, norint nuvykti į kovą, reikės parsisiųsti 2-osios valstybės padėties ir po to turėsite išduoti leidimą. Po šių ne sudėtingų procedūrų prieš žaidėjus atvers grėsmingas ir baisus pasaulis, kuriame kiekvienas žmogus turi savo išlikimo strategiją.

ypatybių būklė 2.

žaidimų kūrėjų žada atvirą virtualų pasaulį dar daugiau nei ankstesnėje dalyje, ir tai buvo 16x16 kilometrų. Grafika taip pat turėtų nukentėti žaidėjams, turintiems tikrovę ir galingus specialiuosius efektus. Priklausomai nuo pasirinktos strategijos, galite žaisti 2-oje gruodis, tiek savarankiškai, tiek draugų kompanijoje. Kiekvienas personažas turi savo asmeninių savybių rinkinį:

  • Išvaizda:
  • Personalumas,
  • Įgūdžiai;
  • Žinios.

. Dalis jų yra prieinama pirminiu pasirinkimu, o kai kuriuos įgūdžius reikės gauti, žingsnį po žingsnio. Naujovės šiame žaidime yra tai, kad be herojaus asmens duomenų, pavyzdžiui, profesijos, įgūdžių ir pobūdžio, jie taip pat turi trūkumų. Taigi, pavyzdžiui, herojus gali būti linkęs į alkoholizmą arba netgi būti narkomanas, arba gali būti sudėtinga situacija.

režimų žaidime yra du vienišų keliai ir keturių simbolių bendruomenė. Bendrovė bus visiškai unikali, todėl jų istorija yra tokia pati. Norint judėti žaidime, reikia pasirūpinti būtiniausiais ginklais, vaistais, maistu, vandeniu ir, žinoma, gerai sustiprintu pagrindu, pageidautina, kad virš jūsų galvos ir apsaugos įrenginių būtų stogas. Šioje visatoje ištekliai yra labai riboti, jų įsitvirtinimas vienoje srityje neveiks, todėl autoriai sukūrė platų ryšių spektrą. Pirma, komandai lengviau kovoti, antra, galima susivienyti su kitomis komandomis, ir, trečia, naujų žemių įsigijimas gali patenkinti draugiškus aljansus ir labai agresyvius. Ir kai kuriems bus galima sudaryti abipusiai naudingą susitarimą ir parduoti ar pirkti perteklinius išteklius.

Komandinis darbas nebus ribojamas pasirinkus kelių žaidėjų režimą, keturių ženklų kooperatyvą, jie gali būti lengvai suskirstyti, kad būtų pasiekti bendri tikslai, pvz., Vienas, skirtas užpakaliniam, du - ieškoti reikiamos parduotuvės, kuri išliko, ir ketvirtoji bus vairuotojo, laukiančio bendražygių, vaidmuo.

„Pirkimo būsena“ 2 gruodis gali būti jau 2017 m. Birželio mėn.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more