Žymės

Narė Decay

Alternatyvūs pavadinimai: Narė Decay

Žaidimų narė Decay yra visiškai naujas projektas. Jo oficialus išleidimo pamatysite kiekvienam, žaidėjai labai greitai - lapkričio 29 d. Norėdami pradėti žaisti programą bus per Steam, kaip anksčiau nurodyta kaina žaidime bus 6,99 JAV dolerių. Kūrėjai žaidimo žada pristatyti kažką už jos ribų. Kažkas, kad gali gaminti tik fantazija. Šis žaidimas bus tiems žaidėjams, kurie mėgsta istorijas apie zombius ir tik jo gyvenimas nėra nemokamus internetinius žaidimus palaima.

Veiksmo narė Decay internete vyksta pasaulyje po pasaulio pabaigos. Po visų zombių pasaulyje motina, kaip mes įpratę matyti jį grįžti, dingo. Žmonija išnyko beveik visiškai. Ant žemės tik keli laimingieji maitintojo, tarp jų savo charakterį. Dėl tų pasisekė pečių dabar turėti neįtikėtiną atsakomybę, nes jie turi išgelbėti pasaulį ir jį sugrąžinti savo buvusio gyvenimo.

Tiesą sakant, šis žaidimas yra ne už silpnumą širdies. Čia jūs turite išgyventi ir padaryti jį laiko. Kaip projekto kūrėjai, dabar žaisti žaidimą narė Decay bus daug sunkiau, todėl pati gameplay bus nepaprastai jaudinantis ir įdomus. Dėl visų grotuvai prieinama daug svečių ir misijose už išlikimą dėmesio, jūs galite gauti pasiekimų daug, ir bus jūsų dispozicijoje pačių įvairiausių ginklų.

Kadangi tai yra internetinis žaidimas, kuris, atitinkamai, turėtumėte jau atspėjote, kad irimo registravimo valstybėje yra privalomas procesas. Jums reikės iš anksto įdiegti programa Garo (jei esate grotuvas su didžiulę patirtį, tai greičiausiai jau turi šią programą į savo kompiuterį) ir užregistruoti jį. Ir tik po to bus galima pirkti žaidimą, instaliuoti savo kompiuteryje ir užregistruoti savo sąskaitą į jį.

Jūs neturėtų gąsdinti, kad dabar žaidimo puslapyje nėra jokio žodis rusų kalba. Pirma, jums jokių problemų suprasti visi intuityvus, ir, antra, registracijos proceso metu jums bus prieinama Steam Rusijos sąsają, atsisiųsti ir įdiegti programą, jums nėra sunku.

Norėdami pradėti žaisti narė Decay, galite nurodyti įprastų įgaliojimai: vartotojo vardą, slaptažodį, elektroninio pašto dėžute.

Tai gana neįprastas pasaulio zombių. Iš tiesų, šis žaidimas yra proveržio natūra. Šis žaidimas - pastovus arba baigti lenktynes ​​dėl išlikimo. Kuo projektas dar žavesio, yra iš anksto apgalvotas plano kūrėjų trūkumas. Jūsų gyvenimas yra jūsų rankose. Negalima tikėtis žaidimo siužeto, jūsų sėkmė priklausys nuo jūsų ir kaip sėkmingai bus jūsų gelbėjimo planas!

Nepaisant to, kad kol kad žaisti narė Decay Nemokami nepavyksta, žaidėjų daug jau išreiškė norą pirkti prieigą prie projekto išbandyti visas jo savybes.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more